Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa TP jak zwykle wspiera WOŚP

Grupa TP jak zwykle wspiera WOŚP

WitekT 12 Stycznia 2007 11:33

0 0

Podobnie jak w ubiegłych latach, Telekomunikacja Polska podarowała Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 100 złotych kart telefonicznych na licytację. Podczas wcześniejszych finałów z licytacji kart TP zebrano ponad 1 mln zł na ratowanie życia i zdrowia dzieci.

Motywem przewodnim XV Finału jest kosmos, dlatego na ręcznie wykonanych złotych kartach znalazły się motywy planet i gwiazd. Planety otaczają złote pierścienie wykonane z opiłek 24 karatowego złota, a blask gwiazd emitują wtopione cyrkonie. Karty zostaną zlicytowane podczas niedzielnego XV Finału, a jedna z nich, z numerem 13. tradycyjnie pozostanie w Fundacji WOŚP.

Z kolei Centertel, operator sieci Orange, wesprze Orkiestrę udostępniając klientom specjalny, charytatywny serwis SMS. Będzie on działał od niedzieli 14. stycznia do godziny 6 w poniedziałek 15. stycznia. Wszyscy, którzy wyślą wiadomość o treści Serce pod numer 7547 (koszt: 6,10 zł brutto) otrzymają podziękowanie za udział w akcji. Podczas ubiegłorocznego Finału z serwisu charytatywnego Orange przesłano ponad 100 tys. SMS-ów, na kwotę 613 tys. zł z VAT.
Podczas specjalnej licytacji charytatywnej na platformie aukcyjnej Allegro będzie można wylicytować limitowaną serię 12 kart telefonicznych wydaną przez Fundację Grupy TP. Na kartach znalazły się fotografie Adama Wlazłego. Bohaterami zdjęć są dzieci ucharakteryzowane na znanych naukowców, m.in. Mikołaja Kopernika i Marię Curie-Skłodowską. Dochód z licytacji zasili konto WOŚP.

Telekomunikacja Polska przygotowała również tradycyjne karty telefoniczne, graficznie nawiązujące do XV Finału WOŚP, z których 1000 sztuk trafi nieodpłatnie na potrzeby Orkiestry. Firma pomoże też w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP. W dniu Finału, przez całą dobę będzie czynna linia charytatywna 0 400 407 401 (opłata za połączenie 4,96 zł brutto), z której całkowity dochód zostanie przekazany Fundacji. W ubiegłym roku z połączeń na podobną linię TP uzyskano ponad 69 tys. zł.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet