Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa MNI przejmie Telestar, właściciela iTV

Grupa MNI przejmie Telestar, właściciela iTV

sirmark 29 Czerwca 2007 14:36

0 0

Spółka telekomunikacyjna MNI zawarła umowę nabycia 87,80% udziałów spółki Telestar, właściciela telewizji interaktywnej iTV i portali typu Web 2.0., za 21,02 mln zł oraz zobowiązała się do objęcia nowych udziałów, tak aby docelowo posiadać 50,5 proc. w podwyższonym kapitale zakładowym spółki. Ponadto MNI Premium obejmie udziały Telestar z nowej emisji za łączną kwotę 15 mln zł, co da jej 33,51% udziału w podniesionym kapitale.

Grupa MNI rozszerzona o możliwości i zasoby Spółki Telestar, ma szansę pokazać jako pierwsza na rynku polskim kompilację usług oraz serwisów operujących jednocześnie w obszarach Internetu, tradycyjnej telewizji oraz multimedialnej telefonii mobilnej - napisała spółka.
Grupa multimedialna Telestar to obecny na rynku polskim satelitarno-kablowy kanał telewizyjny iTV, portale internetowe: Osada.pl, eblog.pl, discostacja.pl, ultrastacja.pl, mportal.pl, mojelogo.pl, dodajopis.pl, ezotv.pl, a także brytyjskie satelitarne kanały telewizyjne The Dating Channel, Gaydatetv i połączone z nimi portale internetowe i WAP. Łącznie portale internetowe gromadzą ponad 1 mln unikalnych użytkowników z przyrostem 20 % z miesiąca na miesiąc, o ilości miesięcznych odsłon ponad 15 mln.

Źródło tekstu: ISB, MNI     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2007-06-29 15:13:00  host: gdn114.internetdsl.tpnet.pl

  MNI rozwija się, bardzo dobra inwestycja, przejeli Telestara prawie za pół darmo :)

 • 0

  2. ~  2007-06-29 16:24:00  host: pool-68-238-10-86.chi.dsl-w.verizon.net

  to bardzo dobra spolka. wczoraj zarobilem na niej fure pieniedzy.

 • 0

  3. ~Zofka  2008-07-21 14:37:03  host: gxr57.internetdsl.tpnet.pl

  Telestar to oszuści! Najpierw pobierają od blogowiczów pieniądze za nie wyświetlanie reklam przez rok na ich blogach, a po miesiącu z powrotem włączają reklamy. Ja składam sprawę do prokuratury i zachęcam do tego samego innych blogowiczów! Może zaczną w końcu dbać o klientów, których obsługą tak się chwalą. Inaczej pójdą z torbami! z_lapniewska@tlen.pl

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet