Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grupa eTel pierwsza w rankingu Fast50

Grupa eTel pierwsza w rankingu Fast50

sirmark 29 Listopada 2004 18:21

0 0
Grupa eTel zdobyła pierwszą nagrodę w dorocznym rankingu Fast 50 prowadzonym przez firmę Deloitte – najszybciej rozwijające się firmy telekomunikacyjne w Irlandii. To już drugi raz, kiedy to eTel otrzymał tą nagrodę. Firma eTel powstała w 1999 roku i jest liderem na rynku dostawców usług telekomunikacyjnych w Europie Środkowej. Na przełomie tych pięciu lat, poziom obrotów w grupie wzrósł o 2652 procent.

Źródło tekstu: eTel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-205-136-57.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet