Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gra fabularna promować będzie ofertę Plus na Kartę

Gra fabularna promować będzie ofertę Plus na Kartę

Q! 5 Marca 2012 13:40

0 0

Gra fabularna Zaginięcie profesora Sempre będzie elementem najnowszej kampanii reklamowej oferty Plus na Kartę. Rozpoczyna się ona 5. marca.



Zaginął profesor Wiktor Sempre, twórca teorii pojedynczości, w myśl której wszystko, co dobre, dzieje się tylko raz (za to nieszczęścia chodzą parami). W domu profesora znaleziono dwie łuski z pistoletu. Czy profesor został zamordowany? Tak rozpoczyna się scenariusz gry Zaginięcie profesora Sempre, która będzie uzupełnieniem trwającej kampanii reklamowej oferty Plus na Kartę.




Akcja potrwa od 5. do 30. marca. W tym czasie na uczestników zabawy czekać będzie 13 zadań, które pojawiać się będą w miarę rozwoju akcji. Za każde dobrze wykonane zadanie, uczestnicy otrzymywać będą punkty. Dodatkowe będzie można zdobyć dzięki zadaniom specjalnym.

W zabawie uczestnicy będą korzystać z tej strony. Podpowiedzi do zadań rozsiane będą w różnych miejscach sieci, w których jest obecny Plus - na stronie plus.pl, profilu Plusa w serwisach społecznościowych (Facebook, Google+, Nasza Klasa), na kanale filmowym Plusa na Youtube.com oraz w filmie umieszczonym na ipla.tv. Wskazówki będą również podawane przez Plusowego bota na Gadu-Gadu.

Na zwycięzców w grze czekać będą cenne nagrody - smartfony i telefony dla osób, które w ciągu zabawy zgromadzą największą ilość punktów (nagrodą główną jest smartfon Sony Xperia S), oraz kody na dowolne filmy w ipla.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 2

    5. ~  2012-03-05 14:16:43  host: t18-14.opera-mini.net

    Na reklamy to kasę mają, ale żeby wydłużyć ważności konta to nie!

  • 0

    6. ~mirekb  2012-03-05 14:17:21  host: apn-77-115-224-241.dynamic.gprs.plus.pl

    jak widze w cenniku 59gr do w3 by do kilku osob dzwonic prawie bez limitu to bezsensownie to wyglada..3 zakręcone profile z wykluczeniami.moze byc jedna oferta plusa na karte z różnorodoscia pakietow/promocji-niech popatrza na prepaid w orange i sie uczą inaczej zadne reklamy nic nie dadzą

  • 1

    7. ~Bing  2012-03-05 14:17:27  host: 178-37-137-28.adsl.inetia.pl

    Niech lepiej uproszczą ofertę, już samo wejście na ich stronę i zrozumienie ich usług cen itd. na kartę zniechęca do korzystania z plus na kartę. To jest chyba najbardziej zagmatwana i nieczytelna oferta na rynku. Myślałem, że jak zmieni się właściciel to dostrzeże tą nieczytelność i brak prostych zasad.

  • 0

    8.  2012-03-05 14:17:36

    Patrząc na to co ostatnio robią inne sieci to za 2 lata plus będzie liderem prepaid nawet bez żadnych zmian w ofercie...

  • 0

    9. ~Słoneczny  2012-03-05 14:30:12  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Najlepsza oferta jaka się Plusowi udała, to Sami Swoi. Ale oczywiście i ją musieli spier....ć.

  • 1

    10. ~  2012-03-05 14:32:43  host: p20-02.opera-mini.net

    To nie własciciel komponuje ofertę, ale marketingowcy. Druga sprawa to taka że znam takich ludzi którzy ładują regularnie konto bo im się ważność kończy w Plusie oni nawet nie wiedzą że płacąc 59 gr za minutę przepłacają - to jak ma plus zmieniać ofertę jak wielu się na to zgadza?.

  • 1

    11. ~  2012-03-05 14:52:08  host: abey210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefon nie jest do gier fabularnych tylko do dzwonienia. Za co ci ludzie w plusie biorą pieniądze ?

  • 0

    12. ~  2012-03-05 14:58:40  host: p20-02.opera-mini.net

    11, telefon w tych czasach służy nawet do osiągania orgazmu.

  • 1

    13.  2012-03-05 15:14:24

    Czas coś zrobić z oferta, bo jak na razie to najgorsza alternatywa z W3.

  • 1

    14. ~xsdfg  2012-03-05 15:18:57  host: user-46-112-207-149.play-internet.pl

    Chyba p. Solorz jeszcze za mało w + wymiótł a powyższy pomysł żeby trupa (sim+) reanimować DEBILNYMI pomysłami = ŻAL!!!!!!!!! do n-tej potęgi. Archaiczne oferty = park jurajski w + założyli tylko kapcie wydawać i bilety sprzedawać.

  • 0

    16. ~  2012-03-05 15:25:51  host: p20-02.opera-mini.net

    Tylko patrzeć jak Plus wprowadzi wieczną ważność konta.

  • 1

    17. ~r  2012-03-05 16:12:50  host: public-gprs195514.centertel.pl

    Chwilowo nie ma czego promować bo oferta żenująca. Kolejność im się pomyliła. Najpierw wprowadźcie ciekawą ofertę a później myślcie o promocji. Inaczej sukcesu nie wróżę. Ja zrezygnowałem z simplusa dawno temu i wracać nie zamierzam do tego bagna.

  • 1

    18. ~  2012-03-05 19:06:00  host: hosted-by.hosthatch.com

    R.I.P.

  • 1

    19. ~  2012-03-05 22:35:18  host: ip-78-30-110-42.free.aero2.net.pl

    Ale dałem się nabrać :D . Od razu wpadłem na stronę plusa i szukam tych nowych rozwiązań, które to promować ma ta gierka... a tu chodzi o aktualną ofertę. Normalnie wstyd mi, że tak się dałem podejść :lol:

  • 1

    20. ~  2012-03-05 22:56:01  host: t14-14.opera-mini.net

    bez rocznej ważności konta niech się wypchają wszystkim

  • 0

    21. ~hbgvfd  2012-03-06 21:53:42  host: user-46-112-245-133.play-internet.pl

    R.I.P.

  • 0

    22. ~  2012-03-06 22:23:20  host: abuq151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam wrażenie że nie aż tak dużo ludzi (jak niektórzy sądzą) uciekło z Plusa na Kartę, po co więc coś zmieniać. Większości oferta pasuje, a interes się kręci.

  • 0

    23. ~konrado7  2012-03-07 15:18:17  host: systemy130.toya.net.pl

    Jeśli ktoś ma innych w większości w Plusie to oferta mu pasuje: 29gr za minutę (orócz PLAY. Centernet), do wszystkich w Plusie po pierwszej minucie za darmo (tylko 1zł za aktywację jednorazowo dla stałych), darmowy numer do Plusa za 5zł/mies, tani numer do Orange, T-mobile (0,19/min - 5zł/mies), 500sms do Plusa za 5zł, 250sms do wszystkich za 10zł/mies i raz na trzy miesiące zasila 50 zł i to wystarczy. Gozdinę rozmawia z Plusem i płaci tylko za pierwszą minutę 0,29 a potem darmo, to po co więcej.

  • 0

    24. ~  2012-03-08 08:20:51  host: apn-77-114-200-121.dynamic.gprs.plus.pl

    a co wy pieprzycie. Ja mam 36i6 i do wszystkich sieci mam 29 gr i to nie w promocjach ale normalnie. A 36i6 nalezy do taryf plusa na karte.

  • 0

    25. ~tenen  2012-05-08 11:18:27  host: 213.216.109.178

    24. Się nie przyznawaj bo śmiech ogarnia - 29g do WSZYSTKICH? w PLUSIE? Człowieku sam nie wiesz co masz ;)

Dodaj swoją opinię