Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa TP pomaga w Azji

Grupa TP pomaga w Azji

WitekT 13 Stycznia 2005 11:59

0 0

Telekomunikacja Polska we współpracy z Telewizją Polską i Caritas Polska uczestniczy w akcji zbiórki pieniędzy na rzecz ofiar kataklizmu w Południowej Azji - Adopcja na odległość.

Od 15 stycznia do 20 lutego 2005 r. będzie można dzwonić na specjalną linię charytatywną tp 0 300 200 110. Każde połączenie z tym numerem będzie oznaczać przekazanie na pomoc dla sierot z terenów objętych przez tsunami 1,05 zł netto (1,28 zł z VAT). Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz budowy i utrzymania domów dziecka w Południowej Azji. TP nie będzie pobierać żadnych opłat za uruchomienie i użytkowanie tego numeru.

Ponadto na potrzeby misji Polskiej Akcji Humanitarnej na Sri Lance Telekomunikacja Polska przekazała telefon satelitarny, z którego organizacja będzie mogła korzystać za darmo. TP zadeklarowała też wszelką pomoc techniczną umożliwiającą PAH sprawną komunikację, która jest elementarnym czynnikiem szybkiego i efektywnego niesienia pomocy poszkodowanym.
Należąca do Grupy TP firma PTK Centertel, operator sieci Idea, włączyła się do SMS-owej zbiórki Solidarni z Azją, prowadzonej przez fundację TVN nie jesteś sam oraz Polską Akcję Humanitarną. By wesprzeć ofiary katastrofy wystarczyło wysyłać SMS o treści AZJA na nr 7126.

Również inwestor strategiczny TP, France Telecom pomaga regionom dotkniętym tsunami. W krajach, w których działa jako operator komórkowy zaoferował lokalnym władzom pomoc w zidentyfikowaniu klientów Orange, którzy mogą znajdować się na terenach objętych katastrofą.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-16-135.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet