Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupowe pakiety internetowe w Orange na kartę

Grupowe pakiety internetowe w Orange na kartę

LuiN 7 Czerwca 2011 18:39

0 0
Orange rozpoczął kolejną akcję zakupów grupowych na swoim profilu na Facebooku. Tym razem klienci ofert na kartę zakupić mogą pakiet 100 MB za 2 zł.

Oferta dostępna jest do 8. czerwca, do godz. 12:00. Oferowany jest pakiet internetowy na 1 dzień - 100 MB za 2 zł, a jeśli w czasie trwania akcji przynajmniej 100 osób zarejestruje się w aplikacji i dokona zakupu, wszyscy otrzymają drugi taki sam pakiet za darmo.

Ponadto, co dziesiąta osoba otrzyma pakiet 100 MB na 30 dni. Aby skorzystać z promocji należy wejść na tę stronę. Nagroda przyznana zostanie w 48 godzin od zakończenia akcji.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2.  2011-06-07 19:00:57

    masterek: Pakiet 100 MB za 2 zł ważny jest jedynie dobę. 100 MB na 30 dni kosztuje 10 zł, więc pod tym względem T-Mobile ma lepiej bo taniej o złotówkę, a po wykorzystaniu pakietu jest tzw. lejek. W Orange natomiast trzeba kupić kolejny pakiet.

  • 2

    4. ~  2011-06-07 19:26:23  host: z15-05.opera-mini.net

    biotyt tylko ze na tym lejku otwarcie dowolnej strony www np. interia.pl to ok 7-9 minut.

  • 3

    5. ~  2011-06-07 19:34:18  host: z15-05.opera-mini.net

    abc - lecz sie czlowieku i bzdur nie wypisuj. Zaciagnij sobie jakis plik 300mb to sie przekonasz ze pierwsze ok 110m sciagnie sie z predkoscia ok 960kb/s a nastepne mb poleca wolniej niz kulawy żółw czyli jak dobrze zawieje to 16kb/s.

  • 1

    6. ~  2011-06-07 19:59:05  host: z32-06.opera-mini.net

    Ja mam w Play stawke efektywno 4 grosze za minete.

  • 2

    7. ~kuba144  2011-06-07 20:04:39  host: wyzyny.info

    i teraz pytanie czy warto wydać 2zł i zagrać o 10zł :D

  • 1

    8. ~  2011-06-07 20:06:11  host: z13-01.opera-mini.net

    @biotyt. Ten pakiet 100 Mb za 2 zł działa praktycznie 2 doby. Jakby ktoś chciał to można go aktywować co drugi dzień i mieć 1,5 Giga za 30 zł. Ale to trochę kłopotliwe. Lejek to nawet do opery mini jest za wolny. To tylko marketingowy chwyt. Dobry jest o tyle że nie nalicza opłat z konta.

  • 1

    9.  2011-06-07 20:44:42

    Coraz bardziej odwala marketingowcom z Orange. Pogoni za królikiem ciąg dalszy. Co to ma być? Normalnie jaja z ludzi sobie robią.

  • 1

    10. ~  2011-06-07 20:50:16  host: cjc29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8 tojuż chyba lepiej za te 30zł wykupić odrazu 6giga

  • 0

    11.  2011-06-07 20:57:55

    4i8: Zdaję sobie, że po obniżeniu prędkości wręcz niemożliwe jest użytkowanie Internetu. Chciałem tylko zwrócić uwagę na to, że pakiet w T-Mobile kosztuje 9 zł gdyż ma dłuższą ważność.

  • 1

    13. ~nex  2011-06-07 21:32:18  host: host-178.215.199.120-internet.zabrze.debacom.pl

    Powiem tak - korzystałem wielokrotnie z pakietu 100MB za 2zł i nie narzekam i myślę ze jeszcze nie raz będę używał.A powód jest taki ze jak jestem na działce do do notebooka podłączam telefon jako modem 3G i mi wszystko pięknie śmiga za 2zł .Kupuje w sobotę rano to mi do niedzieli wieczora spokojnie starcza na przeglądanie internetu około 7 godz.Nadmienię że kupując co tydzień za 2zł to wydam 8zł na m-c. i zawsze mam internet pod ręką(czyli ten pakiet nie jest taki najgorszy -jak dla mnie).A żeby było śmieszniej to mam jeszcze modem z Play (Online na kartę - jak by nie było zasięgu Orange)a żeby było jeszcze śmieszniej to na co dzień używam Gaduair w LG dotykowym(celowo nie piszę modelu LG) do przeglądania internetu gdzie za 5zł mam 10MB.Ale nie licząc Play to za 13zł -18zł mam internetu mobilnego pod dostatkiem .A teraz żeby było całkiem wesoło - to ja mam 57lat hihiih i nie ma złych pakietów każdy znajdzie coś dla siebie -Pozdrawiam.

  • 1

    14. ~nex  2011-06-07 22:34:59  host: z28-05.opera-mini.net

    A to jest potwierdzenie że jednak używam mobilnego internetu

  • 1

    15. ~Realista  2011-06-08 00:41:34  host: 89-79-81-212.dynamic.chello.pl

    Nie ma złych pakietów nex, są niedorzeczne i stanowiące "sztukę dla sztuki". 100mb na 1 dzień jest właśnie niedorzecznością i zapotrzebowanie na taką ofertę jest mniejsze niż marginalne. Gdyby chociaż był ważny przez tydzień, to miałoby sens.

  • -1

    16. ~abc  2011-06-08 00:59:19  host: public-gprs60925.centertel.pl

    5@ a od kiedy to net mobilny sluzy do sciagania? wiem ze niektorym sie nudzi i lubia sciagac z tego biednego transferu 5 giga na miesiac w play.. ja 5 giga to zassam na stacjonarnym necie. PAkiecik mobilny mam do netka typu email, informacje, pogoda.. jak bym mial sciagac 100mb za 2zl to taniej isc i kupic w sklepie to co sciagam :P

  • -1

    17. ~abc  2011-06-08 01:00:12  host: public-gprs60925.centertel.pl

    chodzilo o to ze 5 gigs zassam na stacjonarnym niecie dziennie i oplate mam stala.. mobilny net to taki dodatek

  • 1

    18. ~  2011-06-08 06:42:41  host: public58472.cdma.centertel.pl

    7. ~kuba144 2011-06-07 20:04:39 0 + - [zgłoś ten komentarz do moderacji] host: wyzyny.info i teraz pytanie czy warto wydać 2zł i zagrać o 10zł :D Oczywiście nie warto.

  • 1

    19. ~  2011-06-08 06:43:25  host: public58472.cdma.centertel.pl

    Możesz wygrać 5x więcej ale masz szanse 1/10 więc jesteś na przegranej pozycji.

  • -1

    20.  2011-06-08 06:53:08

    Ja mam net z lejkiem 32 kb/s i te wasze 100 MB to połykam w dzień.

  • 1

    21. ~  2011-06-08 09:09:16  host: z24-16.opera-mini.net

    do 16. Nic nie napisalem ze net mobilny sluzy do sciagania. Dalem przyklad abys nie pisal bzdur i sam przekonal sie, ze to nie jest 300mb tylko ok 100mb a pozniej wchodzi bardzo ostry limit na predkosc czyli tzw. lejek.

  • -1

    22. ~  2011-06-08 09:56:21  host: public-gprs266714.centertel.pl

    fajna akcja :)

  • 1

    23. ~hantel  2011-06-08 15:01:13  host: dpk132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tutaj nie jest najwazniejszy produkt, ktory sie otrzumuje. Najwazniejsze jest, zeby pokazac wysokie zainteresowanie takim procederem, zeby pozniej Orange dawalo lepsze produkty. Zakupy grupowe sa generalnie w porzadku.

Dodaj swoją opinię