Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gruszka: nowa oferta wkrótce, telefony w mix za 1 zł już teraz

Gruszka: nowa oferta wkrótce, telefony w mix za 1 zł już teraz

WitekT 12 Lutego 2014 20:29

9 24

W przyszłym tygodniu ma odbyć się pierwsza z dwóch zapowiedzianych konferencji z nowościami Play - poinformował na swoim blogu rzecznik operatora Marcin Gruszka. A od jutra dostępna będzie oferta mix na 24 doładowania po 20 zł i z telefonem za 1 zł.



Są klienci, którzy nie potrzebują smartfonów. Tak są tacy. Klienci, którzy lubią miksy, ale chcą płacić mało. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę, w której mogą kupić prosty telefon za 1 zł z doładowaniem 20 złotych w mix - napisał Gruszka.




Na początek w Formule MIX 20 z telefonem Play zaoferuje 20 modeli telefonów, w tym trzy Nokie za 1 zł: modele 100, 113 i Asha 201.

Zobacz: regulamin oferty.
Zobacz: cennik telefonów.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: marcin gruszka | play

w sumie: 75
  • 0

    58.  2014-02-13 10:40:02

    Calm7 - Ty wiesz co mówią ;-) Tu natomiast, mimo, ze oferta jest nieznana 44 twierdzi co twierdzi - nie zauważyłeś? Do mnie masz pretensje znowu, że może trollowanie rozpoczynam?

  • 0

    59.  2014-02-13 10:41:09

    Może nie jesteś dość inteligentny i nie dość wykształcony - dlatego tego nie zauważasz - na co właśnie zwrócił uwagę 44?

  • 0

    60. ~Calm7  2014-02-13 10:57:49  host: n10-02-02.opera-mini.net

    wlo, niedługo plej nas oświeci, i będziemy nie dość, że inteligentni, to i wykształceni :-p

  • 0

    61.  2014-02-13 11:03:17

    Co oni jeszcze wymyślą? Przecież już za 9,99 można mieć abonament! I to z nielimitowanymi połączeniami ;-)

  • 0

    62. ~Calm7  2014-02-13 11:17:57  host: n10-02-02.opera-mini.net

    wlo. Plejowcom płacą za wymyślanie, więc my nie musimy się martwić "co". Lepiej się martw, jak Ty z tego Plusa się wypiszesz, bo przecież za 9,99 mieć nolimit, to dla Ciebie czysty zysk ;-D

  • 0

    63. ~Miazga  2014-02-13 13:02:14  host: apn-31-2-64-224.dynamic.gprs.plus.pl

    Mix to najgorsza oferta. Po co jest mix? Ponoć dla osób które nie chcą rachunku co miesiąc, chcą telefon za 1 zł i niewielkie doładowanie. Kto kupuje mixa? No właśnie to jest najlepsze. Jeśli mam legalną lub nielegalną pracę to mogę kupić telefon za 70zł - najprostszy model i kartę pre. Jeśli nie mam pracy to samo najtańszy nowy, lub używany za grosze i karta pre z roczną ważnością. Jeśli mnie stać i dużo dzwonie to abonament. Dzwonię tak czy siak - smartfon do dzwonienia nie jest mi potrzebny a net nie jest obowiązkowy. Więc dla kogo jest mix?? Dla ludzi którzy mają problemy z matematyką lub używaniem kalkulatora lub zupełnie nieogarniętych myślących że jak dostaną telefon warty 250 zł za 1 zł to oszczędzą. Przykro mi obywatele konsumenci ale popełniacie błąd wynikający ze słabości człowieka jako człowieka i jego chęci posiadania.

  • 0

    64.  2014-02-13 13:08:55

    Miazga - ja to samo powiedziałem kiedy pierwszy operator wprowadził swojego pierwszego mixa... Jakoś zmieszany z błotem zostałem. Głównie argumentami o wolności, decydowaniu o tym ile się wydaje itp. A do tego "darmowy" telefon - bo złotówka to u nas ekwiwalent darmowości jest ;)

  • 0

    65. ~Thunder  2014-02-13 14:42:20  host: 85.219.163.130

    Ale biedna oferta ...

  • 0

    66.  2014-02-13 14:51:06

    Mix to takie złudzenie "wolności". Przecież tutaj też jest umowa tyle tylko, że na gorszych warunkach i innym sposobem opłacania tego zobowiązania.

  • 0

    67. ~  2014-02-13 15:41:56  host: ip-93-154-137-5.free.aero2.net.pl

    @44 aleś dowalił jak łysy grzywką o parapet

  • 0

    69. ~pabloki  2014-02-13 17:50:14  host: 178.181.79.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @68 a nie pomyślałeś że te 30 zł na usługi można wykorzystać w innych ofertach lepiej? Usługi w mix są drogie.

  • 1

    70.  2014-02-13 18:04:07

    @51 Zapchane to Ty masz uszy. 900 nie jest zapchana, bo sieć Orange opierała się na 1800. Obecnie siatka N! opiera się na 900 i na każdym nadajniku N! dla O i T jest GSM900. Aż mi żal czytać takich ściemniaczy, jak Ty. Nawet Gruszka dla Komórkomanii ostatnio się wypowiadał, że wiedzą, iż mają najgorszą jakościowo sieć. Tylko wyznawcy jak Ty zachwalają, że jest inaczej. Dziwne, że odkąd na testuje sobie Orange nie mam problemu z zasięgiem i jakością. Tam gdzie nie ma Orange zasięgu albo słabo z zasięgiem - tak samo jest w Plusie czy w TM. Więc ściemniaj ale ludziom w Twoim salonie gdzie pracujesz ale nie tutaj.

  • 0

    71. ~Ekonom  2014-02-13 18:57:59  host: user-94-254-196-77.play-internet.pl

    Nokia 100 w Play za 1 zł - toż to oferta roku!!! :-) Szkoda tylko, że dla totalnych naiwniaków... Jak komuś wystarczają takie telefony jak Nokia 100, 113 i tym podobne to kupuje je za grosze na wolnym rynku, a nie bierze się od operatora w pakiecie z uwiązaniem "łańcuchem" przez co najmniej 2 lata!! No ale Play jest dobry w łowieniu frajerów to i na takie "coś" pewnie chętni się znajdą.

  • 0

    72. ~Ekonom  2014-02-13 19:18:59  host: user-94-254-196-77.play-internet.pl

    do Wolly (68): Sam bzdury piszesz, albo/i po prostu brak ci rozeznania w temacie. W tym play-owym mix-ie stawka za minutę to archaiczne 39 groszy za minutę, podczas gdy w ofertach prepaid ta stawka wynosi standardowe 29 groszy, a i nierzadko 19 groszy! Dlatego też kwota doładowania w ofertach na kartę wystarczy na zdecydowanie większa pulę usług niż w mix-ie!

  • 0

    73. ~...  2014-02-13 20:46:31  host: user-109-243-102-18.play-internet.pl

    @63 miazga Pier...cie hipolicie. Swego czasu miałem mixa na kwotę doałdowań 600zł (20x30) tzn, 20zł minimum, ale w razie potrzeby ładujesz za większą kwote i dzięki temu skracasz czas zobowiązania . Policzyłem sobie ze spałce go w 15 miesiecy (wyszło 13) do tego miałem telefon za 159zł, który kosztował na wiadomym portalu złotych 450. Dodatkowo w mix (taki jak wtedy był w Play) środki na końce były ważne do KOŃCA umowy, a nie tak jak w abnametach (wtedy w Play chyba nic nie przechodziło, a u pozostałych do 3 miesiecy i do wykorzystania dopiero po minutach z aktualnego okresu rozliczenoiwego) Stawiki były minimanie gorsze niż w prepaid, ale lepsze (głównie dzięki pakietom ) niż w niskich abo. Jak widać mix moze byc korzystny, a że nie musi taki być- to chyba oczywiste.

  • 0

    74. ~  2014-02-13 20:59:42  host: 212.80.226.66

    a gdzie promocja doładowań, dawno nie było a walentynki tużtuż...

  • 0

    75. ~Calm7  2014-02-13 21:07:48  host: n10-02-02.opera-mini.net

    74). Tu..? www.telepolis.pl/wiadomosci/walentynkowe-doladowania-w-play,2,3, 29958.html#tab-com2

  • 0

    76. ~Tech-nick  2014-02-14 08:19:36  host: n14-09-02.opera-mini.net

    To już Zetafon z telefonem od Orange jest 100 razy lepszy i bardziej opłacalny niż ten mix od Play!

  • 0

    77. ~Jacek  2014-02-14 13:51:39  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Ceny telefonow w tej ofercie to chyba jakis zart.

  • 0

    78. ~Kuzyn1920  2014-02-17 16:45:01  host: 92.60.132.22

    Troche słaba oferta po odjętych pakietach 38 min zostaje ;/

Dodaj swoją opinię