Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Play z odpowiedziami na komentarze

Google Play z odpowiedziami na komentarze

Q! 22 Czerwca 2012 08:15

0 0

Google w swoim sklepie mobilnym umożliwi programistom udzielanie odpowiedzi na komentarze dotyczące danej aplikacji. Możliwość ta nie będzie jednak dostępna dla wszystkich.

Programiści będą mogli odpowiedzieć na dowolny komentarz z poziomu swojego panelu administracyjnego. Jednak taką możliwość otrzymają tylko największe i najbardziej znane marki. Które dokładnie? Tego nie wiadomo.




Po udzieleniu odpowiedzi przez programistę informacja ta zostanie przekazana autorowi wątku za pomocą wiadomości e-mail. W ten sposób otrzyma on możliwość bezpośredniego kontaktu z autorem aplikacji.

Google zapowiada, że jeśli usługa spodoba się obydwu stronom, to zostanie ona rozszerzona na większą liczbę programistów. Których i kiedy to nastąpi? Tego Google nie ujawnił.

Źródło tekstu: Engadget     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2012-06-22 08:49:32

    Bardzo dobry pomysł ale realizacja do niczego jeśli nie wszyscy programiści będą mogli z tego korzystać.

  • -3

    2. ~  2012-06-22 08:53:11  host: host-89-228-250-0.olsztyn.mm.pl

    Play to dobra sieć wbrew temu co mówią inni. teraz odpalili forum. bardzo dobrze. żeby jeszcze te 1800 MGHz wzięli i będzie naprawdę super jakość usług.

  • 0

    3.  2012-06-22 08:57:05

    2: Heh, ręce opadają :P

  • 0

    4.  2012-06-22 08:59:48

    @2 a jaki to ma związek z tematem?

  • 0

    5. ~Jacol  2012-06-22 09:02:21  host: ip-93.159.31.125.static.cdpnetia.pl

    @4 taki ma związek że w PLAY SĄ IDIOCI CO NIE UMIEJĄ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM.

  • 0

    6.  2012-06-22 09:14:39

    @2 - grunt to zabłysnąć ;-)

  • 0

    7. ~matys  2012-06-22 09:34:25  host: 148.81.23.126

    Podobno pszenica w skupie zdrożała.

  • 0

    9. ~tadek  2012-06-22 09:52:52  host: 81.168.254.14

    @8 a twój komentarz co wnosi ? :)

  • 0

    11. ~tadek  2012-06-22 10:49:22  host: 81.168.254.14

    @10 żartować sobie można ale bez obrażania kogokolwiek

  • 0

    12.  2012-06-22 11:38:28

    @11 zostaw go, to taki lekko niezrównoważony pracownik biura obsługi klienta biznesowego w Orange. Obraża mnie gdzie się da. Widocznie ma jakąś obsesje. Trzeba go ignorować. Innego wyjścia nie ma.

  • 0

    13. ~Gogan ;)  2012-06-22 12:11:57  host: 85.219.163.130

    Moze mu sie w pracy nudzi :) poniekad jestem w stanie to zrozumiec :P

  • 0

    14.  2012-06-22 15:06:47

    @13 no super, ale może robić setki innych produktywnych bądź mniej produktywnych rzeczy niż mnie wyzywać. Pajac jeden.

  • 0

    15. ~s@s.pl  2012-06-23 00:58:34  host: eqm187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wreszcie Microsoft wziął się do roboty ! :)

  • 0

    16. ~:)  2012-06-23 10:01:32  host: public-gprs488649.centertel.pl

    bardzo ciekawe te wasze komentarze , wszystko na temat :)

  • 0

    17. ~pytanie  2012-06-23 10:05:21  host: public-gprs488649.centertel.pl

    ej, a możliwe jest żeby orange tak poprawił jakość sieci, że w działdowie na galaxy s2 utawionym jako router mam prędkości powyżej 7M? http://www.speedtest.pl/test/41508945 ???

  • 0

    18. ~  2012-06-25 09:13:00  host: user-109-243-148-69.play-internet.pl

    To oni dopiero to wprowadzają?

  • 0

    19. ~Okiem eksperta  2012-06-25 09:25:34  host: v21-14.opera-mini.net

    PLAY to dobra firma, tera jakwidać kupiło google stąd nazwa google play. Zmiany idą w dobrym kierunku. Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam!

Dodaj swoją opinię