Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 49 zł

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 49 zł

Koala 20 Kwietnia 2017 18:45

14 8

Dziś mamy dla Was kolejne promocje w sklepie Google Play. Znów za darmo dostępne są aplikacje i gry, tym razem o wartości 49 złotych.

Survival Online GO to gra online, która toczy się w zielonych krainach. Zadaniem gracza jest ich eksploracja, polowanie na zwierzęta, zdobywanie żywności oraz minerałów. Do rozgrywki możemy zaprosić znajomych i wspólnie rozwijać postacie, budować schronienia i kompletować rynsztunek. Możemy także zaatakować innego gracza i rozpętać prawdziwą wojnę. W tej wersji gry otrzymujemy całkowicie odblokowany ekwipunek, 5 rangę na arenie, całkowity brak reklam oraz pakiet zasobów bonusowych - 100 sztuk drewna, kamienia i metalu. Regularna cena gry wynosi 36,99 złotych. Promocja kończy się za 7 dni.

Zobacz: inne filmy z kategorii


UltraWeather Pro: Forecast&Maps to aplikacja pogodowa oferująca 10-dniowe prognozy pogody dla zadanej lokalizacji. Regularna cena aplikacji wynosi 9,79 złotych. Promocja kończy się za 2 dni.




Zobacz: inne filmy z kategorii


Digital Dashboard GPS Pro to aplikacja która w oparciu o GPS pokazuje dane o przebytej trasie, oferuje zapamiętywanie tras, śledzenie na mapie oraz śledzenie trasy jazdy rowerem i samochodem. Regularna cena aplikacji to 2,99 złotych. Promocja kończy się za 6 dni.

gps pro

Zobacz: Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: google | google play | android

w sumie: 19
  • -2

    1. ~użytkownik nowego telepolis  2017-04-20 21:41:39  host: 89-70-68-225.dynamic.chello.pl

    I'm very rich bitches!

  • 0

    2. ~X  2017-04-20 21:48:31  host: public-gprs353901.centertel.pl

    Fajnie że piszecie o aplikacjach :)

  • 1

    3.  2017-04-20 22:43:27

    Fajnie że piszą, z poprzedniej "pogody "skorzystałem. Z tej nie mam nawet najmniejszego śladu ochoty. Powód: uprawnienia, sprawdźcie sobie drodzy czytelnicy i czytelniczki czego się obecnie promowana "pogoda" domaga!

  • 1

    4. ~Maja  2017-04-20 23:09:30  host: user-94-254-227-78.play-internet.pl

    Pobrałam tą ostatnią aplikację fajna będzie na wycieczki rowerowe.

  • 0

    6.  2017-04-21 06:59:27

    Uprawnienia zawsze można poblokować.
    Ja tak zrobiłem ze wszystkimi aplikacjami w moim telefonie. Zostawiłem tylke te które rzeczywiście są potrzebne.
    Ale poco aplikacji bankowej dostęp do moich kontaktów? Żeby ich spamować?

  • 0

    7. ~  2017-04-21 07:58:20  host: 90.254.182.223

    3. Pogoda się domaga dostępu do lokalizacji co jest niezbędne jeśli chcesz mieć aktualną pogodę w miejscu w którym akurat przebywasz i dostępu do mediów/plików na co się zgadzać nie musisz. Tak czy inaczej akurat ta apka jest słaba. Widgetu nie da się skonfigurować, a sama prognoza jest mocno niedokladna.

  • 1

    8. ~pisk  2017-04-21 09:38:06  host: ip-78-133-144-66.static.dtpark.pl

    @6
    po to, żeby wysłać przelew na telefon.
    Mniej paranoi pls (przynajmniej w przypadku aplikacji bankowych).

  • 0

    9.  2017-04-21 10:00:22

    @7: Widzę że nie sprawdziłeś pogody o której jest mowa. Więc by była jasność: nie piszę o logicznej chęci dostępu do lokalizacji czy nieco naciąganej chęci dostępu do "dysku", lecz o tym, że ta pogoda domaga się dostępu do kalendarza, kontaktów i jeszcze paru innych rzeczy, które nie powinny jej być wcale potrzebne! Uprawnienia można kontrolować, a owszem, tylko nie w każdej wersji androida jest to możliwe bez roota, a ten nie każdy użytkownik może potrafić / móc / chcieć przeprowadzić.

  • 0

    10. ~boncio  2017-04-21 11:20:13  host: egress505.cws.sco.cisco.com

    Dostęp pogody do kalendarza jest uzasadniony tym, żeby pokazywać w kalendarzu prognozę na kilka dni do przodu, jak np. w S7/S7edge. Oczywiście nie każdy musi chcieć.
    Natomiast kontakty to nie wiem po co, zeby wysłać info? ;)

  • 0

    11.  2017-04-21 11:44:56

    Mnie coraz bardziej podoba się cykl o aplikacjach. Wczoraj pobrałem tę pogodę. Jest bardzo fajna. Dzięki!

  • 0

    12. ~~~  2017-04-21 11:50:07  host: ddk77.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pogoda zaszyta w systemie. Bez sensu.

  • 0

    13.  2017-04-21 12:24:17

    @10: No to dalej, a dostęp do BT, WiFi to po co? z całym szacunkiem, ale ta apka włącza u mnie "sygnały ostrzegawcze". Jakby autorzy logicznie uzasadnili, że to i to jest potrzebne aby zrealizować taką to a taką funkcję, to być może bym to zaakceptował, ale w obecnym stanie darze ją daleko posunięta nieufnością.

  • 0

    14. ~  2017-04-21 12:42:53  host: 87.236.254.10

    AbrahaM, mnie zapytala tylko odstep do "dysku" i do lokalizacji. Android 7, Xperia X Compact. Na lokalizacje sie zgodzilem, tak czy ianczej apka przetrwala jakies 3 minuty. Do Android Weather nie ma porownania.

  • 0

    15. ~  2017-04-21 13:53:53  host: n23-03-05.opera-mini.net

    na samym końcu jest punkt który mówi że ona może w każdej chwili dostać dostęp do wszystkiego co tylko zechce bez zgody i powiadomienia użytkownika.

  • 0

    16.  2017-04-21 14:47:55

    @6 Przelew na telefon... po to bankowi kontakty.

  • 0

    17.  2017-04-21 18:43:34

    @14: W/g tego, co strona www (nie mówię o telefonie, mowie o opisie aplikacji) podaje, to ta pogoda domaga się: Tożsamość: znajdowanie kont na urządzeniu; Kalendarz: odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi, dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela; Kontakty
    znajdowanie kont na urządzeniu; Lokalizacja: przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci), dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci); Telefon: odczytywanie stanu i informacji o telefonie; Zdjęcia, multimedia i pliki:
    odczytywanie zawartości pamięci USB, modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB; Pamięć: odczytywanie zawartości pamięci USB, modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB; Informacje o połączeniu Wi-Fi: wyświetlanie połączeń Wi-Fi; Identyfikator urządzenia i informacje o połączeniach: odczytywanie stanu i informacji o telefonie; Inne: odbieranie danych z internetu, wyświetlanie połączeń sieciowych, parowanie z urządzeniami Bluetooth, dostęp do ustawień Bluetooth, łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi, pełny dostęp do sieci, uruchamianie podczas włączania urządzenia, używanie kont na urządzeniu, zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

  • 0

    18.  2017-04-21 18:45:35

    część dalsza z 17: dla zainteresowanych mogę zrobić zrzut z ekranu dokumentujący wyliczankę. Tak czy inaczej, jak dla mnie, to jest dużo za dużo jak dla aplikacji meteorologicznej...

  • 0

    19. ~  2017-04-22 20:40:52  host: host-176-221-123-98.dynamic.mm.pl

    Sory, ale 3 zł to nawet wstyd nie dać programiście...

  • 0

    20. ~gabriel  2017-04-25 18:52:13  host: cpc82108-leic19-2-0-cust740.8-1.cable.virginm.net

    Zawsze moze to sie skonczyc, listy wroca i bedzie spokoj

Dodaj swoją opinię