Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gorąca wyprzedaż w Plusie - wszystko 30% taniej

Gorąca wyprzedaż w Plusie - wszystko 30% taniej

LuiN 19 Stycznia 2017 10:38

4 12

Plus i Cyfrowy Polsat ruszyli akcją marketingową promującą zimową ofertę wyprzedażową. Wszystkie sprzęty dostępne są z 30% rabatem - zarówno w salonach, jak i na stronach internetowych sieci.

Obniżki cen dotyczą zarówno smartfonów, jak i tabletów, modemów, routerów, komputerów, telewizorów czy sprzętu AGD. 30% obniżka obejmuje zarówno urządzenia promowane na stronie internetowej czy w reklamie Plusa, jak i całą pozostałą ofertę.




Rabat dostępny jest dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Można go połączyć z programami Smart Dom i Smart Firma w celu uzyskania dodatkowych zniżek.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: gorąca wyprzedaż | plus | cyfrowy polsat

w sumie: 29
  • -1

    10.  2017-01-19 12:14:17

    8 - wszyscy mówili, ze to żenada jest... 100% doładowania - fakt, śmieszne ;-)
    Więc wsłuchując się w opinie klientów - wycofali.

  • 1

    11.  2017-01-19 12:16:33

    a polkomtel na siłę wciąz ciągnie sprzedaż AGD. archaiczny operator

  • 0

    12. ~.  2017-01-19 12:16:57  host: n24-05-08.opera-mini.net

    Minus GSM

  • 2

    13.  2017-01-19 12:21:21

    @11: też obserwowałem te ich reklamy- skoro zamówili sprzęt to chcą go opchnąć. U nas w Silesii jest Komputronik- też ostatnio sprzedaje pralki, lodówki i odkurzacze. Dziwne czasy.

  • 1

    14. ~  2017-01-19 14:06:49  host: apn-31-1-100-147.dynamic.gprs.plus.pl

    @13: Rozumiem markowy sprzęt AGD/RTV w komputroniku.
    Ale jakieś "MPM" w Plusie? Kto to produkuje?

  • -1

    15. ~  2017-01-19 14:07:59  host: apn-31-1-100-147.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus ma tanie routery w wolnej sprzedaży (bez umowy): http://tlp.is/cep

  • -1

    16. ~tomaszk-poz  2017-01-19 14:37:24  host: dhcp95-108-51-198.eaw.com.pl

    @13 Komputronik to i sprzedaje perfumy :-D

  • 0

    17. ~pabloki  2017-01-19 15:00:51  host: 188.146.168.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    wlo -w plusie nie ma już tej promocji 100% dołaowania. sprawdzałem przed chwilą. nie ma tez już tych 70 % doładowan czy 50 % od dawna.

  • 0

    18. ~a_lex  2017-01-19 16:14:08  host: n12-01-08.opera-mini.net

    A czy nadal jest podwójne pierwsze doładowanie na nowym starterze? To był fajny sposób na +100% do doładowania.

  • 1

    19.  2017-01-19 16:27:26

    AGD, smart dom, smart firma, jeszcze przecież te porady prawnicze próbowali wporwadzić ale i rada adokacka szybko zatrzymała z tymi planami. Polkomtel za dużo robi rzeczy pobocznych, zamiast po prostu zrobić dobrą ofertę. O tej od dawna ani widu ani słychu

  • 1

    20. ~skalarek  2017-01-19 16:42:36  host: static-46-238-243-121.awacom.net

    Poszli za wzorem Orange i wymyślili raty za sprzęt i oczywiście popsuli ofertę (for money, of course). Brałem u nich na wiosnę, wtedy się opłacało, za rok przeniesienie do innej sieci :)

  • 0

    21. ~  2017-01-19 18:09:41  host: apn-31-1-100-147.dynamic.gprs.plus.pl

    @19: Nie zapomnij o bankowości, energetyce, podobno planują sprzedaż gazu.

  • 0

    22.  2017-01-19 20:47:50

    ten ich pomysl z agd do tej pory mnie smieszy, ale jak widac kazdy ma swoje priorytety

  • 0

    23.  2017-01-19 20:52:39

    Raty są już u wszystkich operatorów.

  • 0

    24. ~Punk  2017-01-20 03:33:37  host: apn-46-169-250-121.dynamic.gprs.plus.pl

    Ja w Plus`ie zostawie tylko sam telefon o ile oferta będzie lepsza niż u konkurencji, w przeciwnym przypadku też pójdę tam gdzie to samo mi dadzą taniej.
    Nie jestem przywiązany do operatora, a po ostatnim pogorszeniu Smart DOM przekonali mnie do tego bym u nich zlikwidował TV i internet.

  • 0

    25.  2017-01-20 08:12:24

    17 - to czas na sprawdzanie traciłeś? Mogłeś zapytać - bym Ci powiedział ;-)

  • 0

    26. ~Baobab  2017-01-20 12:29:43  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    Rzygać się chce jak czytam o Plusie. Wczoraj dostałem pismo z Plusa,że za lojalność maja dla mnie specjalną ofertę. Należy zadzwonić lub wejść na stronę www tam podać swój numer telefonu i sprawdzić ofertę dla mnie. Normalnie szok. Wszedłem na ta stronę co podali w liście wpisałem numer. Teraz mam tak, wszystkie połączenia komórkowe i na stacjonarne bez limitu, oraz 1 GB internetu, internet 1 GB mi starcza. Płace za to 19.90. Przygotowano dla mnie specjalną ofertę. Połączenia bez limitu na komórkowe bez stacjonarnych, bez SMS-ów, dodano tylko 2 GB internetu, ale za 29.90 zł. Można jeszcze dobrać telefon na raty, którego za darmo bym nie chciał. To są jacyś idioci w tym Plusie i tyle można o nich powiedzieć. W plusie robi się tak. Po zakończeniu umowy idzie się do salonu i składa rezygnację z 30 dniowym wypowiedzeniem. Za około tydzień dzwoni ktoś z działa utrzymania klienta i proponuje zupełnie coś innego i opłacalnego. Takim sposobem dostałem umowę bez okresu zobowiązania na LTE za 9,90 20 GB i to mi starcza, a jeszcze się marnuje. W telefonie 1 GB również zupełnie mi starcza. Cały Plus.

  • 0

    27. ~Lucek  2017-01-20 14:31:21  host: 031011129109.dynamiz-zab-04.vectranet.pl

    To ja mam o Plusie odmienne zdanie. Jako operator telefoniczny sprawdza się w 100%. Zawsze dobry sprzęt i w dobrej cenie od nich kupowałem i wkrótce też planuję przerzucić się na net do nich, bo na tyle jestem zadowolony z ich usług.

  • 0

    28. ~Baobab  2017-01-21 12:13:07  host: 89-65-211-59.dynamic.chello.pl

    @27 Ja o Plusie tez miałem dobre zdanie i to bardzo długo. Po tym liście lojalnościowym zwątpiłem. Myślałem, że przynajmniej maja to samo dla mnie ale choć trochę taniej, a okazało się że mniej i drożej, to ja dziękuję za taka lojalnośc, samemu trzeba z nimi kombinować. Dobrze, że w Plusie można wykonać manewr, który wyżej opisałem i jest O.K

    Ale szanuje ich za zasięg. Nikt nie ma lepszego. Dlatego mam u nich numer od 20 lat i czyli od początku powstania firmy. LTE mam również od początku powstania tej technologii. Polkomtel powinien to w inny sposób uszanować, albo się nie ośmieszać i nic nie robić.

  • 0

    29. ~muddy  2017-01-24 08:18:06  host: CMPC-089-239-114-069.CNet.Gawex.PL

    @27. Ja podobnie, nie mam złego zdania o Plusie. I zgadzam się z userem 28, że należy im się szacunek za zasięg. Co do ofert lojalnościowych - poczekajmy, zobaczymy. Może coś fajnego się pojawi.