Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupowe zakupy Orange na FB - 30% doładowania ekstra

Grupowe zakupy Orange na FB - 30% doładowania ekstra

WitekT 18 Lipca 2011 11:37

0 0

Orange rozpoczął kolejną akcję zakupów grupowych na swoim profilu na Facebooku. Tym razem klienci ofert na kartę mogą otrzymać 30% wartości doładowania na konto promocyjne do wykorzystania w sieci Orange i na stacjonarne.

Oferta dostępna jest do 20. lipca, do godz. 23:00. Oferowany jest bonus w wysokości 30% doładowania kwotą nie mniejszą niż 10 zł, jeżeli w czasie trwania akcji przynajmniej 500 osób zarejestruje się w aplikacji i dokona doładowania.




Doładowanie konta promocyjnego zostanie przyznane w 48 godzin od zakończenia akcji i ważne będą 14 dni.

Zobacz: regulamin promocji grupowych zakupów (plik .pdf; 72 kB).

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    10. ~abc  2011-07-18 14:55:17  host: z29-16.opera-mini.net

    w orznac nie kumuluje waznosc konta. Tylko tmobile tak ma

  • 0

    11. ~janekk  2011-07-18 15:23:46  host: 87-250-181-75.slupsk.hypnet.pl

    @abc, dzięki wielkie za info niestety negatywne to info, ale dziękuję :).

  • 0

    12. ~hantel  2011-07-18 16:12:17  host: dpk210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale przeciez to calkiem fajna promocja. Bonus za klikniecie dwa razy na facebooku, to chyba w porzadku. Wiele klopotu tu nie widze. Jak dla mnie to wlasnie plus, za pozytywne wykorzystanie social mediow.

  • 2

    13. ~  2011-07-18 18:18:39  host: 77-255-178-190.adsl.inetia.pl

    12@ A może by tak trochę wysiłku aby artykuł przeczytać do końca albo ze zrozumieniem. 2 kliknięcia to nie wszystko. Jeszcze trzeba doładować konto minimum 10zł

  • 1

    14. ~  2011-07-18 19:29:09  host: 87-205-70-53.adsl.inetia.pl

    Czy niedługo, żeby dostać coś od Orange, trzeba będzie zaśpiewać Marsyliankę skacząc na jednej nodze z ręką przywiązaną do ucha? Pytam, bo ciągle niby coś dają, ale tylko stwarzają przeszkody - pierwsza, wymóg FB, druga, zebrania chetnych, trzecia ograniczona pula itd. "Szpece" marketingowi w oryndż chyba na głowę poupadali.

  • 0

    15. ~  2011-07-18 19:38:44  host: v09-16.opera-mini.net

    wiecie co mi wisza takie promocje, laduje konto kiedy kasa sie konczy i nie bawie sie w zabawy rodem z piaskownicy - no bo taki jest marketing w tej sieci i taki jest facebook. To dla dzieci, za kilka lat tez z tego wyrosniecie ;)

  • -2

    16. ~  2011-07-18 19:41:04  host: v09-16.opera-mini.net

    acha pamietajcie ze kazda promocja jest po to aby wyciagnac kase z kieszeni, czy to tutaj czy podwojne doladowania jak w t-mobilasie. Tak tak spece od tego wyciagaja wam kaske z kieszeni.

  • -2

    17. ~  2011-07-18 19:41:57  host: z29-15.opera-mini.net

    ja tez sie nie bawie w takie zabawy, bo to dla dzieci. Wole poszukac i pozbierac nakrętek po fancie i sprite. Zwsze 8zl na mc wpadnie.

  • 0

    18.  2011-07-18 22:54:17

    Ja w Plusie mam 600 minut do Plusa ważne pół roku, za doładowanie 100 zł. Co prawda mam też podstawową stawkę 60 gr ;)

  • 0

    19. ~  2011-07-18 23:01:39  host: acgu139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    18 coś ci się pomerdało 100zł po 60gr to 166minut

  • 0

    20. ~  2011-07-18 23:04:49  host: p16-04.opera-mini.net

    Alex zatem masz 600minut w sieci i 167 za sieć bez play, ale gdzie tu jest interes skoro minuta średnio wychodzi 13gr wliczając wszystko, to już mbank mi się bardziej podoba bo internet dostanę darmo co miesiąc i smsy są tańsze, do play nie jest też drożej

  • 0

    21.  2011-07-18 23:19:02

    Toteż nie piszę o interesie, tylko zestawiam to z Orange, gdzie dostałbym 33 zł/0,29 = 114 minut na 14 dni. Wypas ;) A z Plusu dzwonię właściwie tylko w sieci, podobnie jak z Orangu i z Playu.

  • 0

    23. ~  2011-07-19 08:06:07  host: afdl192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jakto jest z minutami za minety bo jedni twierdza że działają dopuki mozna dzwonic a inni ze tylko przez 25 dni

  • 0

    24. ~a_lex  2011-07-19 08:23:25  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Nie mam - ale jakoś sobie radzę bez niego ;)

  • 0

    25. ~  2011-07-19 11:08:07  host: acgt237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    po88888888ne promocje orencz za pomniałem przełączyć na free i zrzarło mi 6zł za internet błyskawicznie

  • 0

    26. ~  2011-07-19 11:23:25  host: z12-16.opera-mini.net

    (25). Po prostu pobralo Ci kase 50 razy szybciej ;-)

  • 0

    27. ~  2011-07-19 11:47:33  host: acgt237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tak dwa miesiące w godzinę

  • 0

    28. ~hahahahahah..zal  2011-07-20 12:22:32  host: abzr113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego telepolis milczy o kosmicznej promocji orange? http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_charge?category=PREP AID_CHARGE&stamp=1311157168503&articleId=7535792 o nazwie niedziela jesli doladuje:P konto w ciagu tygodnia i znowu:P doladuje konto w nniedziele to dostane az 10% kwoty doladowania!!! na konto promocyjne!!!! wazne 1 lub 2 dni!!! bede mogl wykorzystac te 10% do wszystkich w sieci orange i na stacjonarne!!!! ta promocja przebija tmobile i play razem wziete, zniszczy konukrencje

  • 0

    29.  2011-07-23 22:11:46

    Mogliby dać w koncu jakieś bonusy na wszystko, jak w 10% za doładowania online w TT i 100% kwoty doładowania w podwojeniach Heyah.

  • 0

    30. ~lipa  2011-07-24 22:03:51  host: nat4-116.ghnet.pl