Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa OEX będzie mogła dalej sprzedawać usługi Plusa

Grupa OEX będzie mogła dalej sprzedawać usługi Plusa

sirmark 16 Grudnia 2016 19:14

1 1

Spółka PTI, należąca do Grupy OEX, podpisała umowę o współpracy z Liberty Poland należącą do grupy kapitałowej Cyfrowego Polsatu.

PTI prowadzi punkty i sprzedaje usługi sieci Plus, ale umowa ramowa została wypowiedziana w sierpniu przez Polkomtela i miała obowiązywać do końca grudnia. Już wtedy informowano o podjęciu negocjacji nowej umowy.

Zobacz: Polkomtel wypowiedział umowę jednej swojej sieci sprzedaży
Nowa umowa wchodzi w życie od 1 stycznia 2017 r. i obowiązywać będzie do 31 grudnia 2021 r. Jak napisano w komunikacie, zakres i zasady wynagrodzenia zasadniczo odpowiadają nieprzedłużonej umowie z Polkomtelem. Zakres współpracy obejmuje także świadczenie usług i umów sprzedaży energii elektrycznej oraz paliw gazowych.

Na koniec czerwca 2016 r. PTI prowadziło 71 punktów oferujących usługi sieci Plus. Grupa OEX, do której należy PTI, prowadzi także w ramach innych spółek salony sprzedające usługi sieci Orange i T-Mobile.

Źródło tekstu: OEX, wł     

Dodaj do:

Tagi: liberty | plus | pti | oex | cyfrowy polsat

w sumie: 2
 • 0

  1. ~Templariusz  2016-12-17 21:33:22  host: staticline23090.toya.net.pl

  Czyli utrzymali się przy korycie :D

 • 0

  2. ~Bob  2016-12-18 21:20:59  host: 89-64-61-199.dynamic.chello.pl

  Ciekawe jaki jest zamysł takiej struktury:
  Polkomtel->Liberty->inni....
  Podobno też Liberty oddaje część salonów innym agentom.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet