Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Nexus 10 od Samsunga za 1430 zł

Google Nexus 10 od Samsunga za 1430 zł

LuiN 18 Września 2013 08:58

0 0

nexus 10 W serwisie iBood pojawiła się oferta z tabletem Google Nexus 10, wyposażonym w 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli.

Nexus 10 to tablet produkcji Samsunga, zaprezentowany przez Google'a przed niespełna rokiem. Tafla szkła Gorilla Glass 2 chroni w nim 10,1-calowy panel Super PLS TFT o astronomicznej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, do tej pory stosowanej głównie w profesjonalnych monitorach.

2 GB pamięci RAM i dwa rdzenie Cortex-A15 oraz grafika Mali-T604 (Exynos 5250) sprawiły, że trzeba było chwilę poczekać nim pojawiły się na rynku wydajniejsze konstrukcje. Producent nie zapomniał o aparacie 5 Mpix, zdolnym rejestrować filmy jakości FullHD, jest wyjście HDMI, GPS z GLONASS-em, dostajemy głośniki stereo i wydajny akumulator 9000 mAh. Jedynym brakującym elementem układanki jest moduł 3G.




W nowej ofercie iBooda tablet przeceniony został z 2094,95 zł do 1429,95 zł (plus 29,95 zł koszty przesyłki).

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tableu w katalogu.

Źródło tekstu: iBood, wł     

Dodaj do:

Tagi: ibood | nexus | samsung

w sumie: 15
  • 0

    1. ~olo  2013-09-18 09:26:55  host: metroeth-nat71.217.146.194.generacja.pl

    to pewny sklep ? ktoś coś tam kupował ? czy to jakiś wałek ?

  • 0

    2.  2013-09-18 09:30:21

    Różne rzeczy o nim czytałem kiedyś i raczej nie ryzykowałbym takich zakupów.

  • 0

    3.  2013-09-18 09:31:36

    ktos na pewno kupił, ostatnio często pojawiają się informację na telepolis o obniżkach. iPhone z poprzedniej akcji bardzo szybko się rozszedł

  • 0

    4. ~mag  2013-09-18 09:39:24  host: aquael.aquael-bis.pl

    sklep ok, wysyłka UPS ze śledzeniem, produkty dobrze zapakowane.

  • 0

    5. ~colo  2013-09-18 09:55:03  host: 79.124.126.187.rybnet.pl

    chyba go kupię, bo cena fajna a tablet niczego sobie :)

  • 0

    6. ~  2013-09-18 09:57:24  host: 93.154.166.76

    Nie potrzebna mi wersja wifi.

  • 0

    7. ~qqryq  2013-09-18 10:11:19  host: t-gate.ipartners.pl

    Fajny tablet. Można usiąść z nim wygodnie na kanapie, podłączyć się zdalnie do komputera na biurku, przejrzeć internet, a idąc na miasto wziąć ze sobą tablet... z 3G/LTE. To jest tablet nie Laptop czy Desktop. Bez 3G to jedynie zabawka, taki pilot do sprzętu domowego lub eBook Reader. Nic więcej. Tylko, że trochę drogi.

  • 0

    8. ~m76  2013-09-18 10:55:07  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    @7 mysle ze wystarczy tel z funkcja udostepnia netu przez wifi albo modem mifi... za ta cene cala chinszczyzne od 600zl niszczy. Ktos kto mial tani chinski tablet wie ze wytrzymuje statystycznie max rok czasu.

  • 0

    9.  2013-09-18 10:59:58

    @1 Kupiłem tam LG Nexus'a 4. Dobrze zapakowany, przesyłka kurierska UPS z Niemiec, na miejscu bez żadnych problemów. Dodatkowo polska faktura VAT.

  • 0

    10. ~qqryq  2013-09-18 11:19:33  host: t-gate.ipartners.pl

    @8 A kto tu mówi o chińszczyźnie za 600zł? Tablet kosztuje oryginalnie ponad 2000 a to pewnie powystawowy, dla tego tańszy. Niemniej za >2000 oczekuję kompletnego sprzętu, bez potrzeby rozładowywania baterii w telefonie czy chodzenia z fju... kluczem usb wpiętym do teba. To jak kupienie samochodu bez silnika. Mamy w domu drugi, więc można za nim na holu pojechać, ale jaki jest tego sens???

  • 0

    11. ~  2013-09-18 11:24:04  host: ip-78-30-119-149.free.aero2.net.pl

    Nie wiem czy moduł 3G jest tak niesamowicie drogi? Nikt nie oczekuje 10 bandów LTE, wystarczy sam 3G, a przynajmniej tablet nie jest protezą do gier i czytania ebooków.

  • 0

    12.  2013-09-18 11:27:27

    @2: nie pisz głupot jak nie wiesz. ibood.com to uznany, międzynarodowy sklep, który sprzedaje mnóstwo sprzętu w fajnych cenach. Sam tam kupiłem już górę elektroniki, nigdy nie było żadnych problemów ani z dostawą ani z reklamacjami (choć to trochę trwa). Co do samego tabletu to świetny sprzęt, ale dla mnie. 16GB bez microSD to zdecydowanie za mało w tablecie.

  • 0

    13. ~  2013-09-18 11:34:04  host: ip-78-30-119-149.free.aero2.net.pl

    @12 hmm, dziwne, że ludzie tam zakładają 2 konta - jedno do zakupów, a drugie do komentowania. Bo często komentowanie blokują.

  • 0

    14.  2013-09-18 11:54:22

    @1 nie zamawiałem stamtąd elektroniki, ale kilka innych rzeczy i nie narzekam. Termin zawsze dochowany (2 razy nawet wysłali paczkę przed terminem), rachunek polski, choć sprzęt często idzie aż z Holandii.

  • 0

    15.  2013-09-18 14:12:41

    @13: w komentowanie raczej się tam nie bawię, więc nie wiem, może i tak jest. Dla ważne jest, że sprzedają sprzęt z fakturami VAT, a ja tylko taki kupuję.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-227-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

frasag | 2017-12-14 19:53:25

@1: a co to jest "narut"- kołderka jakaś???


~nick | 2017-12-14 19:50:11

nic dziwnego . w tej firmie co chwilę kogoś zmieniają taki mają system pracy.


~litwin | 2017-12-14 19:47:25

Polacy to zgłąbaciały narut.


~litwin | 2017-12-14 19:44:36

ja lubię aplikacje łowić pokemony.


~litwin | 2017-12-14 19:42:47

całe te temobile to 4 metry mułu, d... i kamieni kupa

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 1500 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 1500 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet