Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Nexus S dostępny w Polsce za 1599 zł

Google Nexus S dostępny w Polsce za 1599 zł

LuiN 13 Kwietnia 2011 15:41

0 0

google nexus s Oficjalną ścieżką dystrybucji pojawił się na polskim rynku smartfon Google Nexus S. Zamiast grudniowych 2599 zł w RTV Euro AGD, za telefon zapłacić trzeba 1599 zł.



Google Nexus S to pierwszy na świecie smartfon z systemem Google Android 2.3 Gignerbread. Urządzenie wyprodukował dla Google'a Samsung. Nexus S jest zbliżony konstrukcyjnie do Galaxy S, jednak oba urządzenia dość znacznie różnią się od siebie.

Nowy model nie ma czytnika kart pamięci (nie zabrakło jednak 16 GB pamięci wewnętrznej), ochronnego Gorilla Glass czy możliwości rejestrowania filmów jakości HD. Zamiast tego dostajemy profilowany, wklęsły ekran, moduł płatności bezstykowych NFC, nowszy system i diodową lampę błyskową.




RTV Euro AGD wycenił telefon w grudniu 2010 roku na 2599 zł. Teraz, oficjalną ścieżką dystrybucji, telefon kosztuje 1599 zł.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 2

    1.  2011-04-13 15:46:20

    z wygladu mi sie podoba i to bardzo, tylko czemu musieli go okroic z filmow w HD?

  • 1

    2. ~Rafał  2011-04-13 15:54:14  host: tide613.microsoft.com

    A co to za "oficjalna ścieżka dystrybucji"? Bo na www.google.com/nexus nie ma Polski na liście krajów kiedy wybieram "Buy now". "Oficjalna ścieżka" to chodzi o Google czy o Samsunga?

  • 1

    4.  2011-04-13 16:06:18

    a do tego obok reklama komputronika z Nexusem w tej samej cenie...

  • 2

    5. ~preza  2011-04-13 16:06:34  host: user-188-33-135-172.play-internet.pl

    Taa. Zapomnieliscie tylko dodac ze ten z "oficjalnej dystrybucji" ma ekranSLCD ,a z euro SAMOLED. drobna roznica czyz nie?

  • 2

    7.  2011-04-13 16:18:56

    2, Rafał - nic nie wymyślamy, Samsung podesłał pressa.

  • 1

    8. ~r  2011-04-13 16:36:48  host: 31.60.168.133

    Fajna, oryginalna reklamówka. Ale i tak najbardziej mi się podobały damskie stopy w japonkach, hehe.

  • 2

    10. ~mk13  2011-04-13 17:18:50  host: evdo-78-30-107-28.subscribers.sferia.net

    Tylko kto bedzie chcial przeplacac za gorszego brata SGs?(pytanie retoryczne) :P

  • 0

    13. ~tte  2011-04-13 19:03:53  host: 77-255-49-231.adsl.inetia.pl

    taaaa bez amoleda.

  • 0

    15. ~  2011-04-13 20:27:30  host: 31.60.5.95

    Ja mam Nokie z Symbianem i mi wystarcza 30% wykorzystuje jej wydajności.

  • 0

    16. ~  2011-04-13 20:32:21  host: z32-15.opera-mini.net

    SC LCD to tez bardzo dobry ekran a na sloncu bije i SuperAmoleda.rcicho

  • 1

    17. ~WojtekM  2011-04-13 23:17:31  host: adnl87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10, mk13 - Może będą chcieli ci, którym zależy na systemie Android w wersji czystej, bez żadnych nakładek, oraz z szybszymi aktualizacjami systemu.

  • 0

    18. ~mk13  2011-04-14 09:17:58  host: evdo-78-30-102-135.subscribers.sferia.net

    Powyzej wersji 2.2 android to juz kosmetyka, 3 miesiace czy 6 poslizgu nie robi wedlug mnie zadnej roznicy.

  • 0

    19. ~Kili  2011-04-15 10:49:41  host: user-46-113-0-124.play-internet.pl

    A ja się ciągle upieram, że to artykuł sponsorowany - redakcję proszę o odpowiedź na te zarzuty, a nie ciągłe kasowanie moich komentarzy, gdyż robi się to nudne ;)

  • 0

    20.  2011-04-16 13:39:00

    I o co te kłótnie! 'Dla każdego cóś miłego' :-)

Dodaj swoją opinię