Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gorąco w TP na Śląsku

Gorąco w TP na Śląsku

WitekT 24 Lutego 2005 10:26

0 0

W placówkach Telekomunikacji Polskiej w woj. śląskim odbywają się referenda strajkowe organizowane przez wszystkie związki zawodowe działające w tej spółce.

Do głosowania w referendum w regionie uprawnionych jest ok. 2 tys. pracowników. Wyniki referendum ogłoszone zostaną w piątek, jednak w siedzibie TP w Katowicach przy ulicy Marii Skłodowskiej-Curie gotowość przystąpienia do akcji strajkowej zadeklarowała w już zakończonym referendum cała załoga.
Również w innych regionach kraju pracownicy decydują, czy chcą przystąpić do akcji strajkowej, by w ten sposób sprzeciwić się kolejnym zwolnieniom w firmie.

Zarząd TP wbrew wcześniejszym deklaracjom ogłosił, że restrukturyzacja firmy nie została jeszcze zakończona i w 2005 roku w całej Polsce zamierza zwolnić około 5 tysięcy pracowników powiedział rzecznik śląsko-dąbrowskiej Solidarności Wojciech Gumułka.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet