Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Groupon: iPhone 4 16 GB za 1349 zł

Groupon: iPhone 4 16 GB za 1349 zł

LuiN 11 Września 2013 10:22

0 20
apple iphone 4 W serwisie Groupon pojawiła się oferta, w ramach której smartfon Apple iPhone 4 w wersji z 16 GB pamięci zakupić można w cenie 1349 zł zamiast 2099 zł.

Cena obejmuje wysyłkę na terenie kraju. Oferta dotyczy jedynie białej wersji urządzenia. Przewidywany czas realizacji zamówień wynosi do 10 dni roboczych.

Ofertę znaleźć można pod tym adresem.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Groupon, wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone

w sumie: 38
  • 0

    22. ~tata  2013-09-11 13:59:01  host: apn-5-60-144-175.dynamic.gprs.plus.pl

    Cena wg filozofii dewianta nie stac cie to nie kupuj.

  • 0

    23. ~  2013-09-11 14:24:10  host: ip-84-39-164-7.free.aero2.net.pl

    nie opłaca się a już 4 sztuki kupiono przypadek czy nie ma taniej?

  • -1

    24. ~pikaczu  2013-09-11 14:27:55  host: host154-ursus.spray.net.pl

    dokładnie - nie stać cię to nie kupuj. Podobnie jest z samochodami - Mercedes też badziewie jakich mało wśród samochódów (pewnie nawet Skoda jest solidniejsza) a jednak ma prestiż i kosztuje grubo więcej niż inne nemecke samochody - a klientów napewno im nie brakuje. Reasumując iPhone nie jest dla wszystkich - pogódzcie się z tym. Wybierzcie inny pasujacy Wam smartfon i przestańcie wylewać pomyje na innych.

  • 0

    26.  2013-09-11 15:10:27

    22, nieee. Nie widzę sensu kupowania badziewnego, starego telefonu z wysyłką w ciągu 10 dni ROBOCZYCH realizowaną przez firmę niezbyt pewnego pochodzenia. I owszem nie stać mnie na wyrzucenie 1,5 tys. złotych w błoto :) Szczerze, wolałbym kupić Nokię Lumię 920 za podobną cenę, lub Lumię 820 w czerwonej sieci sklepów także w podobnej cenie... Ten "telefon" (tutaj uwaga, gdyż to urządzenie nie do końca nadaje się do tej funkcji) zdecydowanie nie jest wart 1,5 tysiąca, a w wybranej ofercie, sprzedawanej przez - tak naprawdę - nie wiadomo kogo, zdecydowanie wart jest nie więcej niż 349 zł...

  • -1

    27.  2013-09-11 15:36:01

    Szału nie ma ale mimo wszystko troszkę (100-150 zł) taniej niż na Allegro. iP 4 to nadal świetny sprzęt.

  • 0

    28. ~www.mkperfumy.pl  2013-09-11 15:48:53  host: staticline-31-182-73-204.toya.net.pl

    kiedyś była bardzo dobra oferta perfum na Gruponie dziwiła mnie cena bo w żadnej hurtowni po największych rabatach nie można było kupić tak tanio okazało się ze to podróbki www.mkperfumy.pl

  • 2

    29. ~Baldini  2013-09-11 16:17:13  host: v28-07.opera-mini.net

    @27. : iPhone 4 to niby świetny sprzęt?? To brzmi jak oksymoron.

  • 0

    30. ~Dzej  2013-09-11 16:27:31  host: 79-139-88-107.rzeszow.hypnet.pl

    w tej cenie mozna miec np. galaxy s3 i wiele innych, duzo ciekawszych i lepszych telefonów

  • 0

    32. ~  2013-09-11 16:33:46  host: public-gprs685620.centertel.pl

    @11, vonski, nie przejmuj się, niektórzy mają kompleks dziecka przez całe życie, dlatego próbują dowartościować się kosztem innych.

  • 0

    33.  2013-09-11 16:38:01

    s4 mini polece jeśli ktoś nie chce nieporęcznej kafelki 4.7 w kieszeni, Nexusa nie polecam, ten telefon kocha grawitacje do tego szkło za ciężki. Oczywiście s4 mini nie będzie działał tak płynnie jak iPhone, ale jeśli ktoś nie chce wydawać kasy w stary już iPhone 4 to lepiej ta zabawkę na mało stabilnym Android kupić.

  • 0

    34. ~  2013-09-11 19:52:18  host: 46.115.44.4

    @25 miałem 4 przez 2,5 roku i żadnych problemow z antena:)

  • 0

    35. ~Ciekaw  2013-09-11 20:03:53  host: v21-05.opera-mini.net

    ad 8. To na telepolis można się wyzywać od gimbusów, czy moderator śpi?

  • 0

    36.  2013-09-11 21:19:49

    Tu nie chodzi o to czy kogoś stać na ten telefon czy nie. Tu chodzi o opłacalność. Może i stać mnie na starego iPhona 4 za 1350zł ale nie stać mnie na wyrzucanie pieniędzy na nieopłacalne zakupy. W tej cenie można kupić znacznie lepszy telefon. Ale jeśli ktoś szasta kasą na lewo i prawo to równie dobrze może kupić sobie iP 5 i "szpanować na dzielni". Przestańcie chrzanić o "prestiżu" bo trąci to poziomem 4-latka...

  • 0

    37. ~  2013-09-11 21:28:29  host: v15-09.opera-mini.net

    @35 gimbus to wyzwisko?

  • 0

    38. ~Ciekaw  2013-09-11 21:58:15  host: v21-05.opera-mini.net

    ad 37. Jak jeszcze zasuwasz do gimnazjum to wobec ciebie nie.

  • 0

    39.  2013-09-11 22:42:27

    @36 I tu kwestia subiektywnosci - co znaczy dla kogo lepszy. Mialem Nexusa S, z ktorego przesiadlem sie na iP4 ze wzgledu na interfejs, wieksza wg mnie wygode i niezawodnosc systemu wzgledem Androida. Dla mnie 4-ka byla wystarczajaca, z czasem zamienilem ja na 5-tke, ktora poza wiekszym ekranem i mniejsza waga nie jest od 4-ki wcale lepsza (wg mojej subiektywnej oceny oczywiscie). Czy warta 1350 raczej nie, skoro moja uzywka poszla rok temu za 1000. Ale jak kogos nie stac na nowke i chce miec iP to ta 4 wcale nie jest zla. O ile ta oferta to nie kant.

  • 0

    40. ~End  2013-09-12 04:58:49  host: v29-04.opera-mini.net

    Mam C702, plus Opera Mini, i do podstawowych spraw. Czyli sprawdzenie co się w świecie dzieje (wystarcza).

  • 0

    41. ~pal  2013-09-12 08:41:41  host: 78.129.148.101

    nie stać Cię na Merca to jeździj VW 1.9TDI. nie stać Cię na ajfona to korzystaj z LGka za 500zł. VW czy Mercem dojedziesz na miejsce. Ajfonem czy LGikiem dodzwonić się dodzwonisz, internet przejrzysz. Sprawa komfortu to raczej temat subiektywny. A czy ta oferta jest dobra? Ludzie to ocenią - to jest tak jak z allegro - przedmiot jest tyle wart ile ludzie chcą za niego zapłacić...

  • 1