Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa MNI przejmie Telestar, właściciela iTV

Grupa MNI przejmie Telestar, właściciela iTV

sirmark 29 Czerwca 2007 14:36

0 0
Spółka telekomunikacyjna MNI zawarła umowę nabycia 87,80% udziałów spółki Telestar, właściciela telewizji interaktywnej iTV i portali typu Web 2.0., za 21,02 mln zł oraz zobowiązała się do objęcia nowych udziałów, tak aby docelowo posiadać 50,5 proc. w podwyższonym kapitale zakładowym spółki. Ponadto MNI Premium obejmie udziały Telestar z nowej emisji za łączną kwotę 15 mln zł, co da jej 33,51% udziału w podniesionym kapitale.Grupa MNI rozszerzona o możliwości i zasoby Spółki Telestar, ma szansę pokazać jako pierwsza na rynku polskim kompilację usług oraz serwisów operujących jednocześnie w obszarach Internetu, tradycyjnej telewizji oraz multimedialnej telefonii mobilnej - napisała spółka.

Grupa multimedialna Telestar to obecny na rynku polskim satelitarno-kablowy kanał telewizyjny iTV, portale internetowe: Osada.pl, eblog.pl, discostacja.pl, ultrastacja.pl, mportal.pl, mojelogo.pl, dodajopis.pl, ezotv.pl, a także brytyjskie satelitarne kanały telewizyjne The Dating Channel, Gaydatetv i połączone z nimi portale internetowe i WAP. Łącznie portale internetowe gromadzą ponad 1 mln unikalnych użytkowników z przyrostem 20 % z miesiąca na miesiąc, o ilości miesięcznych odsłon ponad 15 mln.

Źródło tekstu: ISB, MNI     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1. ~  2007-06-29 15:13:00  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

  MNI rozwija się, bardzo dobra inwestycja, przejeli Telestara prawie za pół darmo :)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~  2007-06-29 16:24:00  host: pool-68-238-10-86.chi.dsl-w.verizon.net

  to bardzo dobra spolka. wczoraj zarobilem na niej fure pieniedzy.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~Zofka  2008-07-21 14:37:03  host: gxr57.internetdsl.tpnet.pl

  Telestar to oszuści! Najpierw pobierają od blogowiczów pieniądze za nie wyświetlanie reklam przez rok na ich blogach, a po miesiącu z powrotem włączają reklamy. Ja składam sprawę do prokuratury i zachęcam do tego samego innych blogowiczów! Może zaczną w końcu dbać o klientów, których obsługą tak się chwalą. Inaczej pójdą z torbami! z_lapniewska@tlen.pl

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-58-169.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet