Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa TP uruchomiła wirtualne muzeum

Grupa TP uruchomiła wirtualne muzeum

sirmark 22 Kwietnia 2008 17:06

0 0

Od dziś, pod adresem www.1944.wp.pl, można odwiedzać pierwsze polskie wirtualne i interaktywne muzeum - Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego. Pomysł zrealizowano, dzięki wsparciu Grupy TP.

Koncepcja wirtualnego muzeum powstała w Fundacji Grupy TP, a multimedialną platformę zaprojektowała i wykonała Wirtualna Polska.




Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego to o wiele więcej niż jedynie zbiór eksponatów muzeum przeniesiony do Internetu. Dzięki technologii 3D, w której zbudowana jest wirtualna platforma, użytkownicy mogą "dotknąć" historii i bezpośrednio doświadczyć tamtych dni.

Wirtualne muzeum oglądamy okiem interaktywnej kamery, poruszającej się według określonych ścieżek. Połączenie technologii flash, dźwięku i wideo zapewnia wysoki poziom interakcji, pozwalając na sterowanie ruchem kamery czy wchodzenie do wybranych pomieszczeń. Każde z nich ma swoją historię i niepowtarzalną atmosferę. Eksponaty są przedstawione w postaci trójwymiarowej i z fotorealistyczną dokładnością - każdy z nich można dokładnie obejrzeć ze wszystkich stron, a przy wybranych zapoznać się z jego historią i wspomnieniami Powstańców.

Źródło tekstu: TP     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2008-04-22 17:21:38  host: h95.radzionkow.net

    dlaczego nikt z panów nie napisał o +20% przy doładowaniu Sim+ i o taniej za granicę w Sim+ http://www.simplus.pl/v.do?idx=910780

  • 0

    3.  2008-04-22 17:48:25

    no nawet niezła strona. :)

  • 0

    4. ~angelo  2008-04-22 17:52:22  host: nat-72.ghnet.pl

    cha, cha? myślałem, że pokazała swoją infrastrukturę;)

  • 0

    5.  2008-04-22 17:58:21

    ~angelo jak chcesz idź z dziećmi z przedszkola na wycieczkę to tpsa i zobaczysz sobie kabelki... xD

  • 0

    6. ~  2008-04-22 19:05:45  host: aclx116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny tepsy to jedno wielkie muzeum. Neostrada od dwóch lat nic się z cenami nie dzieje. Telefon stacjonarny super 60 minut za jedyne niskie 50 zł (czytaj haracz dla posiadaczy neo) Najdroższy Voip- tlenofon kosztuję 50 zł na miesiąc, dla porównania skype ok. 13 zł. Telefony w Orange-szkoda gadać. Program lojalnościowy O- to również muzeum. Orange Free, już mi nawet odradzali w ich salonie, bym tego nie brał. Jednym słowem jedno wielkie muzeum.

  • 0

    7. ~angelo  2008-04-22 19:12:12  host: nat-72.ghnet.pl

    kwitas, zapewniam cię, że byłem nie raz i wiem co tam mają. Za to ciebie zapraszam na wyieczkę - popatrz sobie róneiż na skrzynki rozdzielcze (zobacz w jakim są stanie) kable, słupki rozdzielcze, niektóre studnie kablowe, plątaninę kabli itp, itd

  • 0

    8.  2008-04-22 19:20:22

    ~angelo nie korzystam z usług tpsa wiec mnie to nic nie obchodzi. :)

  • 0

    9. ~  2008-04-22 19:21:55  host: aclx116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale z oranga korzystasz t oni są po jednych pieniądzach

  • 0

    10.  2008-04-22 19:41:23

    zacna inicjatywa

  • 0

    11. ~  2008-04-23 00:39:53  host: cin52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo fajnie. Oby więcej takich akcji. Ja mam jeszcze nadzieje, ze cos z tym Euro2008 wykminią. Jak narazie Netia oferte konkret oferte dolozyla - 15 PLN za karnet na wszystkie mecze. smialo mozna sie decyxdowac, jak sie nie ma Polsatu. Bo TVP porazka.

  • 0

    12. ~  2008-04-23 09:28:51  host: 88.220.50.210

    Strona robi wrażenie - niech tylko poprawią czcionki naszego ojczystego języka ;)

  • 0

    13.  2008-04-23 12:09:19

    #9 naprawdę??? z tego co wiem współpracują ze sobą, ale pieniążki mają oddzielne wbrew pozorom kiedyś nawet oliwa o tym mówiła w wywiadzie. :)

  • 0

    14.  2008-04-23 14:48:19

    zaczynają chłopaki z TPSA rozumieć swoją sytuację i się przygotowywują ;)

  • 0

    15. ~burak  2008-04-23 16:55:56  host: chi53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    swietnie, ja chcialbym zaplacic im za socjalke i miec net w domu, niestety, takie cuda to tylko w netii

  • 0

    16. ~  2008-04-25 10:39:20  host: chd215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super opcja. Popieram tego typu akcje. jeszcze tylko niech skopiują pomysł Netii i wprowadzą karnety na mecze Euro2008. Bo Netia już się ogłosiła i za 15 PLN udostępnia w jakości HD przez net.

  • 0

    17. ~zbyszek  2008-04-25 12:49:14  host: cjh120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mysle, ze jakby to nie bylo piekne to i tak nei skopiuja pomyslu. zaluje jednak, ze oni nigdy na takie pomytsly nie wpadaja sami!

  • 0

    18. ~qba  2008-04-27 12:44:18  host: chr197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    coraz bardziej zaluje, ze nie jestem w netii. tepsa tak daje po calosci ciala, szczegolnie jak musimyt placic wysoki abo , by w ogole miec net. netiowi klienci nie musza, poza tym maja rozdzielna usluge netu i telefonu.

  • 0

    19. ~pukiel  2008-04-28 21:39:46  host: cjf165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    niestety...zamiast marudzic mozesz sie przeniesc jak tylko ci sie skonczy umowa. ja tez mam taki zamiar, bo krew mnie zalewa jak place 50 zlotowy abo a nie mam nawet aparatu stacjonarnego:)

  • 0

    20. ~Kurmaz  2008-04-30 20:32:27  host: aayn170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe :) tp samo jest teraz jak muzeum :) w końcu nic nie robi, a promocje są iście z zeszłego wieku. dziś żeby być na topie trzeba się starać, a to tylko netia dziś pokazuje.

  • 0

    21. ~miluokee  2008-05-01 18:51:26  host: cie232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja to tylko czekam az tepsa zaplaci wszystkie kary, ktore zostaly jej nalozone za te wszystkie przeginki i naciaganie prawa. mam nadzieje, ze doczekam sie jeszcze nizszego abo w tp, bo zostalo mi pol roku, pozniej uciekam szczesliwie do netii.

Dodaj swoją opinię