Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grażyna Piotrowska-Oliwa prezesem Virgin Mobile Polska

Grażyna Piotrowska-Oliwa prezesem Virgin Mobile Polska

LuiN 29 Maja 2015 07:57

9 28

Była szefowa Centertelu i PGNiG, Grażyna Piotrowska-Oliwa będzie nowym prezesem Virgin Mobile Polska - dowiaduje się Puls Biznesu.



Jesienią 2014 roku dotarły do nas informacje, o tym że za pośrednictwem 10% udziałów w Telakcesie Piotrowska-Oliwa wróci na rynek telekomunikacji... od strony spersonalizowanych futerałów. W tajemniczej spółce w roli udziałowców pojawili się też Tomasz Misiak (były senator PO i współtwórca WorkService z 30% udziałów) czy Mariusz Raduszewski, kiedyś współpracujący z FM Group, obecnie znany m.in. jako partner celebrytki Natalii Siwiec.

Za pośrednictwem tego ostatniego twarzą Telakcesu stała się Natalia Siwiec, która uczestniczyła w organizowanej przez Telakces, a wspartej przez Virgin Mobile i Richarda Bransona akcji Just Must. Sam zaś Telakces stał się partnerem i dystrybutorem Virgin Mobile.




Teraz, choć tego jeszcze nie komentuje, Grażyna Piotrowska-Oliwa przejmuje stery nad polskim oddziałem Virgin Mobile. Według informacji Pulsu Biznesu Piotrowska-Oliwa jest już po rozmowach m.in. z Łukaszem Wejchertem, udziałowcem i jednym z motorów napędowych Virgin Mobil w Polsce, a w przyszłym tygodniu należy spodziewać się nowych celów biznesowych.

Jak jednak miał zaznaczyć Łukasz Wejchert, Piotrowska-Oliwa nie zastaje firmy w ogniu.

Zobacz: Przetasowania w Grupie TP, Piotrowska-Oliwa odchodzi
Zobacz: Piotrowska-Oliwa w PZU
Zobacz: Piotrowska-Oliwa w radzie nadzorczej Hawe
Zobacz: Piotrowska-Oliwa stawia na spersonalizowane futerały

Źródło tekstu: Puls Biznesu, wł     

w sumie: 55
  • -2

    53.  2015-05-29 21:38:38

    52 - nie wiedziałeś? Boże...

  • 1

    54. ~pixel  2015-05-30 00:00:51  host: 37-128-25-38.adsl.inetia.pl

    Puls Biznesu podaje w przywoływanym artykule, że już Virgin Mobile ma 180 - 200 tys. aktywnych kart SIM. Jet to więcej niż wyliczenia Telepolis. Oby GPO nie odstraszyła klientów wysokimi cenami....

  • 1

    55.  2015-05-30 02:30:27

    Ale o co te dąsy? Zawsze można przenieść numer jak oliwa wypłynie na wierzch. Ja zmieniam sieć co 5 lat i jeszcze żle na tym nie wyszedłem.

  • 0

    56. ~KrzysiekF  2015-05-30 06:12:52  host: 89-67-177-226.dynamic.chello.pl

    No to papa VM. Jak baba się za coś bierze to wiadome że nic dobrego z tego nie będzie. Ciekawe czy też dostanie 750 znanej bawarskiej firmyi? Współczucie osoba pracującym w VM bo jak zacznie wymyślać jak w Orange czy PGNIG to nikt za grosze pracować nie będzie, a z reszta wprowadzi pewnie Target BPO lub JET jako najlepsza alternatywę (pracownicy za grosze, a właściciel kolega zarobi). Ciekawe czy przedstawiciele też stracą samochody jak w firmach gdzie udawała prace?

  • 1

    57. ~toms  2015-05-30 10:51:09  host: user-94-254-198-34.play-internet.pl

    No to teraz Virgin Mobile stał się operatorem podwyższonego ryzyka. ;-) Że też nie ma nikogo, kto by dał tej nieudacznicy pracę fizyczną niewymagającą przesadnego myślenia, np. zamiatanie ulic? Jak długo społeczeństwo będzie tolerowało takie miernoty na wysokich stanowiskach, opłacanych ogromną kasą?

  • 1

    58. ~  2015-05-30 10:58:47  host: epinet9.netman.com.pl

    52, "społeczeństwo" niech się serdecznie od...czepi od tego, kto, komu i za co płaci w prywatnej firmie, jeśli dzieje się to zgodnie z prawem, miernoto.

  • -1

    59. ~  2015-05-30 10:59:31  host: epinet9.netman.com.pl

    Tfu, 57 toms, nie 52, słońce mi świeci w matrycę.

  • 0

    60. ~Punk  2015-05-30 11:31:19  host: 5.174.247.161

    Ciekawe kiedy Virgin padnie, bo przy tej babie to wszystkie firmy mają potem kłopoty finansowe.

  • 0

    61.  2015-05-30 12:55:44

    59- raczej bardziej ci świeci w głowę, jestem tego pewien.

  • 1

    63. ~  2015-05-31 07:38:12  host: user-94-254-145-128.play-internet.pl

    W 2008 roku gdy była w Orange mówiła o porażce MVNO i ze to się nigdy nie uda, ze brakuje takim siecią telefonów, sieci sklepów etc. Czyżby przejrzała na oczy? Tylko czy VM i Telakces to dobre połączenie i próba zrobienia stacjonarnej siły sprzedaży będzie rentowna? Dla niej zapewne tak ale klienci chyba nie będą usatysfakcjonowani bo zapewne podwyżki będą a pracownicy dostaną mniejsze wynagrodzenie.

  • 1

    64.  2015-05-31 07:47:50

    @63 - jesteś naiwny? Reprezentant firmy, a w szczególności z kierowniczego stanowiska, nigdy nie mówi tego co myśli, tylko to co jest po linii polityki firmy. Kto wie jakie ma ona prywatne zdanie o wirtualnych, zresztą nie jest ono istotne. Robi dla Virgin - będzie chwalić Virgin, robiła dla Orange - chwaliła Orange, czasem z wdziękiem słonia, jak pamiętna "prestiżowa sieć", ale jednak - ktoś to wymyślił i się tego prestiżu Orange długo trzymał, szczególnie że był przez długi czas jedyną oficjalną zachodnią marką wśród operatorów. To w naszym kolonialnym kraju zawsze jest magnes dla klientów.

  • 1

    65. ~  2015-05-31 08:06:41  host: user-94-254-145-128.play-internet.pl

    @64 tylko jak wiesz po zmianie z Idei na Orange było coraz gorzej. Z polskiej sieci zrobili wielkie światowe G. Gdyby zamiast NJU wprowadzili IDEA mieli by więcej klientów. Jednak jesteśmy w PL i powinniśmy mieć coś polskiego jak kiedyś IDEA czy ERA. Ale swiatowcy tacy jak TY wolą marki zagraniczne.

  • -2

    66. ~iPlus vel ciekawy  2015-05-31 08:08:49  host: n24-01-06.opera-mini.net

    Kiedys doradzalem Virgin zeby zrobili no limit zs 15zl ale sie nie posluchali. Gdyby sie posluchali to mieliby dzisiaj duzo wiecej klijentow. Teraz GPO moze ich wyciagnie na prosta, bo jest fachowcem dobrym i zna sie na tym co robi. Ja wieze, ze sie uda. A jak sie nie uda to nie przeniose numeru i zostane w Orange

  • -1

    67. ~iPlus vel ciekawy  2015-05-31 08:15:48  host: n24-01-06.opera-mini.net

    Niech tylko nie podnosi cen tak jak robi to Play bo wtenczad ludzie beda odchodzic. Wiem co mowie bo znam sie troche na tym.

  • 2

    68. ~zx  2015-05-31 09:27:48  host: public-gprs516893.centertel.pl

    66 tak niech słuchają ciebie a na pewno będą mieli mnóstwo "klijentow"

  • 2

    69.  2015-05-31 11:48:33

    66 - a wiesz ilu by mieli klientów gdyby no limit po 4,99 sprzedawali?

  • 0

    70.  2015-05-31 15:01:09

    Ceny niech sobie nawet podskoczą. Grunt żeby była reklama. Bez reklamy nawet no limit za 4,99 się nie sprzeda. Właśnie brakuje u dziewicy pakietu za 39 zł z większą paczką netu - jakieś 4-6 GB Taki by się przydał choćby na urlop, na wakacje. Te 2GB czasami może być trochę mało, a 10 GB to za dużo.

  • 0

    71.  2015-05-31 15:07:45

    słoneczny... Jest wybór jakiego nie ma w wielu innych usługach... Jeśli każdy miałby mieć wszystko dopasowane pod każdego klienta indywidualnie - po co 4 MNO i kilkunastu MVNO?

  • 0

    72. ~  2015-06-02 10:22:56  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    No tak, bo pani od muzyki jest najlepszym kandydatem na stanowisko prezesa operatora telekomunikacyjnego. Nie wiedziałem, że na stanowisku prezesa trzeba umieć grać na instrumencie :)

  • 0

    73. ~Podatnik  2015-06-10 10:10:01  host: 89-78-230-62.dynamic.chello.pl

    Jak to się stało,że Branson to miliarder skoro tak łatwo dał się nabrać na tą plewę, przecież wystarczy popatrzeć na jej dotychczasowe dokonania i zobaczyć czarną dziurę lub pustkę jak kto woli!

Dodaj swoją opinię