Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google i Orange - będzie prościej surfować ze smartfonów?

Google i Orange - będzie prościej surfować ze smartfonów?

WitekT 19 Grudnia 2006 13:16

0 0

Google prowadzi rozmowy z Orange na temat fabrycznego instalowania swojego oprogramowania w smartfonach operatora - donosi brytyjski Observer.

Wspomniane oprogramowanie ma ułatwić korzystanie z Internetu, co do tej pory niekoniecznie w Windows Mobile było wygodne bez instalowania dodatków i programów pochodzących od firm trzecich.
Observer opisuje to jako wielomiliardowy, strategiczny sojusz, w którym trzecią stroną będzie tajwański HTC, który dla Orange produkuje smartfony sprzedawane jako SPV z Windows Mobile na pokładzie. Pierwsze telefony, będące owocem współpracy trzech stron, mogą pojawić się na rynku w 2008 roku.

Źródło tekstu: TeleGeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~issa  2006-12-19 14:25:54  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    Moze przy Windows Mobile jest to skomplikowane. Korzystam z e61 z Opera i nie potrzebuje zadnej pomocy , ani ulatwien , szczegolnie od Orange ;-P

  • 0

    2. ~CZiPEN  2008-02-11 11:43:41  host: ip-83-2-94-246.static.xcore.pl

    "Wspomniane oprogramowanie ma ułatwić korzystanie z Internetu, co do tej pory niekoniecznie w Windows Mobile było wygodne bez instalowania dodatków i programów pochodzących od firm trzecich." - czytaj ze zrozumieniem

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.