Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Music alternatywą dla Apple Music?

Google Music alternatywą dla Apple Music?

orson_dzi 29 Września 2015 19:26

0 6

Google potwierdziło dzisiaj trwające prace nad usługą Google Music. Ma być ona bezpośrednim konkurentem dla Apple Music.
Prace nad Google Music cały czas trwają, więc na jego premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać, najprawdopodobniej do ostatnich tygodni 2015 roku. Póki co wiadomo, że miesięczny abonament w usłudze będzie wynosił 14,99 dolarów i będzie on obejmował dostęp do serwisu muzycznego dla sześciu osób. Każda z nich będzie miała własne, indywidualne konto, z którego będzie można korzystać na dowolnym urządzeniu. Dzięki temu, w przypadku zakupu konta dla całej rodziny, nie będzie się trzeba przejmować odmiennym gustem muzycznym jej członków.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1.  2015-09-29 23:37:15

    "Prace nad Google Music cały czas trwają, więc na jego premierę przyjdzie nam jeszcze poczekać, najprawdopodobniej do ostatnich tygodni 2015 roku." Przecież Google Music ma się dobrze i działa od dawna! W Polsce kosztowało 15zł/miesiąc przez kilka pierwszych tygodni, teraz jest w cenie identycznej jak Deezer i Spotify - 19 zł miesięcznie. Dzisiejszy nieudolnie przetłumaczony news dotyczy TYLKO opcji rodzinnej - czyli raczej konkurencji dla Spotify Family. Oj...

  • 0

    2. ~misk  2015-09-30 01:24:17  host: host-81-190-147-214.olsztyn.mm.pl

    Nie no, ratunku. Google Music jest, w Polsce też. Czy nie mieliście na myśli taryf rodzinnych?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-208-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet