Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Maps 4.4 już dostępne

Google Maps 4.4 już dostępne

Q! 29 Lipca 2010 08:05

0 0

Google udostępnił nową wersję swoich mobilnych map, oznaczoną jako 4.4. Wśród nowości znalazła się aplikacja Miejsca.

Wystarczy dotknąć ikony aplikacji Miejsca, aby po chwili wyświetlone zostały interesujące i znajdujące się w okolicy POI (punkty zainteresowań). Oprócz tego możliwe jest wyszukiwanie interesujących informacji (np. "kawa" czy "stacja benzynowa") bezpośrednio z paska wyszukiwania.




Nowa wersja mobilnych map od Google udostępnia również zdjęcia miejsc, informacje o godzinach ich otwarcia, odległości od aktualnego położenia czy opinie klientów na ich temat. Nowością są również informacje o cenach w danym lokalu, parkingu czy możliwość wglądu w jego menu.

Mobilne mapy od Google dostępne są dla systemu Android w wersji od 1.6. Najłatwiej pobrać je korzystając z Android Market.

Źródło tekstu: googlemobile     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~  2010-07-29 08:11:07  host: public-gprs112744.centertel.pl

    a na windows mobile?

  • 0

    2.  2010-07-29 08:14:51

    A na Javę to nie pójdzie? Bo mam wgraną jakaś wersje 2.6 z dawien dawna.

  • 0

    3.  2010-07-29 08:19:16

    Znaczy się Google Maps v2.3.2

  • 0

    4.  2010-07-29 08:52:49

    play szczerze watpie zeby aplikajcja pisana w c/c++ zostala odczytana przez java.

  • 0

    5.  2010-07-29 08:55:19

    Ikonka miejsca bardzo praktyczna. Jedno kliknięcie, i mamy podgląd przydatnych miejsc w okolicy.

  • 0

    6. ~znawca  2010-07-29 09:24:10  host: apn-95-41-193-239.dynamic.gprs.plus.pl

    Udalo mi sie wrzucuc to na moja solidna 3310, ale mam inny problem. W artykule jest napisane "wystarczy dotknac ikony..." Dotykam, wciskam, a nawet dusze i nic. Jak to odpalic? Pomocy!

  • 0

    7.  2010-07-29 09:58:46

    do redaktorów: proszę o obiektywny test mobilnych nawigacji - chyba jeszcze tego nie było

  • 0

    8. ~szalony  2010-07-29 10:07:08  host: apn-95-41-157-7.dynamic.gprs.plus.pl

    Mam prosbe moze ktos wie co to jest ? W htc legend w google maps na dole w lewym rogu jest ikonka - zawsze jak w nia klikne to aplikacja sie wysypuje i zostaje zamknieta !!! Co to za ikona i czy u was takze wtedy aplikacja sie zamyka ?

  • 0

    9. ~  2010-07-29 10:57:15  host: t04-07.opera-mini.net

    #8 Najprawdopodobniej jest to ikonka funkcji współrzędne (szara z poziomymi kreskami)

  • 0

    10.  2010-07-29 11:10:34

    Czekałem na obracane mapy (tak jak w iPhone 3gs bądź e52 z Ovi Maps) i się nie doczekałem...

  • 0

    11.  2010-07-29 11:28:37

    Animatter - obracanie jest, nie wiem o co ci chodzi. Mapa reaguje na akcelerometr. Z tym że nie wiem o co chodzi w tym artykule, bo do symbiana widzę tylko wersję 4.1.1. Gdzie ta wersja 4.4?

  • 0

    12. ~a_lex  2010-07-29 21:48:09  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Na javę ten bajer jest raczej niepotrzebny, bo i bez tego Google Maps v. na javę ledwo zipie - za ciężkie toto, na te telefony są lepsze mapy.

Dodaj swoją opinię