Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google: Życzenia dla androidomaniaków

Google: Życzenia dla androidomaniaków

LuiN 27 Grudnia 2012 11:57

0 0
Google przygotował niekonwencjonalne życzenia świąteczne od teamu zajmującego się rozwojem systemu Android. W krótkim filmie pojawiają się Nexus 4, Nexus 7 i Nexus 10.

Film przygotowany został w Googleplex, czyli siedzibie Google'a zasypanej figurami przedstawiającymi kolejne generacje Androida.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Codziennie na całym świecie aktywowanych jest ponad 1,3 mln urządzeń z Androidem (dane z września 2012), we wrześniu Google doliczył się 500 mln aktywacji.




Źródło tekstu: Google, wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2012-12-27 12:02:26

    Sweet

  • 1

    3. ~  2012-12-27 14:05:07  host: v28-01.opera-mini.net

    Lepiej by było gdyby nexus 4 pojawił się w realu, a nie w filmiku. Jak na razie z jego dostępnością całkowita klapa...

  • -1

    4. ~  2012-12-27 16:21:59  host: nat1.res.pl

    Slodkie...dostalem cukrzycy

  • 0

    5.  2012-12-27 16:37:54

    A mi się podoba :) I jutro jadę bo Nexusa 4, ale do Niemiec :E tą dostępnością to faktycznie śmiech na sali...

  • 0

    6. ~page  2012-12-27 17:28:51  host: cmb108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 może byl problem w pierwszej turze ale w drugiej udalo mi się kupić w UK 2x8gb i jedna 16tke (Do tego przeoczylem info ze maja sir pojawić i kupowane byly po 4h od startu)

  • 0

    7. ~a_lex  2012-12-27 17:29:11  host: 78.133.178.33

    Niedawno dowiedziałem się dlaczego właśnie Nexus - tak nazywały się w "Łowcy androidów" (a właściwie w poprzedającej film książce) generacje androidów - np. te z którymi walczył Harrison Ford to Nexus 6. Świetna nazwa, szczególnie dla miłośników sci-fi.

  • 0

    8. ~  2012-12-27 19:56:54  host: ip-93-154-168-23.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    @7, niedawno? Gdzieś Ty sie wychował, człowieczku? W "pracowni języka rosyjskiego"?

  • 0

    9.  2012-12-27 23:18:31

    No na pewno nie z debilbooka... Takie pokolenie mlodziezy ... Dobrze ze a_lex w ogole sie dowiedzial. Mysle ze miliony obecnych nasto i dwudziestolatkow nigdy nie uslysza o literaturze Philipa K. Dicka.

  • 0

    10. ~pisul  2012-12-27 23:46:19  host: nat1.res.pl

    Kiedys na filmie co gosc mial duzego Dicka

  • 0

    11. ~kaz  2012-12-28 09:25:26  host: host-62-141-201-138.swidnica.mm.pl

    ...i żyli długo i szczęśliwie, jak w amerykańskiej bajce.

Dodaj swoją opinię