Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Gorąca jesień

Gorąca jesień

LuiN 13 Sierpnia 2008 22:54

0 0

Szykuje się gorąca jesień. Ośmiomegapikselowy Samsung i8510 Innov8 pojawi się we wrześniu w ofercie brytyjskiego Carphone Warehouse, a już teraz Brytyjczycy zakupić mogą równie wyczekiwany aparat HTC Touch Pro.

htc touch pro Aby stać się właścicielem HTC Touch Pro, telefonu zaopatrzonego w klawiaturę QWERTY, ekran o rozdzielczości VGA (640 x 480 pikseli), akcelerator graficzny, trójwymiarowe menu, GPS, łączność HSPA (do 7,2 Mb/s downlink, do 2 Mb/s uplink), aparat 3,2 Mpix, akcelerometr i najnowszą przeglądarkę internetową Opera Mobile 9.5 - wyłożyć trzeba nieco ponad 500 funtów.

Telefon dostępny jest już w sklepie internetowym devicewire oraz w brytyjskim oddziale Vodafone. Gdy jednak nie szukamy narzędzia biznesowego i bardziej interesują nas telefony typowo multimedialne, warto poczekać na Samsunga i8510 Innov8.




samsung i8510 innov8 Trafił on do zapowiedzi renomowanego brytyjskiego sklepu Carphone Warehouse. Witryna unwired view szacuje, że urządzenie będzie sprzedawane w cenie około 700 euro. Z jednej strony to bardzo pokaźna kwota, z drugiej jednak…

Cena wydaje się adekwatna do specyfikacji: 2,8-calowy ekran, aparat 8 Mpix, wideo 120 kl/s w rozdzielczości QVGA i 30 kl/s przy VGA, WiFi, HSDPA do 7,2 Mb/s, 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSDHC, mysz optyczna, radio z RDS, Bluetooth, GPS, gniazdo JACK 3,5 mm, certyfikat DLNA, możliwość odtwarzania filmów z dźwiękiem przestrzennym i akcelerometr.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu HTC Touch Pro w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu Samsung i8510 Innov8 w katalogu.

Źródło tekstu: unwired view, mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2008-08-14 01:05:24

    http://www.mobile-review.com/review/samsung-innov8-camera-en.sht ml Ruski test do poczytania - nim zaczniecie typową dla kilku osobników egzaltację.

  • 0

    2.  2008-08-14 01:06:31

    Jakoś dziwnie linka dzieli :(

  • 0

    3. ~opti  2008-08-14 06:41:55  host: acwz232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    test w cywilizowanym jezyku: http://www.gsmarena.com/samsung_i8510_innov8-review-269.php

  • 0

    4. ~Templariusz  2008-08-14 08:10:46  host: 212.160.172.70

    A lato zimne? :D

  • 0

    5. ~mateo  2008-08-14 08:14:22  host: aagn12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Touch Pro jest świetny, nie licząc wszystkich pierwszorzędnych funkcji, warto wspomnieć, że wreszcie przeglądarka (Opera) a nie quasiprzeglądarka (Explorer) no i 640x480 + dopasowanie textu do strony...warto! Ja się zdecyduję.

  • 0

    6. ~eMb  2008-08-14 08:43:35  host: chello089077145236.chello.pl

    @opti: ruski, co nie znaczy, ze po rusku

  • 0

    7.  2008-08-14 08:57:49

    Jest tam błąd: ,,(...)HSDPA do 7,2 Mpix(...)''. To ma być chyba Mb/s czy coś takiego, nie??;P

  • 0

    8. ~RaideR  2008-08-14 09:20:03  host: 213.25.189.50

    Co to się dzieje... robią porządne telefony z dobrymi bateriami... coś co do tej pory było raczej nie do pomyślenia przy takich paramerach ;)

  • 0

    9.  2008-08-14 09:39:03

    Husek - fixed, dzięki:)

  • 0

    10.  2008-08-14 09:56:33

    Polecam test aparatu z Innov8. Zdjęcia wypadły lepiej, niż fotki z Canona Ixusa 70. Może w końcu nadszedl czas wyrzucenia kompakta :) A co do Touch Pro to można juz go zamowić tez na expansys.pl, co zreszta uczynię w przyszłym miesiacu :)

  • 0

    11. ~RaideR  2008-08-14 10:14:57  host: 213.25.189.50

    zastanawiam się jak Samsung ma się do argumentu przeciwników telefonów z aparatem "telefon jest do dzwonienia. do zdjęć mam cyfrówke" ;P może cena nie specjalna na razie, ale nie od razu Kraków zbudowali :D

  • 0

    12. ~pytajnik  2008-08-14 10:23:04  host: fge218.internetdsl.tpnet.pl

    Ja czekam na gorącą jesień w TAK-TAKu (jakaś nowa sensowna taryfa):-)

  • 0

    13. ~turin12  2008-08-14 10:28:15  host: host86-130-235-231.range86-130.btcentralplus.com

    "w cenie około 700 euro."? moze raczej funtów?

  • 0

    14. ~  2008-08-14 11:54:36  host: bzs146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cyfrówka do zdjec? :) To juz nie te czasy, bo ten Samsung buje na leb cyfrowke 7.1Mpix Canona!

  • 0

    15. ~kwistas  2008-08-14 20:37:18  host: w3cache.wignet.pl

    Samsung ostro atakuje rynek czekamy na ruchy SE.

Dodaj swoją opinię