Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gorsza przedłużeniowa oferta bez telefonu w Erze

Gorsza przedłużeniowa oferta bez telefonu w Erze

sirmark 16 Marca 2010 14:37

0 0

W Erze zmieniła się oferta dla klientów indywidualnych przedłużających umowę bez wymiany telefonu. Abonent nie otrzyma w tej chwili dodatkowych minut i promocyjnych usług.

Z oferty wycofano pakiet dodatkowych minut do wszystkich sieci (oprócz Play i Cyfrowego Polsatu). Użytkownik nie otrzyma także dodatkowych usług w cenie promocyjnych - usług takich jak sieć rodzinna, pakiet minut na rozmowy weekendowe czy tez pakiet transmisji danych.




Obecnie przyznawany jest tylko rabat na abonament. Na wszystkie ww. promocyjne dodatki można liczyć przedłużając umowę wraz z wymianą telefonu.

Zobacz: regulamin oferty "Pakiet Ekstra" (plik .pdf; 121 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26.  2010-03-16 15:51:44

    Idac za linkiem pod 22, czytamy: Zmiana operatora nie jest dziś trudna. Dlatego, zdaniem analityków, ruch Play raczej na pewno wywoła podobne reakcje konkurentów. – Jeśli klienci zaczną odchodzić, to na pewno wyraźnie zareagujemy na ofertę Play – przyznaje przedstawiciel jednego z operatorów.

  • 0

    27.  2010-03-16 15:52:59

    Stawiam na duże remonty w abonamentach i nowe promocje u wszystkich operatorów i to jeszcze na wiosnę.

  • 0

    28.  2010-03-16 15:54:25

    @24 jak nie ma to zajrzyj do słownika pwn to zobaczysz że jest

  • 1

    29. ~heman  2010-03-16 15:58:42  host: dqe26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do tego tematu bardziej pasuje ten cytat z GP : "– Pracujemy nad nowymi ofertami w kilku segmentach. Z jednej strony będą to nowe usługi, ale także nowe stawki. Być może niższe niż 29 groszy za minutę, ale to wciąż analizujemy – dodaje Paweł Szarkowski z Ery."

  • 0

    30. ~  2010-03-16 16:18:03  host: f142-048.opera-mini.net

    Era jak zwykle zajmie się tylko abonamentami prepaidy olewajac. W sumie mogliby dać to jaką próbę w marcu 2009 robili czyli za 20zł abonament kom(cena niższa niż 29gr/min do różnych sieci?no ok mogliby dać 19-22gr/min brutto) a za 5zł nr stacj i w min gratis 500min na stacj i do ery na stale co miesiąc. Tylko tego typu usługą mogliby przyciągnąć klientów. Prepaidy ery dają jak rozumie na wymarcie?

  • 0

    31. ~  2010-03-16 16:19:30  host: f142-048.opera-mini.net

    30cd: to było oczywiście apropo postu nr 29

  • 0

    32. ~a  2010-03-16 16:23:38  host: chello087206012008.chello.pl

    Dla mnie polityka Ery jest smieszna. Swego czasu zaproponowali mi przedluzenie umowy bez telefonu, ale na warunkach jakby telefon dostal.... Na nic zdaly sie moje grozby o odejsciu, jedyne co moglem zrobic to wziac nowa umowe z nowym numerem (wtedy nie bylo darmowego przenoszenia) i wtedy bylem traktowany jako nowy klient i dostalem porzadna oferte z telefonem. Masakra :( Na szczescie przenioslem sie do play i jestem zadowolony :)

  • 0

    33. ~pfff  2010-03-16 16:24:54  host: 88-199-111-178.tktelekom.pl

    a jak podpisywalem aneks od kuriera dzisiaj bez telefonu z warunkami z promocyjnym pakietem minut to beda te minuty czy ta nowa umowa bedzie obowiazywac zamiast tej co dostalem od kuriera?

  • 0

    34. ~bimbo  2010-03-16 16:27:51  host: dpt179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 33 -jak podpisałeś umowę to ona jest ważna, spokojnie. Co do newsa - raczej to efekt wygaśnięcia starych zasad, te nowe są "do odwołania, ale nie dłużej niż do 30.05.2010" czyli raczej tymczasowe mocno

  • 0

    35.  2010-03-16 17:04:31

    Czarna rozpacz! Przecież jak w Tobago, Burkina Faso i w Angoli się dowiedzą to umrą ze zgryzoty, że zostali w tyle.

  • 0

    36. ~Bolek  2010-03-16 17:13:14  host: 77-255-35-46.adsl.inetia.pl

    Generalnie nic się nie zmieniło prócz tych dodatkowych usług których i tak nie zawsze wszyscy brali. Ja brałem pod koniec wakacji a raczej przedłużałem i też dostałem za 30zł 120minut oraz 500mb za 15zł. Może w tym roku Era chce bardziej postawić na usługi razem z telefonami, niż na same abonamenty. Zobaczymy.

  • 0

    37. ~maki  2010-03-16 17:15:55  host: public-gprs42924.centertel.pl

    Orange już reaguje na LongPlay, dostałem dzisiaj takiego smsa: Teraz w kazdym abonamencie od 25 zl dostajesz 2x wiecej minut i sms-ow. Podpisz umowe i odbierz upominek.

  • 0

    38. ~jaa  2010-03-16 17:29:05  host: 77-252-59-6.ujscie.net

    bez sentymentów !!! biznes jest biznes !! wicej łupną sprzedajac "komórke" fajna.

  • 0

    39.  2010-03-16 17:29:06

    jak przedłużałem umowę w Erze dostałem za 20 zł 70 minut do wszystkich i za 5 zł numer stacjonarny + 1000 minut do Ery i na stacjonarne ze strefy. No i telefon 200 zł taniej niż cena rynkowa. Teraz nawet połowy takiej oferty nie mają dla stałych abonentów. Jak się skończy umowa to spadam do Play.

  • 0

    40. ~GG  2010-03-16 18:33:10  host: 94.254.252.160

    Takie rzeczy tylko w erze...

  • 0

    41.  2010-03-16 18:46:57

    @39 Teraz może nie ale później mogą mieć jeszcze lepszą więc nie mów hop... Ta oferta jest tą samą co i wcześniej jedynie bez tych pakietów. Z czasem dojdą pakiety do wykupienia, bo co i raz jakieś dochodzą a że na start nie ma to trudno. Ja sam mam ofertę bez telefonu. Tutaj patrząc 120minut za 30zł to wychodzi 25gr za minutę to nawet dobra oferta.

  • 0

    42. ~  2010-03-16 20:12:36  host: 94.254.140.242

    Play też popsuł ofertę przedłużeniową bez telefonu i to co jest standardem dla nowych klientów nazywa Replayem. Kpina i Nominacja na Pajacyka roku.

  • 0

    43.  2010-03-17 11:21:39

    To raczej chwilowe, muszą wprowadzić coś ciekawego na to miejsce. Wiem, że siostra przedłużając umowę dostała i telefon, i sieć rodzinną za darmo, kolejne przedłużenie umowy za 1,5 roku - wtedy również oczekuje prezentów.

  • 0

    44. ~gallatin  2010-03-17 15:19:14  host: acmv73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To, że oferty dla wiernych abonentów będą coraz gorsze jest korektą biznesową wynikającą z mentalności Polaków. Jak czytamy w raporcie opublikowanym na finansach wp (link na samym dole, żeby nie gubić czytelnosci) "Polacy są wierni jednemu operatorowi komórkowemu i do zmian nie przekonuje ich nawet możliwość przeniesienia swojego numeru do innej sieci." Podobnie jest z kontami w banku, z pracą itp. Nie lubimy zmian i wiele firm, nie tylko operatorzy ale i np dostawcy telewizji cyfrowej, banki itp, dba jedynie o pozyskanie NOWEGO klienta, starych olewając, gdyż statystyki dobitnie pokazują, że tylko nieliczni klienci nie poprzestaną na narzekaniu i rzeczywiście przejdą do konkurencji. http://finanse.wp.pl/kat,23762,title,Operatorom-komorkowym-jeste smy-wierni,wid,11965230,wiadomosc.html?ticaid=19d30&_ticrsn= 5

  • 0

    45. ~Volk  2010-03-17 21:01:27  host: 83-238-152-195.ip.netia.com.pl

    To nie ma nic do tego @44. Są bo operator daje dobre oferty. Ja sam dostałem naprawdę spoko ofertę przedłużającą w Erze. Z pakietem 500mb za 15zł. Wg mnie teraz dali tak bo jak wynika z innych artykułów Era coś szykuje na odpowiedź na oferty konkurencji więc dajmy im trochę czasu a nie psy wieszajmy bo to i tak nic nie da.

Dodaj swoją opinię