Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 69 zł

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 69 zł

Koala 11 Kwietnia 2017 18:25

13 4

W sklepie z aplikacjami firmy Google czasami zdarzają się ciekawe promocje. Oferowane aplikacje są różne. Jedne są bardziej interesujące, drugie mniej, ale zawsze warto zobaczyć, czy akurat nie jest oferowane coś, co może nas zainteresować. W ciągu ok. 3 dni od chwili tej publikacji można pobrać za darmo następujące aplikacje:

The Great Fusion to gra przygodowa rozgrywana z perspektywy trzeciej osoby. Akcja rozgrywa się w roku 2022. Bogaci ludzie są bogatsi, a biedni ludzie są jeszcze biedniejsi. Opowiada ona historię Maxa, młodego i genialnego naukowca, który popada w ubóstwo i walczy, by zarobić na życie. Gra cechuje się ręcznie rysowanymi grafikami i oryginalną ścieżką dźwiękową. Rozgrywka dostępna jest w języku angielskim, hiszpańskim, francuskim, włoskim i niemieckim. Do zainstalowani gry potrzebne jest urządzenie z Androidem 2.2 lub nowszym. Jej regularna cena wynosi 10,99 złotych.

Zobacz: inne filmy z kategorii


VR Space: The Last Mission jest to gra pierwszoosobowa zaprojektowana do wirtualnej rzeczywistości (VR) i Google Cardboard, czyli kartonowych gogli VR. Standardowa cen gry wynosi 10,99 złotych. Rozgrywka odbywa się w kosmosie, na pokładzie statku i polega na strzelaniu do przeciwników. Do zainstalowana gry potrzebne jest urządzenie z Androidem 4.4 lub nowszym.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Zenge , to gra logiczna, opowiadająca historię Eona poprzez obrazki i muzykę. Została ona stworzona przez przez Michała Pawłowskiego i Konrada Januszewskiego. Regularna cena gry wynosi 2,19 złotych.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Linia to gra logiczna, której standardowa cena wynosi 8,69 złotych. Polega ona na łączeniu linią poszczególnych, kolorowych kryształów. Gra cechuje się geometryczną grafiką i relaksacyjną muzyką. Rozgrywka wydaje się być prosta, jednak wymaga dość dużego skupienia i refleksu. Gra zadziała na urządzeniach z systemem Android 2.3 lub nowszym.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Klocki to także gra logiczna. Jej standardowa cena wynosi 2,99 złotych. Jak sama nazwa wskazuje polega ona na układaniu klocków, podczas którego towarzyszyć nam będzie ambientowa muzyka. Do zagrania w grę potrzebne będzie urządzenia z Androidem 4.0 lub nowszym.

Zobacz: inne filmy z kategorii





Redox - Icon Pack i Krix Icon Pack, to po prostu dwie paczki kilku tysięcy ikon i tapet do Androida, które regularnie kosztują po 4,99 złotych.

iko

Speed View GPS Pro to aplikacja pokazująca prędkość z jaką się poruszamy, przebyty dystans, średnią prędkość oraz położenie na mapie. Mamy możliwość przełączania się pomiędzy mierzeniem prędkości dla samochodu i dla roweru. Ponadto aplikacja zapisuje informacje o przebytej trasie oraz umożliwia dostosowanie koloru akcentów interfejsu. Cena poza promocją wynosi 4,35 zł.

speed

MyHue App + Notification to rozbudowana aplikacja do sterowania oświetleniem Philips Hue. Oczywiście, aby z niej skorzystać trzeba mieć żarówki Hue, lecz dla ich posiadaczy lub osób planujących w przyszłości taki zakup, będzie to bardzo przydatne narzędzie. Pomimo, że aplikacja w chwili obecnej może wydawać się dla większości nieprzydatna, warto ją sobie przypisać do konta. Regularna cena aplikacji to 10 złotych.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Infinity Dungeon Evolution to gra w której zadaniem gracza jest zbieranie złota, pokonywanie przeciwników oraz osiąganie coraz to wyższych poziomów. Grafika jest mocno archaiczna, a gra sama w sobie może się wydawać nudna, więc jest ona dedykowana raczej dla wielbicieli takich klimatów. Aby w nią zagrać potrzebne jest urządzenie z Androidem 2.3 lub nowszym. Standardowa cena to 4,59 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Armpit Hero: VIP to płatna wersja darmowej gry, która oferuje dodatkowe korzyści, takie jak np. zwiększona ilość zdobywanych diamentów, potrzebnych graczowi do efektywniejszej rozrywki. Sama gra jest mangową wersją RPG typu Infinite Killing (nieskończone zabijanie), w której pokonujemy przeciwników. Aby uruchomić grę potrzebne jest urządzenie z Androidem 4.1 lub nowszym. Standardowa cena gry wynosi 4,29 złotych.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: google play | android | aplikacje

w sumie: 22
  • 0

    3. ~a  2017-04-11 19:06:41  host: afnw244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy jak nie mam dostępu do sprzętu z androidem to mogę jakoś przypiąc do swojego konta taką aplikację, tak żeby później ją pobrać na urządzenie po promocji i za darmo?

  • 0

    4.  2017-04-11 19:19:37

    @3

    Tak ale musisz użyć emulatora Androida, polecam MeMU. Po instalacji podajesz w nim konto Google i z niego pobierasz te programy. Wtedy przypiszę ci do konta.

  • 0

    5.  2017-04-11 19:21:18

    Tzn. nawet jeśli nie posiadasz treraz ale ogólnie masz dostęp do konta Google (leży w domu jakiś stary tablet, który się nada), to możesz włączyć z pozycji PC funkcję "zainstaluj" w sklepie Google Play i masz do wyboru urządzenie podpięte pod Twoje konto. Jeśli nie posiadasz urządzenia z Androidem w ogóle, to możesz poprosić kogoś aby na swoim urządzeniu pozwolił Ci założyć konto Google w jego smartfonie w sklepie. Taki sposób wegetatywno pasożytniczy :P

  • 0

    6. ~arczi  2017-04-11 19:54:04  host: 103-84.echostar.pl

    @Koala; Tytuł: ".... Do po pobrania... "

  • 0

    7.  2017-04-11 19:56:39

    @6 dziękuję, poprawione :)

  • 2

    8. ~!  2017-04-11 19:58:57  host: 91.238.166.3

    Fajnie, że takie artykuły zaczęły się pojawiać na stronie ;) Brakowało mi takiego czegoś!

  • 0

    9. ~a  2017-04-11 20:21:07  host: afnw244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Panowie 4 i 5 - dziękuję za szybki i profesjonalny odzew. Zaraz biorę się do konta i zobaczymy co nastrugam...

  • 0

    10.  2017-04-11 20:21:40

    Również cieszę się, że powstały cykle typu apki za darmo w Google Play. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, jak Koala regularnie "szpera" po Sklepie Play jak prywatnie ma IPhone'y?! ;)

  • 0

    11.  2017-04-11 20:57:21

    @10, kaaqua - nie patrz na Koalę tylko przez pryzmat iPhone'ów, bo doskonale znane są Mu też inne platformy. Używa tabletu Samsunga, ma też LG G5, a lada chwila będzie użytkownikiem Galaxy S8+.

  • 0

    12.  2017-04-11 21:06:53

    Sam szajs. Nic ciekawego. Zrozumiałbym jeszcze jakiś ciekawy menadżer plików itp.
    Z tych nic mi się nie przyda.
    Ale plus za news w tym stylu.
    Może kiedyś będzie coś ciekawego za darmo.

  • 0

    13. ~-  2017-04-11 21:18:14  host: public-gprs362202.centertel.pl

    @12

    Polecam menedżer plików Asus do pobrania w sklepie Play za darmo

  • -2

    14. ~X  2017-04-11 21:25:12  host: user-94-254-227-141.play-internet.pl

    Za darmo? Coś dla cebuli:)

  • 0

    15.  2017-04-12 02:02:30

    @13 dzięki nie skorzystam. To był tylko przykład. Mam lepszy i bardziej zaawansowany menadżer plików. Zwie się Zarchiver menadżer plików, i archiwum w jednym.
    Korzystam od ponad 4 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Z dwóch powodów. Nie jest przebajeżony jak te inne. I nie zajmuje nie wiadomo ile. Tylko 4 mega. No i nie zamula telefonu.

  • 0

    16. ~Malko  2017-04-12 07:32:54  host: ip-5-172-238-187.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Zafascynowany jestem!!
    Dzieci zaopatrzone w smartfony z Androidem na pewno bez wątpienia zostały ogarnięte nieustającym poczuciem szczęścia wynikającego z możliwości zaoszczędzenia pięciu złotych pińdzy, co jest zdecydowanie kwotą niebagatelną dla każdego młodego człowieka...
    Aż boję się pomyśleć, jaką orgiastyczną przyjemność przeżywają dorośli, którzy całe nawet 10 złotych pińdzy zachowają w portfelu i z tej okazji pobiegną w podskokach do sklepu kupić za kilkaset złotych żarówki Philips Hue, by w pełni cieszyć się darmo daną, a przecież płatną, aplikacją do zapalania światła w łazience....
    Szok!!

  • 0

    17.  2017-04-12 09:17:11

    @16 o co Ci chodzi? Nie chesz nie pobierasz. A fakt zwrócenia uwagi przez Koalę na te aplikacje wynika z penością z tego, że komuś może się coś przydać a jak za darmo to tym bardziej fajna inicjatywa. Stronie też zależy na wypromowaniu czegoś świeżego co będzie przykuwać uwagę ludzi do portalu i ja to szanuję.

  • 0

    18. ~baba  2017-04-12 12:45:28  host: static-ip-77-89-100-161.promax.media.pl

    dajcie mi nova za 50gr!

  • 0

    19. ~nicki  2017-04-12 12:54:33  host: ip-093157117116.restricted.multimetro.pl

    @16 Ja sprzedaję specjalną wodę do herbaty, bardzo porządny towar po 100$ za litr, ale taka cebula jak ty pewnie osiąga orgazm oszczędności gotując zwykłą kranówkę.

  • 0

    20. ~  2017-04-13 06:59:21  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    W większości gry... Szkoda mi baterii na granie. Telefon to nie zabawka tylko narzędzie.

  • 0

    21.  2017-04-13 09:06:18

    Prawidłowy link do ostatniej gry to: http://tlp.is/d6g

  • 0

    22.  2017-04-14 08:35:12

    @21, przemo_one - dziękuję, poprawione. @16, Malko - sądząc po popularności tego wpisu czy nawet cytowaniu nas przez konkurencyjny portal, jesteś w mniejszości. Mam nadzieję, że na kolejną porcję aplikacji załapie się więcej programów narzędziowych. Tym razem głównie rozrywkowo jest.

Dodaj swoją opinię