Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gruper - 30% zniżki na abonament w Orange

Gruper - 30% zniżki na abonament w Orange

orson_dzi 28 Listopada 2014 13:57

9 2

W serwisie Gruper ponownie są dostępne kody rabatowe na abonament w Orange.



Kupon uprawnia do 30% zniżki na abonament przez okres 24 miesięcy. Kod jest ważny do 3 grudnia i można go wykorzystać podczas zakupów na stronie internetowej Orange.pl. Z promocji mogą skorzystać zarówno użytkownicy będący nowymi abonentami, przenoszący numer do Orange, jak i przedłużający umowę.


Kupony są dostępne pod adresem: Gruper.pl


Zobacz: Regulamin promocji




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: gruper | orange

w sumie: 25
  • 0

    6. ~Kuzyn1920  2014-11-28 16:03:05  host: 92.60.132.22

    Dziś znajomy podpisał umowe przedłużeniową w Orange: BL rozmowy/sms 7GB 90.98PLN i SGS5 za 49PLN dopłaty jednorazowo. To i od razu przeniósł nr żony: +6 miesiecy gratis BL rozmowy/sms 5GB 104.98PLN i 109PLN dopłaty......
    Pierwszy abonament wychodzi jak fon na raty w saturnie + gratis usługa, a druga opcja nie wiele gorzej wychodzi..... INFOLINIA *400 dla obecnych. na normalnej infolinii cena fona to 1499PLN. Warto zadzwonić pomarudzic co sie dostanie gdzie indziej i włala! POWODZENIA

  • 0

    7. ~norz  2014-11-28 16:05:38  host: 212.160.172.85

    "chyba już nie działa :( "Przepraszamy, ale wystąpił błąd przy realizacji Twojego zamówienia.
    Prosimy przejść na stronę oferty i ponownie dodać ją do koszyka.

    Gruper.pl"

    źródło: http://tlp.is/4ow

    na IE i nie będzie problemów.

  • 1

    8. ~franco baresi  2014-11-28 16:25:01  host: cls184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange to kombinatorzy i cwaniactwo w najczystszej postaci. Czekałem do 20-tego na fakturę od nich za neostradę + telefon stacjonarny. Zawsze przychodziła do 10-tego każdego miesiąca. Sądziłem że zginęła, listonosz zgubił albo w natłoku ulotek przedwyborczych jakimi zasypywano mi skrzynkę, jakoś zginęła. Wziąłem fakturę za poprzedni miesiąc i zapłaciłem rachunek tak jak zwykle czyli 98 zł. I tak zawsze przychodziło tyle samo. Wczoraj okazało się że faktura jednak nie zginęła. Przyszła na 156 zł i z innym numerem konta niż dotychczas. Zmiana terminów rozliczeniowych + nadpłata za przyszły miesiąc. I tak na poprzedni numer konta wpłaciłem wcześniej 98 zł , na nowy musiałem dopłacić 58 zł. Robią zamieszanie, nikogo nie informując uprzednio o dziwnych mykach choćby telefonicznie, mailowo lub sms-sem. A koszty swoich pomysłów standardowo przerzucają na klienta. Wcześniej robili problemy z wyłączeniem prefixu na telefonie stacjonarnym. Abonament był u nich a rozmowy w dawnym Tele 2. Wysyłają jakichś podwykonawców którzy robią tylko zamieszanie i kombinują. Banda kombinatorów i krętaczy. Za kilka miesięcy podziękuje tej firmie za wszystkie możliwe usługi. Żadnego przedłużenia umowy z tymi szujami nie będzie.

  • 0

    9.  2014-11-28 16:57:39

    Chyba najkorzystniejszy najdroższy abonament 149 zł. - 30% z S5 + tablet, 10 GB za +10 zł. też wygląda ciekawie.

  • 0

    10.  2014-11-28 17:02:53

    RBM 100GB LTE - to działa tylko do abonamentu 89.90

  • 0

    11.  2014-11-28 17:14:51

    @10 M a r c i n racja nie przeczytałem regulaminu :)

    "zawrą nową umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych bądź aneks do umowy o świadczenie usług
    telekomunikacyjnych na czas oznaczony 24 miesiące w jednej z ofert Smart Plan Halo II tj. Smart Plan Halo II 34,99
    (29,98 z efakturą), Smart Plan Halo II 44,99(39,98 z efakturą), Smart Plan Halo II 64,99 (59,98 z efakturą) , Smart Plan
    Halo II 74,99 (69,98 z efakturą) lub Smart Plan Multi II tj. Smart Plan Multi II 54,99 (49,98 z efakturą), Smart Plan Multi
    II 94,99 (89,98 z efakturą), dalej ?Umowa? lub ?Aneks?, w wyniku zamówienia złożonego za pośrednictwem strony
    internetowej pod adresem www.orange.p"

  • 0

    12. ~  2014-11-28 17:28:53  host: user-31-174-61-196.play-internet.pl

    Czy nju mobile można przejsc?

  • 0

    13.  2014-11-28 18:15:31

    Jak wam gruper nie działa, to są też na grouponie. Gdy przenosiłem numer na początku czerwca to kupon miał się nie łączyć z3 miesiącami za darmo, a się łączył. PS. Do 30 listopada mBank zwraca 200 zł za przeniesienie numeru w ramach mOkazji.

