Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gratisowy pakiet wiadomości dla nowych klientów TakTak Fona

Gratisowy pakiet wiadomości dla nowych klientów TakTak Fona

WitekT 20 Listopada 2008 12:15

0 0
Od 21. stycznia w TakTak Fon pojawi się nowy pakiet SMS-ów i MMS-ów, który jednorazowo będzie przyznawany nowym klientom, którzy zakupią dowolny telefon w ofercie do 7. stycznia.

600 SMS-ów wymienialnych na 100 MMS-ów będzie można wykorzystać w ramach sieci Era, w ciągu 30 dni od przyznania pakietu. Aktywacja Zimowego pakietu odbywa się automatycznie w ciągu 72 godzin od momentu wykonania pierwszego połączenia.

Klient ma możliwość sprawdzenia statusu i aktualnego salda Zimowego pakietu, tak jak w przypadku pakietu SMS-y i MMS-y za grosze, czyli kodem *103*1#.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1.  2008-11-20 12:18:45

    A nie od 21 listopada?

  • 0

    2. ~  2008-11-20 12:27:42  host: f142-049.opera-mini.net

    Zenada. W Sim+ dawali 1000

  • 0

    3. ~marcel  2008-11-20 12:29:24  host: 77.236.9.220

    a moze by tak o starych klientach pomysleli...

  • 0

    4. ~Ajaj  2008-11-20 12:30:14  host: f142-042.opera-mini.net

    Niech se wsadza to badziewie w D

  • 0

    5.  2008-11-20 12:53:28

    Ja pieprze ale super oferta. Juz lecę do Ery podpisać umowę, najlepiej na 3 latka!

  • 0

    6. ~  2008-11-20 12:57:55  host: nat-tar.aster.pl

    a ja na 10 lat i wykupuje wszystkie (denne ) tak taki

  • 0

    7. ~polek  2008-11-20 13:16:52  host: inet20908ni-2.eranet.pl

    bardzo dobrze ze sa wymienne na mmsy przydadza sie na swieta:):) ja tam zamiast sms-a wysylam zawsze mmsa tam moge mase znakow stawic:):)

  • 0

    8. ~  2008-11-20 14:02:33  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Ale od jakiegoś czasu ten kod *103*1# NIE DZIAŁA !!! Dostaje się odpowiedź "Funkcjonalnosc niedostepna.[7]"

  • 0

    9. ~  2008-11-20 14:14:04  host: host-89-229-139-205.chelm.mm.pl

    Na wakacje była taka promocja, kup nowy starter a dostaniesz pakiet 600 sms/100 mms i co?? Oczywiście na oczy go nie zobaczyłem. Kolejna wirtualna promocja:( Era zmierza do samozagłady.Ośmieszają się takimi promocjami.

  • 0

    10. ~NOmen  2008-11-20 15:15:48  host: ns2.sti.net.pl

    Ale lipa. I co ja mam zrobić z tym pakietem? chyba sobie wsadzić w..... kieszeń ;/ Pakiet zimowy ważny 30dni?! Drodzy Państwo! Nowość! Według Ery zima trwa jedynie 30 dni! Gratulujemy pomysłu ;| Brawo.. ŻENADA!!

  • 0

    11. ~darus  2008-11-20 19:46:10  host: achz193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dali by jakas nowa taryfe dla klientow fon. a nie pakiety ;/

  • 0

    12. ~bolek  2008-11-20 21:25:48  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    W zasadzie wyczucie maja czasu. Swieta ida jak nie patrzec, a ceny telefonow maja nawet niezle. Ten gratisowy pakiet, traktuje jako prezent i bardzo dobrze ze jest wymienny na mmsy, na swieta i nowy rok sie przyda

  • 0

    13. ~l-ow.  2008-11-20 22:45:35  host: 80.51.196.6

    fajny prezen , tylko zeby nie bylo tak jak w playu dosytałem 200 smsów a nie moge ich wykorzystac ....

  • 0

    14. ~Adam  2008-11-21 11:58:36  host: inet20909nb-1.eranet.pl

    Fajnie, dodatkowy pakiecik za darmo, zwłaszcza, że ceny telefonów w TT FON są w wiekszosci niższe niz w orange w zetafon.

  • 0

    15.  2008-11-21 23:09:14

    Może i nie jest to hit sezonu, ale zawsze przyda się pakiet smsów na start:) Mam tylko nadzieję, że dla starych użytkowników też coś się wkrótce pojawi:)

  • 0

    16.  2008-12-02 13:50:06

    pakiet smsów i mmsów na start, zwłaszcza w okresie świątecznym, to korzystne rozwiązanie. Taki sam pakiet 600smsów/100mmsów można za 6 zł zakupić zarówno w Happy, jak i w Nowym TakTaku.

  • 0

    17.  2008-12-14 08:42:18

    Precz z terminowymi pakietami!!!Korzystne rozwiązanie??I tak trzeba czekać odpowiednio 4 lub 8 miesięcy w zależności na obniżenie stawek,więc niech nie osłabiają się z taką ofertą.A 6 zł to nie majątek,więc dziękuję,nie skorzystam.Gdyby taki pakiecik był automatycznie i bezpłatnie co miesiąc przyznawany przez CAŁY okres obowiązywania umowy -to co innego,myślę,że wielu chętnych by się znalazło a tak...do bani.

  • 0

    18.  2008-12-14 08:45:07

    ups...nie dopisałem "od taryfy" pisząc o 4 lub 8 miesiącach czekania na obniżenie stawek.Sorki.

  • 0

    19. ~ona_jest_cool  2009-02-01 21:39:40  host: 82.160.25.2

    jak sie zamawia darmowe smsy w erze fon ? Licze na szybką odpowiedz ;)

Dodaj swoją opinię