Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Play w nowej odsłonie

Google Play w nowej odsłonie

LuiN 10 Kwietnia 2013 17:06

3 0
google play Google rozpoczął udostępnianie aktualizacji jego mobilnego sklepu z aplikacjami - Google Play.

Google postawił na większe niż do tej pory grafiki i wygląd przypominający przeglądanie mobilnych wersji czasopism. Uproszczeniu uległy też procedury dotyczące płatności - czytamy w komunikacie.

Nowa wersja sklepu dostępna jest dla użytkowników Androida w wersji 2.2 Froyo lub wyższej. Dystrybucja aktualizacji odbywać będzie się stopniowo, począwszy od dziś. Finalna wersja sklepu będzie dostępna dla użytkowników całego świata w ciągu najbliższych kilku tygodni.




Źródło tekstu: Google     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • -1

    1.  2013-04-10 17:57:20

    Ja mam od wczoraj :) na android.com.pl jest link do pobrania

  • 1

    3.  2013-04-10 21:38:20

    Ta lepiej ściągać pirackie .apk i pluć na google play 2. won złodzieju

  • 0

    5. ~  2013-04-10 22:33:41  host: V32-09.opera-mini.net

    Jak zwykle użytkownicy Androida 1.5 Cupcake, 1.6 Donut i 2.1 Eclair są dyskryminowani

  • 0

    6. ~Jacek  2013-04-10 22:36:31  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @4 kazdy telefon do tego sluzy bez wzgledu na to jaki posiada system ze juz o innych dziedzinach zycia nie wspomne jak chocby konto w banku.

  • 0

    7. ~  2013-04-10 22:59:48  host: v52-15.opera-mini.net

    4,do inwigilowania cię wystarczy byle jaki nawet stary telefon i już sieć wie gdzie jesteś po nadajnikach do których się logujesz i jesteś inwigilowany,a ty myślisz,że tylko na nowych telefonach mogą cię inwigilować

  • 0

    8. ~xy  2013-04-11 00:08:40  host: public-gprs288716.centertel.pl

    Naiwni jesteście... Wasz sposób pojmowania "inwigilowania", gdzie może sobie ktoś zobaczyć gdzie jestem, to chyba nie to samo, co eksport kontaktów, sms-ów, dokumentów, zdjęć? Ze starego telefonu nie da się wyciągnąć tego, czego tam nie ma. Androidy nawet zdjęcią same cykają (i oczywiście je wysyłają)- tylko tak, że nic nie widać...

  • 0

    9. ~  2013-04-11 02:26:35  host: z36-10.opera-mini.net

    8,a państwo sobie podsłuchuje kogo chce,ci którzy nie robią przekrętów nie mają się czego obawiać

  • 0

    10. ~jureks  2013-04-11 09:18:56  host: 193-106-245-140.noc.fibertech.net.pl

    do 9 obejrzyj sobie układ zamknięty w kinie i wtedy mów, że ci co nie robią przekrętów nie mają się czego obawiać

  • 0

    11. ~BKX  2013-04-11 09:51:53  host: 212.160.172.70

    8: tak, i same też dzwonią do google i podają z kim właśnie śpie... inwigilacja inwigilacja ale to co niektórzy mają w głowach... :/

  • 1

    12. ~  2013-04-11 11:09:24  host: v49-12.opera-mini.net

    boże co za ludzie.... paranoicy powaleni. niech mi ktoś powie po cholerę ktos miał by ciebie inwigilowac? dzieciaka robiacego sobie zdjecia w szkolnej toalecie? co moze google interesuje robisz przez cały dzien na play store? poza tym drodzy paranoicy niby jak moj telefon miał by wysylac zdjecia bez mojej wiedzy jeśli większość użytkowników ma limity internetu w telefonie i z pewnością zauważyli by gdyby telefon nagle wyslal 1-3mb danych, nie wspominajac o tym ze niby jakie zdjecia by robil? kiedy mam telefon w kieszeni? a moze powiecie ze telefon ma tajny czujnik który robi zdjecia tylko ważnych chwil? xD te dane które telefon pobiera sa ZGODNE Z REGULAMINEM jaki przyjeliscie pierwszy raz wchodząc na google play, czyli zbierania informwcji o aplikacjach jakie oglądajcie. :)

  • 0

    13. ~tomson  2013-04-11 11:46:54  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    @12 komu to tłumaczysz? skoro ie czytają reg. to ich problem , jak mówią ignoratio iuris nocet... Powyższa informacja jest ważna. Ciekaw jeste jak teraz będzie wyglądał...

  • 1

    14.  2013-04-11 13:43:56

    @5 [...]Jak zwykle użytkownicy Androida 1.5 Cupcake, 1.6 Donut i 2.1 Eclair są dyskryminowani[...] Masz rację. Podobnie jak dyskryminowani są użytkownicy Symbiana, Maemo, Bada i Nokii 3310. Dość tego! Żądamy Google Play na Siemens S6 Power!

  • 0

    15. ~  2013-04-13 23:59:32  host: bck78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam nexusa 7 i nie ma aktualizacji jescze

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-132-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

applefan_ | 2017-10-18 11:25:00

@3 skąd wiesz ile mam ich akcji?


~Hotelarz | 2017-10-18 11:14:48

Xiaomi to najlepsze telefony robi za niską cenę.


~Ppp | 2017-10-18 11:07:13

Czasami szybciej działa 3g niż 4g


~ | 2017-10-18 11:05:35

młode pelikany to glupie ze h ho


~stary_pelikan | 2017-10-18 11:04:56

dziecko zanim coś napiszesz to się zastanów bo tylko wstyd przynosisz rodowi Pelikanow.

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet