Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

Google Play: Aplikacja za 1600 zł teraz dostępna za darmo

Koala 19 Kwietnia 2017 23:15

4 22

iamrichpremium

W niesamowitej promocji, jeszcze przez 7 dni, można pobrać w Google Play ekskluzywną aplikację wartą aż 1600 zł (bez grosza).

I am rich Premium to sposób na pokazanie wszystkim ludziom, że jest się bogatym. To najdroższa wersja aplikacji.




Po blisko 9 latach cyfrowe bogactwo dostępne jest teraz dla każdego. O aplikacji było głośno już w pierwszym miesiącu od otworzenia Apple App Store. Teraz użytkownicy Androida mogą dostąpić zaszczytu pobrania jej na swoje smartfony.

Wersja premium nie pokazuje już jednak rubinu, będącego symbolem bogactwa w protoplaście aplikacji, lecz bliżej niezidentyfikowanego osobnika z burito i sterty dolarów.

Zobacz: Pierwszy miesiąc, pierwsze nadużycia

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: android | google play

w sumie: 40
  • 3

    24.  2017-04-20 09:19:37

    R.I.P. homo sapiens

  • -2

    25. ~użytkownik nowego telepolis  2017-04-20 09:39:55  host: apn-31-0-42-57.dynamic.gprs.plus.pl

    You bitches! I'm very rich! Whats up?

  • -1

    26. ~Belezebub z CP  2017-04-20 09:41:25  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Ale co ta aplikacja właściwie potrafi?

  • 2

    27. ~QQQ  2017-04-20 09:57:47  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    W tej aplikacji chodzi o to, że możesz pokazać komuś, że jesteś taki bogaty, że stać Cię nawet na kupienie niepotrzebnej aplikacji za 1600zł.

  • 2

    28. ~Belezebub z CP  2017-04-20 10:00:30  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    No i taki delikwent chodzi po ludziach i pokazuje, że ma tą aplikację w telefonie? I ktoś inny na tym zarabia? Genialne!

  • 2

    29. ~.  2017-04-20 10:02:43  host: user-94-254-146-91.play-internet.pl

    SZKODA ŻE NIE BYŁO WCZEŚNIEJ :-( NIE MUSIAŁBYM TERAZ SPŁACAĆ POŻYCZKI

  • -1

    31.  2017-04-20 12:38:34

    Koala fail http://tlp.is/d8u

  • 1

    32.  2017-04-20 12:40:58

    super, że są osoby zarabiające na totalnej ludzkiej głupocie

  • 2

    33.  2017-04-20 12:48:55

    @Hotelarz A2Mobile lekiem na wszystko
    Jeżeli cię boli głowa weź przenieś numer do A2MOBILE
    Jeżeli​ masz wymioty to przenieś numer do A2MOBILE
    Jeżeli masz ból dupy to przenieść numer do A2MOBILE
    Jeżeli rzygasz tenczo to też przenieś numer do A2MOBILE

    Wkurza mnie ta twoja promocja A2MOBILE

  • 0

    34.  2017-04-20 12:52:01

    @29 dokładnie, ja też się zapożyczyłem u babci, ale Twój problem to nie problem, ja wziąłem także dla żony, a ona tą apkę nie używa, a ja tak się staram lansować.

  • 0

    35.  2017-04-20 12:53:34

    A ja wykorzystałem prawie 4 x 500+ :D kappa

  • 0

    36.  2017-04-20 12:59:05

    @35 czyli masz 4 sztuki pociech :-) albo cztery miesiące zbierałeś.
    I co im powiedziałeś? Że tata jest bogaty :-)

  • 0

    37.  2017-04-20 13:00:55

    A tak na marginesie, ja swoje 500+ przeznaczam, nie jak prawdziwy Polak na alkohol, tylko na piwo, piwo to nie alkohol.

  • 0

    38.  2017-04-20 13:09:17

    Chwilę mnie nie było, ale poszedłem do marketu wziąć na ,,kreskę'' chleb dla dzieci, bo głodne..... i jak tak szedłem do tego sklepiku duma mnie rozpierała, jak wyciągnąłem mój ajfon z tą aplikacją.

  • 1

    39. ~Philip  2017-04-20 13:48:50  host: n12-02-08.opera-mini.net

    Ta wiadomość tak na poważnie, a nie w ramach "pajacyków"?? To najgłupszy news na telepolis od lat!

  • 0

    40.  2017-04-20 15:29:45

    Cała ta akcja z darmowymi aplikacjami była pewnie zaplanowana pod tym kątem.

  • 1

    41.  2017-04-20 15:52:57

    codziennie nius o darmowej apce w google play. Żeby to jeszcze faktycznie było coś wartego uwagi. quo vadis, telepolisie?

  • 1

    43.  2017-04-20 18:40:03

    BEZ SENSU

  • 0

    44. ~amx  2017-04-26 09:53:45  host: a02-07-07.opera-mini.net

    czy ten artykuł to jest ten słynny "powiew świeżości" wprowadzony przez pana redaktora Koale ? jesli tak, to gratulacje ....

  • 0

    45.  2017-04-26 10:00:48

    @44, amx - ten artykuł do szydera ze sposobu działania sklepów z aplikacjami. Po publikacji u nas, temat podłapały i konkurencyjne portale.

Dodaj swoją opinię