Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Play: za darmo aplikacje o wartości 79 zł

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 79 zł

msnet 10 Stycznia 2018 20:30

5 5

leca darmowe apki

Przygotowaliśmy dla Was pierwsze w tym roku zestawienie aplikacji na Androida, które przez ograniczony czas można mieć zupełnie za darmo.

Monkejs: Ice Quest

apki0

Monkejs: Ice Quest to wciągająca gra, w której musimy zmierzyć się ze stawianymi przed nami wyzwaniami i uratować tytułowe małpki. Po drodze zmierzymy się między innymi z mnóstwem zamrożonych owoców, których zbieranie jest jednym z naszych celów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Normalna cena gry to 6,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Music Player Pro

apki 10

Jedną z ważniejszych aplikacji na smartfonie jest odtwarzacz muzyki. Różni producenci stosują różne rozwiązania - albo dają nam własny program, albo korzystają z Muzyki Google Play. A co, jeśli zainstalowana fabrycznie aplikacja nie przypadnie nam do gustu? Wtedy szukamy alternatywy, którą może być Music Player Pro, który daje nam dostęp na przykład do korektora graficznego, który nie wszędzie występuje.

Normalna cena aplikacji to 4,49 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Memorize Everything Me

apki 10

Memorize Everything Me to aplikacja, której zadaniem jest pomóc nam zapamiętywać różne rzeczy. Na przykład słowa z języka obcego, którego się chcemy nauczyć.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Weather App Pro

apki 10

Weather App Pro to rozbudowana aplikacja, która pokaże nam wiele różnorodnych informacji o stanie pogody w naszej okolicy lub w miejscu, które wskażemy. Program pokazuje temperaturę, siłę i kierunek wiatru, wilgotność powietrza, punkt rosy, godziny wschodów i zachodów Słońca, wartość ciśnienia atmosferycznego, informacje o opadach i o wiele więcej.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Automatic Call Recorder (ACR) Pro




apki 10

Smartfony z Androidem można podzielić na dwie grupy - takie, które mają fabrycznie zainstalowaną funkcję umożliwiającą nagrywanie rozmow telefonicznych i takie, które tego nie oferują. W tym drugim przypadku możemy sięgnąć po program Automatic Call Recorder (ACR) Pro. W aplikacji znajdziemy wiele rozbudowanych opcji, które pozwolają nam zapanować nad kolekcją nagrań.

Normalna cena aplikacji to 16,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Dragon slayer - i.o Rpg game

apki 10

Dragon slayer to gra fabularna, w której naszym celem jest uratowanie ziemi przed potworami. Coś na długie zimowe wieczory.

Normalna cena gry to 7,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Rummikub Jr.

apki 10

Rummikub Junior to przeznaczona dla najmłodszych gra edukacyjna, która pomoże naszym pociechom między innymi w rozpoznawaniu kolorów, kształtów i liczb. Aplikacja rozwija w ten sposób umiejętności poznawcze dzieci, a także kształci logiczne rozumowanie.

Normalna cena gry to 15,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Newtification News

apki 10

Newtification News to rozbudowana aplikacja, która pozwoli nam być na bieżąco z tym, co dzieje się w naszym kraju i na świecie. Program pokazuje wiadomości podzielone na kategorie, pochodzące z kilkudziesięciu państw, w tym także z Polski.

Normalna cena aplikacji to 26,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Maze 3D: Gravity Labyrinth PRO

apki 10

Jeśli lubimy łamigłówki i nietypowe rozwiązania, a anomalie grawitacyjne nam nie przeszkadzają, to powinniśmy sięgnąć po tę grę. Starożytny labirynt 3D jest tu wyzwaniem dla dociekliwych umysłów i zręcznych rąk. Podczas mijania kolejnych połączonych ze sobą miejsc stanie na naszej drodze wiele zadań, zarówno prostych na pierwszy rzut oka, jak i skomplikowanych i podstępnych, dzięki czemu nie powinniśmy się nudzić.

Normalna cena aplikacji to 8,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 36
  • 0

    1. ~~  2018-01-10 20:45:12  host: aeaw95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pogoda czy nagrywanie rozmów już jest domyślnie z systemem. hmmm appki bez sensu

  • 2

    2.  2018-01-10 20:51:02

    Nagrywanie z systemem?? Chyba tylko to w xiaomi zauważyłem w dodatku nagrywało to w bardzo marnej jakości.

  • -1

    3.  2018-01-10 20:53:32

    @1 - nie każdy smartfon umożliwia nagrywanie rozmów telefonicznych bez doinstalowania zewnętrznej aplikacji do tego. Pierwszy z brzegu przykład to Xperie. Ale jest tego znacznie więcej. Tak naprawdę niewiele telefonów z Androidem, które testowałem dla TELEPOLIS.pl, dawało taką możliwość (rejestrowania połączeń głosowych) prosto z pudełka.

  • -1

    4. ~Centurion  2018-01-10 20:56:21  host: public-gprs367319.centertel.pl

    Gazetki promocyjne do popularnych sieci sklepów również są za darmo, a bywają bardziej wartościowe i przydatne niż powyższe appki :-)

  • 0

    5. ~ekspert rynkowy  2018-01-10 20:56:58  host: apn-31-0-38-83.dynamic.gprs.plus.pl

    Za darmo to mozna najwyzej po ryju dostac.

  • -4

    6.  2018-01-10 20:57:21

    @1 Nagrywanie rozmów nie jest domyślnie w systemie bo nagrywanie rozmów jest nielegalne dlatego wielu producentów smartfonów nie udostępnia takiej funkcji Nagrywanie rozmów jest możliwe tylko w przypadku custom rozmów i zewnętrznych aplikacji, ale robisz to jedynie na swój własny użytek

  • 2

    7. ~huron  2018-01-10 21:00:56  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    @3- pierwszy z brzegu przykład . otwieram pudełko (zaplombowane fabrycznie) z telefonem asus zb500kl i bez zadnych instalacji nagrywam rozmowy telefoniczne(po wlaczeniu w menu telefonu) drugi przykład nowy ( nie grzebany ) lenowo c2 dzwonie i jednoczesnie rozmowa nagrywa sie. testuje mniej od ciebie ale jest tego wiecej niz piszesz. duzo wiecej łysielcze

  • 3

    8. ~huron  2018-01-10 21:06:01  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    6. bredzisz chłopcze. nagrywanie rozmow( czyli takich a gdzie jestes uczestnikiem tej rozmowy) jest jak najbardziej legalne i mozliwe na telefonach bez instalacji dodatkowego softu. nie wolno natomiast tej rozmowy udostepnic osobom innym niz rozmawiajace bez zgody osoby ktora jest nagrywana. czyli praktycznie biorac mozesz sobie pozniej odsłuchac co gledziłeś ale nie wolno tego udostepnic innym. tzw. ochrona danych osobowych w tym głosu

  • -1

    9. ~@7 huron  2018-01-10 21:19:46  host: 188.146.224.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Telefony z ta funkcja sa w zdecydowanej mniejszosci. Tak trudno to ogarnac?

  • 2

    10. ~huron  2018-01-10 21:26:27  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    9. twoim zdaniem telefony asusa i lenovo sa w ...zdecydowanej mniejszości. ze tez tego nie zauważyłem. ty ale i my phony i jakies alkatele i inne chinczyki to maja. tak trudno to ogarnąć ? no , akurat tobie. inna rzecz ,ze najwyrazniej nie korzystaja z kodeka mp3( płatnego dla producentow) I nagrywaja rozmowy do wav albo tz. mp4

  • 2

    11. ~huron  2018-01-10 21:32:13  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    cat b30 też nagrywa rozmowy po wyjeciu z pudełka. pisze o tych produktach z ktorych korzystam. nagrywanie rozmow jest dostepne w wielu innych tez. wiec nie pitolic bzdur . infolinie i operatorzy tez nagrywaja nasze rozmowy. jednak w firmach na poczatku rozmowy jestes o tym informowany. na prywatnym telefonie mozesz nagrywac jak chcesz i kiedy chcesz.

  • -2

    12.  2018-01-10 21:50:07

    @8. Chłopcze a co ja takiego napisałem? Przeczytaj uważnie... napisałem na własny użytek. Przeczytaj sobie również art. 267 k.k. a się dowiesz że jeśli nie poinformujesz kogoś o nagrywanej rozmowie bedziesz podlegał grzywnie a nawet karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeśli nie znasz Polskiego prawa po prostu nie mów że pisze bzdury

  • 2

    13. ~huron  2018-01-10 22:07:16  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    12. chlopcze majaczysz piszac ,ze nie jest mozliwe nagrywanie prosto z systemu bo ...jest to nielegalne. osleples i nie widzisz co chlapnełeś ? .a przeczytałeś dokładnie paragraf którym podpierasz sie ? tam jest jasno okreslone kiedy i w jakich okoklicznosciach mozesz zostac pociagniety do odpowiedzialnosci karnej.nie muszę informowac rozmowcy o nagrywaniu rozmowy (choc należałoby o tym poinformowac- ale nie zawsze - bo np potrzebujesz dowodu w sadzie takiej rozmowy) dopoki rozmowa jest nagrywana bez upublicznienia jej (czyli bez udzialu osob trzecich) to mozesz na swoim telefonie nagrywac kogo chcesz i jak chcesz. i w formacie takim jaki tobie pasuje. polecam total recall . nagrywa do mp3 : )

  • 0

    14. ~~  2018-01-10 22:19:36  host: aeaw95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Żeby nagrywać z tej appki, trzeba mieć tryb głośnomówiący uruchomiony. Nagrywa tylko mikrofon. Już takie appki przerabiałem i wiem co piszę.

    @2 A po co ci lepsza jakość, jeśli rozmowy hd voice i zwykłe są właśnie w tym samym formacie, co nagrywanie. Jaki by był sens w lepszym nagrywać, jeśli dźwięk zródłowy(amr wb) jest w słabej jakości?

    @3 Telefony od Xiaomi z Miu pozwalają nagrywać rozmowy

  • 0

    15. ~huron  2018-01-10 22:29:40  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    14. nie wiem co przerabiałeś... ale na : motoroli g3 , g5 , huaweii y360 total recall nagrywa z voice call (android) i wybieram czy wave czy mp3 czy amr. najlepiej mp3 bo niezła jakosc i mały pliku rozmiar. amr jako format nagrania jest nedzny. niska jakosc.

  • 0

    16. ~10, huron  2018-01-10 23:04:45  host: 188.146.224.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tak, to mniej niż 3% światowej sprzedaży

  • 0

    17. ~huron  2018-01-10 23:05:28  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    a gdzie jest wio ? on to by wiedział w nagrywaniu ,ze ho , ho co jest w tej materii i owszem.

  • 0

    18. ~huron  2018-01-10 23:13:30  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    16. nie wiem jak wygladaja światowe statystyk producentów ( nr 16 jest tu ekspertem niebywałym ) ...ale w poland lenowo , my phone, asus , xiaomi maja niezły udział sprzedanych produktów na rynku. nie bedac znawcą zaryzykuje ,ze u nas oni zgarniaja jakies 60 % zasobów rynku

  • 0

    19. ~@18, huron  2018-01-10 23:22:44  host: 188.146.224.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Tak, nie wiesz, nie znasz się, ale się wypowiesz. W Polsce nie maja razem wzięci 20%

  • 0

    20. ~huron  2018-01-10 23:29:23  host: user-94-254-131-45.play-internet.pl

    19. wypowiedziec może sie kazdy nawet bredzacy patrax czy jak mu tam. ty zaś wiesz, znasz sie i masz kalkulator. policzyles . wyszło 20% . prezesi wymienionych firm a którzy maja tak niskie osiągniecia winni u eksperta z kalkulatorem zamówić korepetycje . wnet liczyc nauczysz

  • 0

    21. ~@20, huton  2018-01-10 23:34:37  host: 188.146.224.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Miłego nagrywania siebie. A ja wracam do kalkulatora,prezesi czekają

  • 0

    22. ~  2018-01-11 09:28:08  host: 103.10.197.222

    Przy odrobinie zabawy, można mieć dowolną aplikację ze Sklepu Play za darmo.

  • 1

    23. ~@22  2018-01-11 09:35:54  host: 188.146.224.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Nawet żyć można za darmo - 500+ to się nazywa, a zabawa z tym bardzo przyjemna

  • 0

    24. ~  2018-01-11 10:09:48  host: 103.10.197.14

    23. Za 500 zł to może w Bangladeszu przeżyjesz, jak dobrze się postarasz.

  • 0

    25. ~Olo  2018-01-11 11:21:22  host: user-94-254-129-81.play-internet.pl

    Chcailem pobrac aplikacje pogody nie jest za darmo!!!

  • 0

    26.  2018-01-11 12:08:41

    @25, Olo - to niestety promocje ograniczone czasowo. Obowiązują na 100% w chwili publikacji wiadomości, a potem jedna za drugą wygasają. Być może w kolejnym zestawieniu również pojawi się jakaś ciekawa pogodynka.

  • 0

    27. ~  2018-01-11 12:18:29  host: user-94-254-128-79.play-internet.pl

    Automatic Call Recorder (ACR) Pro zapewne na wielu nowych telefonach nie zadziała, tzn. nie będzie nagrywał rozmówcy.

  • 0

    28. ~  2018-01-11 12:29:46  host: user-94-254-128-79.play-internet.pl

    Sprawdziłem Automatic Call Recorder (ACR) Pro. Nie nagrywa rozmówcy, nagrywa tylko dzwoniącego.

  • 0

    29. ~stano0  2018-01-11 13:08:46  host: 31-178-175-252.dynamic.chello.pl

    Potwierdzam. ACR Pro nagrywa tylko dzwoniącego, rozmówcy nie słychać

  • 0

    30. ~stano0  2018-01-11 13:13:02  host: 31-178-175-252.dynamic.chello.pl

    Na co dzień używam http://tlp.is/g1a i to nagrywa, bez szału, ale działa. Po za tym, ma zdecydowanie więcej możliwości ustawień

  • 0

    31. ~  2018-01-11 14:43:25  host: 77.111.244.4

    pomijam akurat tę aplikację (bo chyba teraz już w każdym programie/aplikacji telefonu coś takiego jest), ale polecam gorąco ustawić sobie tak, by WSZYSTKO nagrywać - potem możecie kasować - a w razie czego możecie mieć dowód na oszustwo

    a mnie już kiedyś zdarzyło się nawet że z BANKU (!!!) miałem bezczelną rozmowę, ostrzegłem przy pisaniu reklamacji, że w razie czego mogę przesłać swoje nagranie, gdyby im się ICH gdzieś zapodziało

    i nie radze mówić, że WY tez nagrywacie, bo ja tak kiedyś niebacznie powiedziałem i w tym samym banku panienka stwierdziła, że ona się NIE zgadza na nagrywanie i nie mogłem złożyć reklamacji...

  • 0

    32. ~  2018-01-11 15:18:03  host: user-94-254-128-79.play-internet.pl

    @30 ta app którą podałeś też u mnie nie nagrywa, miałem ją wcześniej i ani jednej rozmowy nie nagrała. Tzn nagrała ale tylko mnie.

  • 0

    33. ~  2018-01-11 15:33:07  host: user-94-254-128-79.play-internet.pl

    I do tego ten AMR nagrywa w jakimś przyśpieszonym tempie

  • 0

    34. ~  2018-01-12 09:48:55  host: 078088031147.dynamic-ra-08.vectranet.pl

    Newtification News - nie instalować tego, ciągle są promocje za 0 zł, a nawet w wersji premium jest pełno reklam, aż strach pomyśleć ile ich jest w darmowej.

  • 0

    35. ~gość  2018-01-12 10:15:38  host: 217.153.98.100

    Aplikacja pogodowa nie jest darmowa, google krzyczy żeby zapłacić 16,99 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    36.  2018-01-12 10:53:08