Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GPRS w usłudze POP, MIX i Abonament Limitowany

GPRS w usłudze POP, MIX i Abonament Limitowany

WitekT 16 Sierpnia 2004 19:09

0 0

W dniu 16 sierpnia 2004 r. w ofertach bezabonamentowych (prepaid) Idea POP, Idea MIX i Abonament Limitowany została udostępniona usługa GPRS umożliwiająca nawiązywanie połączeń z siecią Internet i WAP za pośrednictwem szybkiej transmisji danych GPRS. Usługa nie jest dostępna w ofercie Dla Każdego.

Usługa została aktywowana wszystkim użytkownikom wymienionych ofert bez żadnych dodatkowych opłat. Również każdy nowoaktywowany użytkownik będzie miał usługę GPRS aktywowaną automatycznie. Aby skorzystać z usługi wystarczy jedynie odpowiednio skonfigurowany telefon.

Wszystkie aparaty obsługujące transmisję GPRS sprzedawane w ofertach sieci Idea są odpowiednio skonfigurowane do korzystania z usługi GPRS w sieci Idea.

Opłaty za korzystanie z usługi.

W poniższych ofertach opłaty naliczane są za każdy rozpoczęty pakiet danych. Opłata za dane wysłane i odebrane jest naliczana łącznie w przeciwieństwie do ofert postpaid (Idea Meritum, Idea dla firm, Idea Optima i Nowa Idea Optima), gdzie opłata naliczana jest oddzielnie za dane wysłane i oddzielnie za dane odebrane.

1. Idea POP (VAT = 0%)
Wielkość pakietu / Stawka za pakiet (bez VAT) / Stawka za pakiet (z VAT)
WAP 20 kB 0,54 0,54
Internet 100 kB 0,54 0,54

2. Idea MIX (VAT = 0%)
Wielkość pakietu / Stawka za pakiet (bez VAT) / Stawka za pakiet (z VAT)

WAP 20 kB 0,54 0,54
Internet 100 kB 0,54 0,54

3. Abonament Limitowany (VAT = 22%)
Wielkość pakietu / Stawka za pakiet (bez VAT) / Stawka za pakiet (z VAT)

WAP 20 kB 0,54 0,66
Internet 100 kB 0,54 0,66

Usługa nie jest dostępna w ofercie Dla Każdego.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-102-170.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet