Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa eTel pierwsza w rankingu Fast50

Grupa eTel pierwsza w rankingu Fast50

sirmark 29 Listopada 2004 18:21

0 0
Grupa eTel zdobyła pierwszą nagrodę w dorocznym rankingu Fast 50 prowadzonym przez firmę Deloitte – najszybciej rozwijające się firmy telekomunikacyjne w Irlandii. To już drugi raz, kiedy to eTel otrzymał tą nagrodę. Firma eTel powstała w 1999 roku i jest liderem na rynku dostawców usług telekomunikacyjnych w Europie Środkowej. Na przełomie tych pięciu lat, poziom obrotów w grupie wzrósł o 2652 procent.


Źródło tekstu: eTel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-244-248.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet