Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gotowanie i mrożenie iPhone'a 7

Gotowanie i mrożenie iPhone'a 7

LuiN 23 Września 2016 12:51

0 3
Pierwsze partie iPhone'ów 7 trafiły do klientów, sieć zalewają więc rozmaite testy wytrzymałości. Przyszła pora na mrożenie i gotowanie.

Telefon wrzucamy do Coca Coli, zamrażamy na 17 godzin, wybijamy młotkiem z bryły lodu i... działa. Co ciekawe, również i wrzątek nie zamordował testowej sztuki telefonu, chociaż tym razem test był o wiele krótszy:

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: TecgRax     

Dodaj do:

Tagi: apple iphone 7 | apple

w sumie: 27
  • 1

    8.  2016-09-23 13:24:23

    Nawet nie oglądam tych filmów. A ludzie w trzecim świecie umierają w kopalniach, wydobywając Lit i miedź, żeby te jutubowe pajace mogły zarabiać. Co za świat...

  • 0

    9. ~  2016-09-23 13:35:05  host: dynamic-78-8-216-230.ssp.dialog.net.pl

    7, przyjechałeś, czy przyje*ałeś, niemądry cencjuszu?

  • 0

    10.  2016-09-23 13:37:04

    @9 widzę lekcje dzisiaj skrocili? Poprawione, gratuluję sukcesu.

  • 0

    11.  2016-09-23 13:39:31

    Modlę się, aby YouTube w końcu wyłączył "monetyzację" takich durnych filmów. Ich wartość jest zerowa. Gdzie się podziały te czasy, że dostęp do Internetu mieli tylko ludzie na poziomie. Poczytajcie sobie grupy dyskusyjne np. z lat 1998-1999. Kompletnie inny poziom niż to dno co teraz.

  • 1

    12. ~krz  2016-09-23 13:55:59  host: user-94-254-179-71.play-internet.pl

    Prosze o porade. Szukam telefonu, ktory wytrzyma okolo 30 - 40 minut na wolnym ogniu w nieosolonym wrzatku. Zalezy mi aby utrzymywal transmisje lte-a w tym czasie. Pomozcie co wybrac?..... Don't be an iDiot.

  • 0

    13. ~.aj  2016-09-23 14:00:48  host: gbedcz03fwb-global1.mmc.com

    11: Generalnie popieram. Z grup dyskusyjnych to najbardziej zapadly mi w pamiec dyskusje na alt.binaries.pictures.er... :) Niektorzy wrecz przynosili zewnetrzne dyski do pracowni na uczelni aby pouczestniczyc w dyskusjach :)

  • 0

    14.  2016-09-23 14:11:00

    @11 takie czasy. Każdy może być ekspertem i hejterem, bo jest całkowicie anonimowy. Ułatwia to powszechny dostęp do sieci dla praktycznie każdego. Później leczysz w ten sposób kompleksy, albo spelniasz dziwne fantazje dyskutując na jeszcze dziwniejszych forach. Zobacz dwa ostatnie odcinki South Parku z nowego, 20 sezonu. Idealnie w punkt ;)

  • 0

    15.  2016-09-23 14:12:16

    A czy próbował ktoś nasikać??? Na starość to ważne, bo można mocz popuścić.

  • 0

    16.  2016-09-23 14:34:40

    @11, Spacedust - wyłączają monetyzację dla wielu kategorii filmów, kto wie - może i takim się oberwie. Ale na YT i tak mało kto żyje z odsłon - dużo więcej $$ mają z akcji partnerskich.

  • 1

    17. ~nmn  2016-09-23 16:35:29  host: 8.37.225.65

    Ja czekam aż ktoś go zje - wreszcie się dowiem, czy ajfony są dobre ;-)

  • 0

    18. ~Calm7  2016-09-23 18:57:24  host: n11-03-05.opera-mini.net

    Ciekawe czy iPhone'a 7 da sie też naładować w mikrofalówce;-D

  • 0

    19. ~  2016-09-23 19:24:51  host: host-176-221-122-175.dynamic.mm.pl

    W sumie to fajnie wygląda ten srajfon tylko, że ma małego... ekrana za 3x większą cenę niż jest wart... Nigdy nie kupię. Niech snoby dają zarabiać kolegom Jobsa.

  • 0

    20.  2016-09-24 09:21:30

    @nmn: To musisz poczekać aż wyprodukują takie oblewane czekoladą.

  • 0

    21. ~  2016-09-24 09:52:43  host: user-94-254-163-9.play-internet.pl

    Znajomym odbiło i kupili dwa srajfony. Nagle w jednym pierdyknął wyświetlacz to zdębieli jak zobaczyli ile kosztuje wymiana wyświetlacza. Niech dalej kupują srajfony. Życzę miłego wydawania pieniędzy.

  • 1

    22. ~Michal  2016-09-24 15:47:22  host: host-193-42-154-194.virtuaoperator.pl

    Jeśli ktoś ma zamiar niszyć swój telefon to niech lepiej mi go odda. Ja go chętnie będę używał do celów, do których został przeznaczony.

  • 0

    23. ~Prosta Droga  2016-09-24 16:56:00  host: 8.37.225.50

    22 - kiedyś w serialu świat wg. Kiepskich - ktoś podcierał się banknotem 100 zł. Zgadnij dlaczego zostawiał to na widoku? Ludzie, nie dajcie się wciągać i sprowokować do zazdrości :-) Do życia to Wam nie jest potrzebne.

  • 0

    24.  2016-09-24 18:37:31

    7, orson - widać, że nie nauczyli Cię nie tylko gramatyki, ale i szacunku do pieniędzy. Gdybyś musiał kupować telefony za wierszówki na Telepolis, a nie dostawał ich darmo do testów, to odeszłaby Cię ochota na demolowanie sprzętu. Proponuję w zamian boisko lub siłownię. Nie każdy ma naturę wandala i destruktora. Zwłaszcza pełnosprawnych urządzeń. Co innego rozbiórka sprzętu uszkodzonego - to w pełni rozumiem i popieram. I na koniec być może smutna wiadomość: nie oglądałem prezentowanych filmików. Głupotę omijam z daleka.

  • 0

    25. ~gość  2016-09-25 21:30:16  host: public-gprs184168.centertel.pl

    @7 Serdecznie ci współczuję głupoty chłopie. To że ktoś ogląda te głupoty i "testy" to nic nie znaczy, świadczy raczej o inwalidztwie umysłowym oglądającego. Kto normalny gotuje albo zamraża telefon?

  • 0

    26. ~nmn  2016-09-25 21:45:27  host: 8.37.225.54

    kurcze, wyprodukowanie ajfon 7 to tylko ...250 $ !

  • 0

    27. ~mlody_pelikan  2016-09-26 12:52:47  host: 212.160.172.86

    IPHONE 7 w dotyku naprawde jest solidny, chyba najsolidniejszy telefon jaki istnieje. A testy z zamrażaniem to już 6S zdawało :)

Dodaj swoją opinię