Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gorillaz: iPad jako studio muzyczne

Gorillaz: iPad jako studio muzyczne

Q! 17 Listopada 2010 12:34

0 0

Jedna jaskółka wiosny nie czyni, jednak profesjonalnym studiom nagraniowym może urosnąć drobny konkurent jeśli chodzi o nagrywanie muzyki. Wszystko dlatego, że jeden z zespołów postanowił nagrać swój nowy album wykorzystując do tego celu tylko iPada.

Dokładnie chodzi o projekt Gorillaz, którego ojcem chrzestnym jest Damon Albarn, lider zespołu Blur. Jak twierdzi, cały materiał do nowego albumu Gorillaz został nagrany przy pomocy tabletu z Cupertino.

Jakie są tego efekty? Na to trzeba będzie zaczekać do czasu premiery albumu, który ma się pojawić na rynku jeszcze przed końcem roku. Czy iPad okaże się tak wszechstronny jak profesjonalne studio muzyczne?










Źródło tekstu: Phone Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 8
  • 0

    1.  2010-11-17 12:34:18

    Albarn jest też liderem Gorillaz, i nie ojcem chrzestnym, tylko faktycznym ojcem - założycielem... Heh. Dla mnie bzdura, o Gorillaz było już za cicho więc postanowili zrobić sobie reklamę iPadem. Ciekawe, kto komu tu płaci?

  • 0

    2.  2010-11-17 12:39:07

    *** ewqaewqa - ale Gorillaz to projekt, nie zespół muzyczny w którym Albarn pokazuje się z twarzy - kwestia interpretacji.

  • 0

    3.  2010-11-17 12:42:17

    Q!, ale ja nie nazwałam Gorillaz zespołem. Równie dobrze mógłbyś napisać, że Albarn jest liderem The Good, the Bad & the Queen. Nie wierz ślepo Wikipedii:P Po prostu denerwuje mnie sprowadzanie Albarna tylko do Blura, gdzie naprawdę ma ciekawsze dokonania, nie umniejszając znaczenia Blura.

  • 0

    4.  2010-11-17 12:43:34

    E tam, słaba muzyka to trzeba zacząć pajacować, żeby jakoś kaskę zgarnąć :)

  • 0

    5. ~zxc  2010-11-17 12:53:10  host: mail152.anonymouse.org

    Pytanie zasadnicze ile Apple im zapłacił za to? Jak widać sporo, skoro zgodzili się takich idiotów z siebie zrobić.

  • -1

    6.  2010-11-17 12:53:57

    4, Rafix - poczytaj o historii Gorilaz i dorobku gdy chodzi o nagrody od momentu istnienia projektu;)

  • 1

    7.  2010-11-17 13:04:33

    6 - ja wiem, że są popularni i doceniani, wiem, że swego czasu zgarnęli bardzo dużo nagród. Tylko kompletnie nie przemawia do mnie ich muzyka, taki "misz-masz" że az nie wiadomo o co chodzi :) Ale co jak co, rytmiczne kawałki to mają :)

  • -1

    8.  2010-11-17 13:48:26

    ciekawy jestem jak to wyjdzie.Fanem takiej muzyki nie jestem ale pomysł ciekawy! może się okazać że IPad ma jakąś ciekawą funkcję!!

Dodaj swoją opinię