Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Maps dla iOS 6 czeka na akceptację. Tymczasem w mapach od Apple...

Google Maps dla iOS 6 czeka na akceptację. Tymczasem w mapach od Apple...

Q! 21 Września 2012 11:08

0 0

Google oczekuje na akceptację swoich map, Google Maps, w App Store. Tymczasem użytkownicy systemu iOS 6 mogą korzystać z map systemowych przygotowanych przez Apple. Co w nich znajdziemy? Co najmniej kilka(dziesiąt) ciekawych kwiatków.

O tym, że Apple zrezygnował w systemie iOS 6 z map Google, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Teraz już wiadomo jak oficjalnie wyglądają mapy Apple’a. A wyglądają one m.in. tak.

apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6 apple maps ios6




W związku z błędami znajdującymi się w mapach systemowych iOS, Apple wydał oświadczenie w tej sprawie. Możemy w nim przeczytać, że jest to dopiero pierwsza wersja map i Apple wciąż nad nią pracuje. Mapy są usługą opartą o rozwiązania w chmurze i im więcej osób będzie z nich korzystać, tym będą one coraz lepsze. Jednocześnie firma podziękowała za wszelkie informacje o nieprawidłowościach w niej występujących.

Głos w sprawie zabrał również Google który stwierdził, że firma wierzy że jej mapy są najlepsze na świecie. Co więcej firma zrobi wszystko, aby zaoferować je każdemu, kto zechce z nich korzystać, bez względu na urządzenie, którego używa.

Źródło tekstu: Google, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2012-09-21 11:48:30

    @1 A moze nowa nawigacja w iPhone 5 to jedyna której potrzebujes?

  • 0

    4. ~vegoo  2012-09-21 12:10:00  host: staticline10525.toya.net.pl

    Ja w t-mobile mam do pobrania z app store navigona na Polske za darmoszke wiec spokojnie mi to wystarczy i to jest prawdziwa nawigacja a nie mapy z funkcja nawigowania. Apple pewnie za jakis czas "wyklepie" niedociągnięcia. Narazie hejterzy niech sobie pochejtuja zeby ich zółć nie zalała :D

  • 3

    5. ~Aaaaaa  2012-09-21 12:11:08  host: aqt6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No ja rozumiem, że to pierwsza wersja ale nie pierwsza wersja na świecie! Co oni? Nie mają odpowiednich ludzi i narzędzi by zrobić to zgodnie z obowiązującymi standardami? Ośmieszają się tylko takimi wypocinami. Też mi innowacyjna firma...śmiech...

  • 0

    6. ~  2012-09-21 12:12:44  host: apn-31-0-2-115.dynamic.gprs.plus.pl

    Co ciekawe bebnili o tym dzis rano w Chili Radio Zet :)

  • 0

    7. ~Reden  2012-09-21 12:16:37  host: router.esilco.pl

    Na razie mapu Appla to bubel. Zdjęcia w małej rozdzielczości, brak natężenoa ruchu. W tej sytuacji blokada Googla mnie dziwi.

  • 0

    8. ~sucker killa  2012-09-21 12:19:33  host: 89-76-221-14.dynamic.chello.pl

    @2 - tak jak kazda inna firma, ale chcieć nie znaczy móc ;)

  • 0

    10. ~Krister  2012-09-21 12:31:41  host: 194.165.48.90

    http://allthingsd.com/files/2012/09/Burgher_King.png

  • 1

    11. ~Krister  2012-09-21 12:33:36  host: 194.165.48.90

    Obłudne Apple jak zwykle - to jest wersja beta, a wy ją za darmo testujecie, z czystej sympatii dla nas.

  • 0

    12. ~Konrad  2012-09-21 12:55:38  host: cpc1-cdif11-2-0-cust4.5-1.cable.virginmedia.com

    Taki kwiatek dla was, nawet ATB nie jest zadowolony :D http://i47.tinypic.com/30t1lom.png

  • 0

    13. ~zen  2012-09-21 13:01:24  host: 186.162.91.79.rev.sfr.net

    Ludzie to wersja BETA!!!! :P Taka SIRI to też BETA przez jeszcze jakieś 30 lat, a potem będzie beta"S"

  • 0

    14.  2012-09-21 13:02:35

    @1 o jakiej nawigacji piszesz?

  • 0

    15. ~POKUSER  2012-09-21 13:54:59  host: gxk6.internetdsl.tpnet.pl

    Dobrze że używania map w telefonie nie opatentowali... :-)

  • 0

    16. ~Krister  2012-09-21 14:32:16  host: 194.165.48.90

    No, to już pojechali po bandzie... http://24.media.tumblr.com/tumblr_mand4rB8bg1rhptwbo1_1280.jpg

  • 0

    17.  2012-09-21 14:53:12

    Dzieki chlopaki za codzienna dawke smiechu :DDDD

  • 0

    18.  2012-09-21 17:50:31

    Apple powinno nazwać ten produkt "Amazing Maps"

  • 0

    19. ~  2012-09-21 19:07:26  host: 77-253-135-166.adsl.inetia.pl

    genialny ten screen z berlinem na biegunie :-)

  • 0

    20. ~  2012-09-21 19:08:34  host: 77-253-135-166.adsl.inetia.pl

    Swoją droga to naprawdę niepowazne, że tak obrzydliwie bogata firma wypuszcza tak niedoparcowany produkt i się tłumaczy wczesną wersją... Ja wiem, że wyznawcy chętnie porobią za betatesterów, ale bez jaj - to nei darmowe mapy google, ale element telefonu za konkretne pieniądze.

  • 0

    21.  2012-09-22 01:13:31

    Next incoming product: Instead of banned You***e, we introduce... The Amazing Videos! ;)))

  • 0

    22. ~skierka  2012-09-22 15:11:51  host: 178235011237.warszawa.vectranet.pl

    http://www.joyoftech.com/joyoftech/joyarchives/1744.html

  • 0

    23. ~  2012-10-01 15:46:03  host: z44-14.opera-mini.net

    kolejny innowacyjny pomysł apple A na dokładkę jeszcze to: applefobia.blox.pl/2012/09/Zgadnijcie-kto-ma-patent-na-wymienne- baterie.html

Dodaj swoją opinię