Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gorąco w TP na Śląsku

Gorąco w TP na Śląsku

WitekT 24 Lutego 2005 10:26

0 0
W placówkach Telekomunikacji Polskiej w woj. śląskim odbywają się referenda strajkowe organizowane przez wszystkie związki zawodowe działające w tej spółce.Do głosowania w referendum w regionie uprawnionych jest ok. 2 tys. pracowników. Wyniki referendum ogłoszone zostaną w piątek, jednak w siedzibie TP w Katowicach przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie gotowość przystąpienia do akcji strajkowej zadeklarowała w już zakończonym referendum cała załoga.

Również w innych regionach kraju pracownicy decydują, czy chcą przystąpić do akcji strajkowej, by w ten sposób sprzeciwić się kolejnym zwolnieniom w firmie.

Zarząd TP wbrew wcześniejszym deklaracjom ogłosił, że restrukturyzacja firmy nie została jeszcze zakończona i w 2005 roku w całej Polsce zamierza zwolnić około 5 tysięcy pracowników powiedział rzecznik śląsko-dąbrowskiej Solidarności Wojciech Gumułka.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-160-23.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet