Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 137 zł

Google Play: Do pobrania za darmo aplikacje warte 137 zł

msnet 24 Maja 2017 22:52

5 2

lapcie okazje wide

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję aplikacji i gier, które przez ograniczony czas możecie pobrać za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 137 zł.

Astrolapp Planets and Sky Map

astrolapp planets and sky map

Astrolapp pokazuje ścieżki obiektów naszego Układu Słonecznego na niebie, w tym orbitę Słońca, Księżyca i planet, w stylu astrolabety średniowiecznej. Oprócz Układu Słonecznego, mapa nieba Astrolappa pokazuje 9096 najjaśniejszych gwiazd i 48 konstelacji Ptolemeusza. Dzięki temu Astrolapp to dobre narzędzie do planowania następnych obserwacji astronomicznej lub jako towarzysz do wieczornego patrzenia w gwiazdy. Dla komfortu używania, aplikacja oferuje kolorowy tryb dzienny oraz tryb nocny, w którym dominuje kolor czerwony na czarnym tle.

Regularna cena aplikacji to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Car-Bluetooth-Activator

car bluetooth activator

Car-Bluetooth-Activator aktywuje lub deaktywuje Bluetooth w Twoim smartfonie. Aplikacja przydać się może użytkownikom zestawu głośnomówiącego w samochodzie, sprawiając, że łączność Bluetooth aktywuje się podczas jazdy i wyłącza się, gdy wysiądziesz z auta, oszczędzając w ten sposób energię akumulatora.

Regularna cena aplikacji to 3,30 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Supreme Icon Pack

supreme icon pack

Zestaw ikon, które możesz wstawić do jednego z ponad 30 różnych launcherów: Nova, GO, Sony, Mini, Holo, L, Apex, Action Launcher 3, Arrow, Atom, Aviate, Cyanogen, Epic, EverythingMe, Hola, Inspire, KK, Lucid, Nemus, Next, Nine, Smart, Solo, TSF, Themer, LG Home, CM Theme Engine, Unicon and XGELS. Z czasem lista ta zostanie wydłużona. Dodatkowo w aplikacji znajdziesz zestaw ponad 200 tapet.

Regularna cena aplikacji to 4,69 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

GX S8 Icon Pack

gx s8 icon pack

Kolejny zestaw ikon, tym razem dla wszystkich, którym podobają się ikony w Samsungu Galaxy S8. W aplikacji znajdziemy ponad 3700 różnych ikon, których możemy użyć w jednym z wielu kompatybilnych launcherów.

Regularna cena aplikacji to 5,09 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Bubble Level PRO

bubble level pro

Bubble Level PRO to wygodna w użyciu aplikacja, która zamienia twój smartfon z Androidem w cyfrową poziomicę. Za jej pomocą wyprostujesz wszystko, co nie stoi idealnie pionowo lub nie leży idealnie poziomo. Aplikacja w wersji premium, bez reklam.

Regularna cena aplikacji to 11,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Gravity Home Pro

gravity home pro

Gravity Home to interaktywna tapeta na żywo, która przekształca ekran główny w śmieszny, alternatywny launcher, pozwalający na dodanie ikon ulubionych aplikacji, które reagują na ruch telefonu, odbijając się od siebie i krawędzi pulpitów.

Regularna cena aplikacji to 8,17 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Notifications in bubble Pro

notifications in bubble pro

Aplikacja umożliwia udzielanie szybkich odpowiedzi przy użyciu programów WhatsApp, Facebook Messenger, Gmail, Email, SMS, Hangouts i innych aplikacji służących do komunikowania się, bez otwierania ich.

Regularna cena aplikacji to 14,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Watch Face - SX10

watch face sx10

Aplikacja zmienia wygląd cyfrowego zegara wyświetlanego na Twoim smartwatchu. Pasuje do zegarków z kwadratowym i okrągłym wyświetlaczem, pracujących pod kontrolą systemu Android Wear OS.

Regularna cena aplikacji to 5,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Watch Face - NEXO

watch face nexo

Jeszcze jedna aplikacja zmieniająca wygląd cyfrowego zegara wyświetlanego na Twoim smartwatchu. Pasuje do zegarków z kwadratowym i okrągłym wyświetlaczem, pracujących pod kontrolą systemu Android Wear OS.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Regularna cena aplikacji to 5,79 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Speed View GPS Pro

speed view gps pro

Dzięki aplikacji Speed View GPS możesz śledzić szybkość, odległość, czas, lokalizację, a także zobaczyć czas rozpoczęcia, czas upływający, prędkość średnią i maksymalną, wysokość oraz inne parametry związane z Twoim ruchem i położeniem.

Regularna cena aplikacji to 4,35 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.
Check Engine. OBD2/ELM327(PRO)

check engine

Rosyjska aplikacja pozwalająca odkryć, co dolega silnikowi naszego auta, dzięki kodom OBD-II. Wspierane marki samochodów to: VAZ, GAZ, UAZ, Wołga, Volvo, Suzuki, Subaru, Renault, Opel, Nissan, Mazda, Land Rover, Iveco, Hyundai, Great Wall Motors, Ford, Daewoo, Citroen, Chrysler, Chevrolet, BMW, Mercedes, Audi, Skoda, Volkswagen, Honda, Jeep, Kia, Peugeot, SsangYong, Chery, Mitsubishi, Lexus, Toyota. Chociaż opisy błędów są w 80% po rosyjsku, to może to narzędzie się komuś przyda.

Regularna cena aplikacji to 3,89 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

AceSpeeder3

acespeeder3

Gra wyścigowa, która przenosi nas w przyszłość, do świata maszyn antygrawitacyjnych. Zaletami gry są piękne obrazy i potężne dźwięki, prosta obsługa, 10 unikalnych pojazdów, 35 różnych tras i 3 tryby rozgrywek.

Regularna cena gry to 4,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Captain Cowboy

captain cowboy

Captain Cowboy to przygodowa gra platformowa, w której odkrywamy ogromny, ręcznie stworzony świat pełen diamentów do odnalezienia, tajemniczych pokoi do odwiedzenia oraz przyjacielskich Snorkhogów i niebezpiecznych Gnurfami do spotkania. Oddając się przygodzie zwiedzimy podwodne jaskinie i tajną stację kosmiczną, a naszych wrogów zasypiemy skalnymi lawinami.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Regularna cena gry to 5,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

VR Space: The Last Mission

vr space the last mission

VR Space: The last mission to pierwszoosobowa gra przeznaczona dla okularów VR kompatybilnych z Google Cardboard, wyposażona w nowoczesną grafikę 3D, która sprawia, że stajesz się częścią rozgrywającej się w kosmosie bitwy. W grze wcielamy się w rolę wojownika-weterana, sterującego jedynym ocalałym statkiem kosmicznym z eskadry, który jest ostatnią nadzieją ludzkości.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Regularna cena gry to 10,99 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

VR Run

vr run

VR Run to najlepsza gra typu Temple Run dla okularów VR. Jest ona w pełni kompatybilna z kartonowymi okularami VR oraz Gear VR. Gra może być użyteczna dla Twojego zdrowia, ponieważ aby ją przejść, musisz skakać, także w prawo i w lewo, by omijać przeszkody.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Regularna cena gry to 9,52 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Laserbreak Pro i Laserbreak 2 Pro

laserbreak pro

Laserbreak Pro to gra logiczna, w której musimy odpowiednio pokierować promieniem lasera przy użyciu dostępnych na każdym poziomie przedmiotów, by trafić nim do wyznaczonego celu. Dzięki grze możemy zapomnieć o nudzie, a przy okazji potrenować nasze szare komórki, bo tylko początkowe poziomy są łatwe do przejścia.

Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Regularna cena każdej z gier to 5,09 zł. Za darmo pobrać je można tu (część pierwsza) i tu (część druga).

Legacy - The Lost Pyramid

legacy the lost pyramide

W grze jesteś archeologiem, który wyrusza na przygodę, aby znaleźć drogiego przyjaciela, który zaginął w starożytnej piramidzie. Napotykasz na swojej drodze zagadki i łamigłówki, które musisz rozwiązać, aby przejść do następnego pokoju i, miejmy nadzieję, znaleźć przyjaciela.

Regularna cena gry to 8,39 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Stay Zen (Ad Free)

stay zen

Przesuwaj palec po ekranie, aby kierować "enzo" przez przeszkody, rozwiązywać zagadki, pokonywać bossów bojowych i pozostać na linii podczas przechodzenia przez osiem etapów i 80 unikalnych poziomów tej epickiej gry przygodowej. Stay Zen wyzwoli umiejętności gry w zupełnie nowy sposób. Czy masz to, czego potrzeba, aby stać się Zen?

Zobacz: inne filmy z kategorii


Regularna cena gry to 7,59 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

BabyMagica

babymagica

BabyMagica to gra z kolorową grafiką, animowanymi zwierzętami i zabawą dla dzieci. Aplikacja zawiera 3 mini-gry: "Mała wiewiórka", "Szczęśliwe słońce" i "Pociąg dla zwierząt", w których gracz pomaga wiewiórce zbierać orzechy i grzyby, gra ze słońcem i puszystymi chmurami, a także jeździ pociągiem dla zwierząt.

Regularna cena gry to 8,29 zł. Za darmo pobrać ją można pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 19
 • 0

  1.  2017-05-24 22:57:45

  Pierwszy :-)
  A tak na powaznie, nic nie piszecie Panowie Redaktorzy o tym, ze Play niedlugo zmieni jednak oferte roamingowa?

 • -1

  2. ~jdnxn  2017-05-24 22:58:28  host: ip-37-109-33-216.a2mobile.pl

  To, ze maja taka cenę nie znaczy, ze sa tyle warte trolu

 • 0

  3.  2017-05-24 23:02:33

  @2 i daj kropke na koncu zdania.

 • 0

  4.  2017-05-24 23:04:20

  A tak w ogole, to spac. Jutro na edukacje,,cza'' wstac rano.

 • 0

  5.  2017-05-24 23:08:47

  @1, adziu82 - jak zmieni, to na pewno o tym napiszemy.

 • 0

  6.  2017-05-24 23:14:02

  @5,msnet - macie regulamin Orange biznes? Chodzi mi o paczki GB przyznawane w abonamentach biznesowych.
  Nigdzie nie moge znalezc, a znajomy juz dostal sms-a.

 • 0

  7.  2017-05-24 23:42:15

  @6, adziu82 - chodzi Ci o ten regulamin?

 • 1

  8.  2017-05-24 23:56:15

  @7, tak juz go mam. Dziekuje.

 • 0

  9. ~skalarek  2017-05-25 00:20:13  host: static-46-238-243-121.awacom.net

  Z ciekawości zainstalowałem tą poziomicę i porównałem jej czułość z klasyczną poziomicą kupioną niedawno za 20 złotych. Czułość tej poziomicy w aplikacji rozczarowuje.

 • 0

  10. ~skalarek  2017-05-25 00:31:38  host: static-46-238-243-121.awacom.net

  No dobra można to coś skalibrować z prawdziwą poziomicą i korzystać z odczytu kąta. Dobra poziomica wychwytuje przechył gdy nie widać go gołym okiem a w tej gdy bąbel się przechyla to i ślepy by wyczuł że coś nie tak ;)

 • 0

  11. ~  2017-05-25 02:38:19  host: aeak70.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Do poprawienia sporo błędów.

 • 0

  12. ~t  2017-05-25 06:31:33  host: 095160153080.dynamic-ww-10.vectranet.pl

  gry z laserem platne, do poprawy

 • 0

  13. ~john  2017-05-25 08:15:50  host: ip-91.246.68.86.skyware.pl

  Check Engine. OBD2/ELM327(PRO) - P Ł A T N E - do poprawy

 • -1

  14.  2017-05-25 09:02:33

  @13: True, aczkolwiek chyba mała strata bo nie ma innego języka niż rosyjski :/

 • 0

  15.  2017-05-25 09:16:22

  @12, 13 - jak napisano na wstępie, promocje są ograniczone czasowo, więc jest rzeczą normalną, że niektóre się już skończyły.

 • 0

  16.  2017-05-25 12:06:29

  astrolapp niezłe ale słabo że statyczne, wole skymap, można się przynajmniej "rozglądać' po niebie, a poziomica faktycznie porażka, gierki pewnie wieczorem potestuje

 • 0

  17.  2017-05-25 13:59:38

  Captain Cowboy - Nie lepiej zamiast całego opisu napisać Boulder Dash ;)
  PS. smutne ze robi się takie oczywiste kopie i nigdzie nie wspomina o oryginale :/

 • 0

  18.  2017-05-25 16:47:15

  @17 dokładnie miałem to samo skojarzenie, że to klon Boulder Dash. Pewnie chodzi o jakieś prawa autorskie to nazwali to inaczej, a przy okazji trochę zmienili, aby jednoznacznie nie podpadało pod kradzież, choć w tym wypadku mam wrażenie, że więcej tam motywów z pierwowzoru sprzed 30 lat niż z "nowego" Captain Cowboy ;)

 • 0

  19.  2017-05-25 18:19:54

  szkoda ze troche za malo miejsca na telefonie na te wszystkie apki

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-171-242.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet