Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gruszka: Mam kontakt do klienta Virgin ze słynnego maila

Gruszka: Mam kontakt do klienta Virgin ze słynnego maila

WitekT 6 Września 2012 13:49

0 0

Słynny mail, w którym klient sieci Virgin Mobile nazywany jest cieciem, wydaje się być prawdziwy. Do Marcina Gruszki, rzecznika sieci Play, napisał sam zainteresowany.

Szerzej o korespondencji klienta z Virgin Mobile pisaliśmy w tej wiadomości.




Otóż wczoraj napisał do mnie klient, który dostał tego legendarnego już, ponoć fakeowego" maila. Ma go w swojej skrzynce pocztowej i chętnie skonfrontuje to na żywo z redaktorem Kosińskim, redaktorem Poznańskim i z każdym innym, kto pisał o sprawie - napisał Marcin Gruszka na swoim blogu.

Cały wpis, który dotyczy sposobu podjęcia tematu przez kilka mediów, szerzej można przeczytać na stronach blogplay.pl.

Źródło tekstu: bloglay.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 78
  • -1

    60.  2012-09-06 17:45:09

    51. - nikt nikogo się nie boi. To jedynie pogoń dziennikarzyn za kasą. Tak jest niestety. Nie ubliżając nikomu, większość ludzi ma w d. innych - liczą się dla nich ich własne interesy. Tak jest w każdym zawodzie, nawet w takich które rzekomego powoiłania wymagają - śmnieszne... Albo ktoś swoją robotę wykonuje dobrze, często są określone historycznie standardy i "wyższe" hasła (dot. lekarzy np.), albo jest się cwaniakiem i sk. - a takich jest niestety większość. I tyle. MNO nie mają czego się bać ze strony żadnego z MVNO. Oni nigdy nic złego im nie zrobią.

  • -3

    61. ~  2012-09-06 18:18:32  host: ip-151-248-41-194.free.aero2.net.pl

    Nigdy nie przeniosę numeru do MVNO to takie niepewne sieci.

  • 1

    62. ~O to chodzi  2012-09-06 18:22:15  host: tor31.anonymizer.ccc.de

    Wirusowy marketing. VM na topie.

  • 1

    63. ~JustMe  2012-09-06 21:51:09  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    W ukeju Virgin korzysta z tmobile i orange...tak na boczku i nie na temat za co przepraszam

  • 1

    64. ~  2012-09-06 21:53:24  host: v01-15.opera-mini.net

    to ja dozuce zdziwienie cenami w virgin mobile polska,zloty numer za jedyne 199 zl w ofercie prepaid stanowczo za duzo z platynowymi juzkompletnie odjechali 399 zl:)

  • 1

    65. ~JustMe  2012-09-06 21:57:08  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Ale nie narzekajcie,w uk takich wodotryskow jak wybor numeru nie wchodzi w gre,no chyba ze przy konslultancie podczas zakupu,ale pewny nie jestem.A strona www ta angielska to jakas bolesna pomylka jest. No tylko ceny inne....

  • 1

    66. ~M  2012-09-06 22:29:27  host: epl223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Klient Play mający darmowe wew sieci jak dzwoni do Virgin PL to płaci czy rozliczane jest jak połączenie wew. sieci ?

  • 1

    67. ~Co  2012-09-06 22:43:02  host: 46.205.122.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    66 Patrz 59 jest link do dyskusji na facebooku.

  • 1

    68. ~playowiec  2012-09-06 22:56:14  host: ckc145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stanowiska plusa: "w nawiązaniu do korespondencji chciałbym wyjaśnić, iż stawka za połączenie będzie zależała od tego, do jakiego operatora infrastrukturalnego będzie zalogowany Klient Virgin Mobile w momencie odebrania połączenia." chyba pierwszy raz jest taka historia ;p

  • 1

    69.  2012-09-07 08:15:12

    68. ~playowiec - wystarczy cennik przeczytać... Tam jest to napisane ;-)

  • -1

    70. ~Janes  2012-09-07 10:18:01  host: user-109-243-244-124.play-internet.pl

    A co ma Gruszka rzecznik play do tego maila ? Boja się konkurencji ?

  • 1

    71. ~  2012-09-07 10:25:44  host: v11-16.opera-mini.net

    70. Rzecznik Play zamiescil tylko skan tego maila na swoim profilu i poszlo, wystarczylo zeby przykleic mu etykietke z napisem -made in gruszka-.

  • 0

    72. ~Ganc2  2012-09-07 21:00:07  host: nat16.gress.pl

    @71 - skan ;-)

  • 0

    73.  2012-09-08 16:35:03

    ****** Mam pytanie, może ktoś coś wie w tym temacie, dostałem dzisiaj sms z sieci Play "Od 10-09-12będzie naliczana opłata za usługę Nowe Zbieraj Minuty 2PLN. Zbieraj minuty i rozmawiaj z kim chcesz ! Regulamin na www.play.pl" - tylko ze oni tą opłatę juz pobierają od dawna, to po piernika mi takiego smsa przysyłają ? - chyba że idą jakieś zmiany ??? :) Coś ktoś wie ? Na necie jeszcze nic w tym temacie nie znalazłem... dzięki za wszelkie info...

  • 0

    74. ~  2012-09-08 17:22:10  host: z60-11.opera-mini.net

    Jo, a czym różniły się stare od nowych zbieraj minuty?

  • 0

    75. ~zazdrośnikom powiem  2012-09-08 17:46:51  host: user-31-175-168-64.play-internet.pl

    Tak : przeszedłem niedawno do tak przez was tu krytykowanego Virvin mobile i odtąd nigdy już nie wr9ce wroce do żadnego wielkiego operatora. I wole być cieciem anizeli smieciem u wielkiego p. Gruszki.

  • 0

    76.  2012-09-08 23:55:26

    74. ~ : w najstarszym zbieraj minuty płaciłeś raz 2 złote za uruchomienie usługi, w "nowym zbieraj minuty" płacisz 2 albo 3 złote (abonament-karta) co miesiąc - tylko zastanawia mnie po grzyba mi tego smsa co wcześniej pisałem teraz wysłali skoro to obowiązuje już z rok ??? I się zastanawiam czy jakieś zmiany się znowu szykują czy jak ???

  • 0

    77.  2012-09-09 10:18:42

    75. ~zazdrośnikom powiem75.: z Boghiem, nie będziem płakać za Tobą :)

  • 0

    78. ~romano  2012-09-10 16:44:27  host: 91.196.30.133

    Virgin Mobil to cud sieć każdy polak chcie ją mieć czyś to prezes czy to cieć

  • 0

    79. ~Grisza  2012-09-10 23:29:56  host: 212.106.11.13

    romano (78.) - dobre :)))

Dodaj swoją opinię