Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GroupOn na nowy telefon w Orange

GroupOn na nowy telefon w Orange

WitekT 10 Stycznia 2013 13:37

0 0
Jeszcze przez 12 dni potrwa akcja promocyjna Orange w serwisie zakupów grupowych GroupOn, w ramach której można nabyć kupon wartości 300 zł za 19 zł. Można go przeznaczyć na zakup telefonu wraz z podpisaniem nowej umowy.

Kupon można wykorzystać przy zakupie nowej oferty Smart Plan Halo, Multi i Mix w sklepie internetowym operatora. Oferta nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu i przeniesieniu numeru z innej sieci.

Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:
w sumie: 12
  • Ten komentarz został ukryty.

    8

    1. ~r  2013-01-10 13:42:30  host: public-gprs343704.centertel.pl

    To już grupon potrzebny by tel z simlokiem opchnac?

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    2. ~  2013-01-10 13:52:33  host: user-94-254-209-57.play-internet.pl

    Od Orange daleko !!! Od Groupon'a jeszcze dalej !!! Nie moze nic dobrego wyjsc jak te dwie firmy robia wspolna akcje !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    4. ~  2013-01-10 15:01:56  host: v47-14.opera-mini.net

    3. Nie mów hop. Z tego co słyszałem - kodów nie dają ot tak miło i łatwo jak napisałeś.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    6. ~mati  2013-01-10 15:16:25  host: evo108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @4 tak sie składa że założyłem konto internetowe w millenium, i odrazu po zalogowaniu, na głownej stronie miałem link do pobrania kodu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~chiniol  2013-01-10 15:33:42  host: ip-37-209-154-19.free.aero2.net.pl

    Czy oferte mozna polaczyc z promocja millennium?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    9. ~llukasz  2013-01-10 15:49:38  host: 193.24.32.55

    podajcie jakiś link do tej promocji orange z millenium, ciężko coś znaleźć na obu stronach. dzięki

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    10.  2013-01-10 16:08:00

    Promocja Banku Millennium i Orange wczoraj z nienacka została zakończona. Ludzie, którzy założyli wczoraj konta, normalnie zostali zrobieni w bambuko, ponieważ pracownicy banku nic nie wiedzieli o zakończeniu promocji. Cicho, sza.

  • Ten komentarz został ukryty.

    3

    11. ~  2013-01-10 16:15:32  host: v47-14.opera-mini.net

    No i co? Mówiłem, że nie jest tak łatwo i przyjemnie jak zachwalacie :-p

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2013-01-10 16:30:20

    Wczoraj wygenerowałem na koncie znajomego w Millenium kod rabatowy (w systemie transakcyjnym "bankowość mobilna" i u góry była promocja Orange). Dziś w chwilowej dostępności LG L9 zamówiłem go. Dodatkowo wczoraj w Orange chwilami była Motka Razr w abo SPM 69,90 za 69 zł (odnowiona).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~sucker killah  2013-01-10 20:41:01  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    tiaaa, jak dadzą 1000zł zniżki to ceny telefonów zbliżą się do akceptowalnych

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2013-01-10 23:46:48

    sucker killah: Czy masz jakiś problem? myphone w innym newsie wg Ciebie musi być za zero. Telefony, które w Orange potrafią być tańsze niż w Play przy sensownych abonamentach muszą być tańsze o 1000...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~niezadowolony  2013-04-12 12:09:46  host: 80.50.142.34

    ja spróbowałem skorzystać z grouponu za 29 zł za 300 zł premii, ale nie obyło się bez big problemu, bowiem nie mogę skorzystać z tej premii. Na voucherze mam link do strony http://groupon.home.pl/orange/. Wyświetla mi się komunikat "Błędny kod - taki kupon nie istnieje lub jest już wykorzystany", pomimo tego, że karta jest już aktywna. Podejrzewam, że jest coś nie tak z tą stronę (formularzem), ponieważ jest tam w nagłówku "Orange +400 PLN na Groupon", czyli poprzednia promocja. Groupon odsyła mnie do Orange a Orange do Groupona. Ciężka sprawa. Nie polecam!!!

Dodaj swoją opinię