  • 0

    14. ~Mieeetek  2014-11-28 19:51:05  host: public-gprs516455.centertel.pl

    # 8 . Orange uruchamiało nowy system informatyczny i bardzo dużo ludzi nie dostało wcale rachunków , a jeśli dostali to własnie takie z dziwnymi wyliczeniami i pewnie po terminie . Szczególnie rzecz dotyczy oferty stacjonarnej , bo komórki i net mobilny rachunki normalne i normalnie na czas .

  • 0

    15. ~suchar  2014-11-28 20:57:18  host: public-gprs517535.centertel.pl

    @13 - w regulaminie zarówno groupona jak i grupera jest napisane, że rabat nie łączy się z mOkazjami. Polecam na to uważać.

  • 0

    16. ~jaa  2014-11-29 06:00:56  host: 94.113.240.10.static.b2b.upcbusiness.cz

    @8. Przecież na FV z miesiąca poprzedniego jak buk wszyscy klienci mieli info co się od kolejnej FV dla nich zmieni, więc się nie użalaj, że nie było informacji. Ale fakt, Polacy mają olbrzymi problem z przeczytaniem czegokolwiek...

  • 0

    17. ~SM  2014-11-29 09:51:14  host: public-gprs516435.centertel.pl

    Czy mogę skorzystać z tej oferty wybierając opcje bez telefonu na 18mcy?

  • 0

    18.  2014-11-29 10:01:21

    @11 chyba tylko na samym początku można było też wybierać abonamenty za 129zł, potem na stałe ograniczenie było do kwoty 89zł.

    @13 to najwidoczniej przeszedł taki błąd. Te kupony z założenia nigdy nie łączyły się z innymi promocjami na kwotę abonamentu.

  • 0

    19. ~vini  2014-11-29 11:41:13  host: public-gprs515037.centertel.pl

    Miałem skorzystać ale jednak nie, więc proszę: 6043577614895772 kod.wer. gyf61a
    http://tlp.is/4p5

  • 0

    20. ~franco baresi  2014-11-29 12:06:57  host: cob222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o czym Ty człowieku piszesz 16) żadnej informacji o takim zagraniu ze strony Orange w fakturze za październik nie ma najmniejszej wzmianki. Mam ją tu przed sobą , łącznie ze wszystkim co było dołączone do koperty, czyli ich standardową reklamową papierologią. Nikt mnie w żaden sposób nie poinformował o takich zmianach w rozliczeniach.

  • 0

    21.  2014-11-29 18:18:59

    @18 Może teraz już się zabezpieczyli, bo w mOkazji można wpisać numer zamówienia, a może to dlatego, że w maju masa ludzi wpadła bo nie wchodzili na zakupy Orange z linku mOkazji i nic nie dostali. Ja miałem zakupy w dwóch kartach w jednej link z mOkazji, a w drugiej wbiłem kod z groupona. Po odświerzeniu strony z mOkazji doliczyło rabat. Zwrot też dostałem, trzeba było tylko przelać tą złotówkę w terminie. Nie jestem też jedyny, który dostał zwrot pomimo użycia groupona. Jak już pisałem 3 miesiące za darmo też były. Także regulamin sobie, a praktyka sobie (całe Orange).

  • 0

    22. ~brum  2014-11-30 11:02:14  host: 87-206-222-212.dynamic.chello.pl

    dla oszustów: pkt 20 regulaminu promocji" Promocja niełączy sięz ofertą mBanku, prezentowaną na platformie mOkazje

  • 0

    23.  2014-11-30 11:38:05

    @22 "Czytanie ze zrozumieniem" - mówi ci to coś, czy nie? Mam ci pokazać listę faktur, czy narysować.
    Pisałem, że w majowej promocji na GROUPONIE był punkt (10 regulaminu z maja) wskazujący na brak 100% rabatu na 3 miesiące, a mimo to dostałem taki rabat. Sugerowałem jedynie, że Orange samo nie stosuje tych klauzur wyłączających, co ciekawe osoby nie korzystające z kodów miewały problem z przyznaniem rabatu na 3 miesiące.
    PS. Jeśli ja dostanę od telekomu więcej niż wskazuje regulamin, to jestem oszustem, a gdy telekom zawyża faktury o usługi, które miały być bezpłatne lub uruchamia płatne usługi bez mojej zgody, to jest w porządku?

  • 0

    24. ~Tomecek  2014-11-30 14:52:55  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    Po wybraniu najdroższego abonamentu za 89,98 zł ze zniżką 30% i telefonu LG G3s, a następnie jego sprzedaży za 800 zł abonament miesięczny przez 24 miesięcznie wyniósłby ok. 30 zł za no limit na smsy/rozmowy i 2GB internetu. Niby oferta fajna, ale po przekroczeniu 2GB Internetu nie ma lejka tylko automatycznie włącza się dodatkowy pakiet za 10 zł miesięcznie. Poza tym umowa trwa 24 miesiące, a za rok będą już inne oferty u innych operatorów. Oferta nie jest taka atrakcyjna na jaką wygląda.

  • 0

    25. ~SM  2014-12-02 07:39:33  host: public-gprs516435.centertel.pl

    Koledzy, ja serio pytam o tą 18-tke bez tela. Chodzi mi o abo 69,90 BL. Pomoże ktoś? Ja nie potrafię się odczytać. Nie widzę jednoznacznie ani tak ani nie.

Dodaj swoją opinię