Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Grające kartki na nowy rok w TP

Grające kartki na nowy rok w TP

WitekT 27 Grudnia 2006 13:49

0 0

Telekomunikacja Polska wraz z telewizją TVN uruchomiła specjalny serwis, umożliwiający samodzielne nagranie kartki dźwiękowej z życzeniami świąteczno-noworocznymi i przesłanie jej na numer telefonu stacjonarnego bliskiej osoby.

Dźwiękowe kartki świąteczne można nagrać dzwoniąc na numer 0-400 207 000. Całkowity koszt połączenia to tylko 2,48 zł brutto.
Korzystający z serwisu może wybrać jeden z kilku przygotowanych utworów muzycznych, który będzie tłem dla nagrywanych życzeń. Życzenia zostaną wysłane na podany za pomocą klawiatury krajowy numer telefonu stacjonarnego dokładnie w dniu wybranym przez składającego życzenia.

Z serwisu mogą skorzystać Klienci TP oraz abonenci sieci innych operatorów, jeśli od tych operatorów jest otwarty ruch do serwisów linii tp 0-400. Konieczne jest również posiadanie aparatu z wybieraniem tonowym.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~jojo  2006-12-27 15:44:53  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Normalnie szok! Szok normalnie! ;-D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet