Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GoPro HD Hero2 Outdoor Edition w ofercie Red Bull Mobile

GoPro HD Hero2 Outdoor Edition w ofercie Red Bull Mobile

LuiN 18 Kwietnia 2012 15:09

0 0
gopro hd hero2 outdoor edition Od dziś w ofercie Red Bull Mobile dostępne jest nowe urządzenie - kamera GoPro HD Hero2 Outdoor Edition z łącznością W-Fi, zdjęciami 11 Mpix i filmami FullHD.

Kamera umożliwia zwykłym użytkownikom i profesjonalistom nagrywać najbardziej ekscytujące momenty z życia z profesjonalną jakością HD 1080p oraz robić 11-megapikselowe zdjęcia. Kamera przystosowana jest do zdalnej obsługi poprzez Wi-Fi oraz przesyłanie wideo na żywo z każdego miejsca na świecie poprzez Internet.

gopro hd hero2 outdoor edition




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2012-04-18 15:37:20  host: z42-04.opera-mini.net

    Zamiast dać do Fresha jakieś dobre promo,bo nie zaliczam do dobrych promocji pakietu no limit sms,to dobre tylko dla dzieci,to jakieś kamery wprowadzają. Na co to komu normalnemu potrzebne się pytam,kto to kupi?

  • 0

    2. ~  2012-04-18 16:06:59  host: z51-13.opera-mini.net

    A czy wiadomo kiedy do oferty będą dodawać lodówki i pralki? ;-)

  • 0

    3.  2012-04-18 16:08:51

    @1 widocznie nie jestes osoba, do ktorej ta oferta jest kierowana. RBM juz na starcie przedstawiane bylo jako oferta nietylko z telefonami ale takze urzadzeniami do nagrywania i innymi do sportow ekstremalnych. tydzien temu na imprezie widzialem te urzadzenie w akcji - ciekawa sprawa, a jakosc obrazu jak na takie malenstwo bardzo dobra. do tego jest o ile mnie pamiec nie myli mini statyw na przyssawce co umozliwia postawienie lub przyczepienie jej w wielu miejscach.

  • 0

    4. ~  2012-04-18 16:33:56  host: 87-206-61-242.dynamic.chello.pl

    ad 1. a karta prepaid jest dla dorosłych? :)

  • 0

    5. ~  2012-04-18 19:01:26  host: z24-13.opera-mini.net

    @4 a niby dlaczego nie?Mnóstwo dorosłych ma telefon na kartę. Powodów jest kilka.Jedni nie mogą wziąć abo,inni jak ja mają do abo awersję i wolą wolność,wygodę, kontrolę kosztów nie mówiąc o aspekcie ekonomicznym.Karta bardziej się opłaca.

  • 0

    6. ~Plum1973  2012-04-18 19:34:57  host: wap.plusgsm.pl

    Sporo osób ma kartę do drugiego telefonu np.na kajaki, rower, narty czy do schowka w aucie na zapas...

  • 0

    7. ~...  2012-04-18 20:07:51  host: V32-03.opera-mini.net

    @4 A abonament jest dla dzieci? Dokladnie tak samo madre pytanie. Pre-paid to dobra sprawa i basta:) Nawet dla operatorów. Wystarczy porownac koszt pozyskania i ARPU- np. dane z Plusa na telepolis. Klient malo dochodowy, ale nie chce telefonu itd. W dobie ofert no limit prepaidowy hardcore stracil sens. Jednak wystarczy porownac prosta rzecz. Laduje 30zl miesiecznie np. w Play i moge uzywac normalnie telefonu. Rozmowy w sieci i sms bez limitu i 100 minut do wszystkich. Ktos sie spyta co to jest? Byc moze niewiele,ale proponuje poronac do abonamentow indywidualnych w cenie nie przekraczajacej 30zl a przy tym pamietac, ze w pre-paid nic nie przepada i wszystko schodzi z doladowania. A w abo? Nie dosc, ze minutu przepadaja to nawet uslugi typu pakiet internetowy sa DOLICZNE do faktury jesli nie mamy dedykowanej oferty.

  • 0

    8. ~...  2012-04-18 20:10:40  host: V32-03.opera-mini.net

    @4 cd.. Pamietac tez nalezy o akcjach typu: telefon polacyl mi sie w nocy z netem i mam teraz 500,1000, czy 2500zl do zaplacenia. I malo istotne bylo/jest/bedzie z czyjej to winy. Rachunek tego nie rozrozni:)

  • 0

    9. ~mr.niceguy  2012-04-19 08:53:19  host: 212.160.172.70

    @1 kupilem GoPro hd hero helmet poprzednim razem w RBM i bez zastanowienia zakupiłbym Hero2 bo to zaje%$#ty sprzęt który przy moich wyjazdach używam non stop. A druga sprawa wartość kamerki w okresie kiedyją zakupiłem wynosila ok 1300zł a ja płace abonament 49,50 przez 24msc z czego łatwo wywnioskować że był to dobry interes

  • 0

    10. ~  2012-04-19 08:57:56  host: 213-195-179-81.ip.netia.com.pl

    RBM zlikwidował pakiety nielimitowanych rozmów do Play w ofercie na karte.

  • 0

    11. ~rz  2012-04-19 09:43:10  host: user-164-126-204-179.play-internet.pl

    ten aparat to 5mpx a nie 11 jak jest napisane

  • 0

    12. ~ralph  2012-06-04 14:53:58  host: 85-202-223-3.internetia.net.pl

    @11 nie znasz się, nie wypowiadaj się, bo wprowadzasz ludzi w błąd! Hero2 ma 11 mpx. Wcześniejsza wersja Hero miała 5 mpx. Zdecydowanie polecam Hero2. Obraz żywszy, jaśniejszy i ostrzejszy. Używam jednej i drugiej na wyjazdy snowboardowe. Jednak żadna z nich nie radzi sobie zbyt dobrze w ciemnych plenerach czy pomieszczeniach.

Dodaj swoją opinię