Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Maps na iOS 6 [wideo]

Google Maps na iOS 6 [wideo]

Q! 24 Września 2012 19:53

0 0
Ryan Petrich dokonał tego, czego Apple nie chciało zrobić - uruchomił Mapy Google w systemie iOS 6. Jak to się udało?

Wraz z premierą iOS 6 Apple zaprezentował własne mapy, które ostatecznie okazały się nie do końca użyteczne. Petrich jednak się tym nie przejął i postanowił przekonać Mapy Google do działania w systemie iOS 6.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zanim jednak mapy poprawione przez Petricha trafią do ogółu, będzie on musiał uporać się z ich stabilnością. Po drugie, aby wgrać jego mapy niezbędne będzie wykonanie tzw. jailbreaka na swoim nowym iPhonie.


Źródło tekstu: Th Next Web, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 1

    1.  2012-09-24 19:58:16

    Apple sam do siebie strzela. Wywalili dobry produkt, bo konkurencyjny. Teraz mają własny - niezdatny.

  • 0

    2.  2012-09-24 20:05:40

    @get - ale masz problem, za kilka dni mapy Google beda na App Store i po temacie

  • 1

    3.  2012-09-24 20:12:14

    @get - to wojna, Apple sądzi że wygra z każdym i że we wszystkim jest najlepsze, puki klienci walą drzwiami i oknami niezależnie od "wpadek" firmy mogą sobie pozwolić na taką taktykę, tylko czy "nieskazitelny blask" jabłuszka nie wyblaknie, poczekamy, zobaczymy...

  • 0

    4. ~Qper  2012-09-24 20:43:35  host: cbl48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Powinni zaczekać jeszcze rok ze zmianą. Chociaż przyznam, ze zdjęcia satelitarne maja dużo nowsze niż Google...

  • 0

    5. ~pisul  2012-09-24 20:43:54  host: nat1.res.pl

    Dobre te mapy - http://24.media.tumblr.com/tumblr_mao86oNp1Y1rhptwbo1_1280.png

  • -1

    6.  2012-09-24 21:01:55

    iPad i iPhone to synonimy ideału dla wielu. Ja zawsze dobieram wszystko w kategorii cena /jakość. Jeżeli kupuje tanie, to w najlepszej jakości

  • 0

    7. ~qwerrty  2012-09-25 00:43:37  host: 87-206-80-248.dynamic.chello.pl

    Witam. od miłości do nienawiści tylko jeden krok !!! zobaczycie , że tak będzie z jabłkiem , już się pojawiają bardzo bardzo negatywne opinie , a brak zasięgu jest straszny . stara nokia czy siemens działają 2 razy lepiej !

  • 0

    8.  2012-09-25 00:59:14

    telefon idealny a applefana brak,why ?

  • 0

    9. ~Ya  2012-09-25 09:05:57  host: 193.201.36.34

    No i gra. Jailbreak to nie problem... Mapy Google będą latać jak ta lala :)

  • 0

    10.  2012-09-25 09:17:18

    @8 Wakacje się skończyły i Applefan zapewne jest na lekcjach i nie ma tam neostrady ;)

  • 0

    11.  2012-09-25 13:41:30

    1, 2 i 3: Czy Wy myślicie, że jakaś firma się kieruje w takiej kwestii ambicjami? Tu chodzi o pieniądze! Mapy są bardzo istotną częścią dzisiejszego telefonu. Apple po prostu woli zrobić własne niż płacić Google za licencje, dodatkowo można zarobić też na przedsiębiorcach chcących by właściciel iPhone skorzystał z ich usług. A Wy piszecie, że Apple chce zrobić "lapszą aplikację" i "strzela sobie w kolano" :)

  • 0

    12. ~hens  2012-09-25 21:16:46  host: 46.238.221.17

    @The_shadow Tu nikt nie mówi o kupowaniu. Tu jest mowa o korzyściach dla użytkowników, których w Apple normalnie olano śmieciowymi mapami alfa. Jak zwykle ogryzki muszą wszystkiego uczyć się przez lata.Tak było z usypianiem telefonu na noc, budzeniem, selekcją dzwioniących, SMSami i MMSami. Zawsze wielka pompa i użytkownicy po zakupie tego badziewia, budzą się z ręką w nocniku

  • 0