Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Graj o staż z Nokią

Graj o staż z Nokią

WitekT 2 Lutego 2006 14:33

0 0

Polski oddział Nokii został jednym z fundatorów praktyk dla studentów i absolwentów, w ramach XI edycji konkursu Grasz o staż.

Konkurs rozpoczął się 1. stycznia. Nokia przygotowała praktyki dla pięciu młodych osób. Dwóch studentów lub absolwentów będzie mogło zdobyć doświadczenie w dziale Consulting &Integration (Konsulting i Integracja), dwóch w Center of Excellence (Centrum Doskonałości), a jedna osoba zmierzy się z zadaniami czekającymi ją w Value Added Services (Dziale Usług o Wartości Dodanej).

Mamy nadzieję, że staż w firmie Nokia wzbogaci doświadczenia młodych, zdolnych ludzi i będzie ich pierwszym krokiem na sam szczyt kariery zawodowej. Z drugiej strony Nokia z pewnością skorzysta z ich energii, kreatywności i świeżych, niestandardowych pomysłów - mówi Katarzyna Kluk, dyrektor marketingu w Nokia Poland.

Zadania dla uczestników konkursu zostaną opublikowane 6. lutego. Każdy z nich będzie musiał rozwiązać co najmniej jedno, a maksymalnie trzy zadania spośród kilkudziesięciu, zaproponowanych przez organizatorów: PricewaterhouseCoopers oraz Agorę, dziedzin. Wybór dziedziny zadania będzie równoznaczny z profilem wybieranej przez uczestnika praktyki. Zgłoszenia konkursowe składające się z rozwiązania zadania lub zadań konkursowych, życiorysu i wypełnionej ankiety, będą przyjmowane do 4. kwietnia. Na tym etapie uczestników oceni i zakwalifikuje do dalszych zmagań Komisja Konkursowa, złożona z osób wyznaczonych przez PricewaterhouseCoopers.
Drugi etap konkursu, w postaci rozmów kwalifikacyjnych lub innej formy selekcji, wyłoni szczęśliwych zwycięzców. Poznamy ich na Gali Finałowej, która odbędzie się 23. czerwca. Każdy laureat konkursu będzie miał możliwość odbycia minimum miesięcznego, płatnego stażu, u jednego z fundatorów praktyk. Fundatorzy zapewniają wynagrodzenie za trwającą miesiąc (22 dni robocze) praktykę, w wysokości minimum 1800 złotych brutto.

Uczestnikiem konkursu Grasz o staż może być osoba, która w dniu 1. stycznia miała nie więcej niż 30 lat i jest absolwentem lub studentem trzeciego, czwartego, bądź piątego roku studiów magisterskich, licencjackich lub inżynierskich, dziennych, zaocznych lub wieczorowych. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest w siedzibach organizatorów i na stronie www.grasz.pl.

W ubiegłorocznej edycji konkursu wzięło udział w sumie 1800 uczestników. Ponad setka firm, jednostek administracji publicznej i organizacji pozarządowych zorganizowała zwycięzcom 210 miejsc praktyk.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Bruno  2006-02-02 15:39:09  host: 81.161.235.122

    Witku jest błąd w Twoim artykule. Konkurs Grasz o staż dopiero się rozpocznie (6 lutego), a nie jak napisałeś "Konkurs rozpoczął się 1. stycznia".

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-38-114.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet