Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Hangouts - dzwoń za darmo przez pierwszą minutę

Google Hangouts - dzwoń za darmo przez pierwszą minutę

orson_dzi 28 Października 2014 09:02

3 5
Google rozpoczęło promocje, w której pierwsza minuta połączenia do jednego z 25 krajów jest darmowa.



Promocja dotyczy aplikacji Google Hangouts i potrwa do końca roku. Dotyczy połączeń wykonywanych do 25 krajów.
Opłaty są naliczane za każdą kolejną minutę. Jeśli pierwsza minuta połączenia jest bezpłatna, na ekranie połączeń wyświetli się komunikat "Bezpłatna pierwsza minuta". Jeśli nie pojawi się taka informacja, za pierwszą minutę połączenia zostanie naliczona opłata - informuje Google.

Warunkiem wykonywania połączeń jest posiadanie środków na swoim koncie Google, wykonywanie jednego połączenia na raz i nie nadużywanie promocji (wykonywanie połączeń do jednego numeru co minutę może prowadzić do czasowego zablokowania promocji).

Dodatkowo, połączenia do Kanady i USA w większości przypadków są darmowe. W niektórych miejscach wykonanie takiego połączenia może kosztować 1 cent, który może zostać przeliczony automatycznie na miejscową walutę.

Połączenia z aplikacji Hangouts nie wykorzystują limitu rozmów operatora, tylko abonament na przesyłanie danych (jeśli nie korzystasz z sieci Wi-Fi).

Lista krajów objętych promocją:
  • Australia
  • Belgia
  • Kanada
  • Chiny
  • Dominikana
  • Francja
  • Niemcy
  • Indie
  • Indonezja
  • Irlandia
  • Włochy
  • Japonia
  • Meksyk
  • Holandia
  • Norwegia
  • Peru
  • Polska
  • Rosja
  • Korea Południowa
  • Hiszpania
  • Szwecja
  • Szwajcaria
  • Wielka Brytania
  • Stany Zjednoczone

Źródło tekstu: Google; wł     

Dodaj do:

Tagi: android | google hangouts

w sumie: 30
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2014-10-28 09:45:42

    5-cio sekundówki były u całej trójcy w abonamencie - a w idei również w POP.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2014-10-28 09:47:48

    wróć w Plusie nie było za to mieli taktowanie 30/30 a nie co minutę :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2014-10-28 10:01:51  host: user-94-254-193-64.play-internet.pl

    5 sekund to było w Erze chyba usługa Halo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2014-10-28 10:02:38  host: user-94-254-193-64.play-internet.pl

    c.d. ludzie dzwonili wtedy jak szaleni na te 5 sekundówki a operator oczywiście musiał za to zapłacić. Aż w końcu się skończyło.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    15.  2014-10-28 10:43:29

    Używam voipa gdzie minuta na PL komórki kosztuje poniżej 3gr, trzeba być strasznym kombinatorem żeby dzwonić wiele razy po kilkadziesiąt sekund żeby oszczędzić pare groszy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16.  2014-10-28 10:58:58

    @1 - serio? mnie by się trochę nie chciało, chyba ze mam temat na dwie minuty ;) ale jeśli na 10-15? to kuupa roboty :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17.  2014-10-28 11:02:17

    W prepaidzie Orange do USA koło 3 zł. minuta a Chiny to chyba 9 zł. minuta. Oszczędności ogromne a pakiety danych za grosze.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    18. ~jorek  2014-10-28 11:18:33  host: pub-137.65.multiplay.pl

    @15 w ktorym voipie minuty sa po 3gr?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    19.  2014-10-28 11:33:19

    A ILE HAJSU TRZEBA WPŁACIĆ NA KONTO GOOGLE ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    20. ~zulugula  2014-10-28 11:46:46  host: user-188-33-137-245.play-internet.pl

    @1 zawsze się jakiś pajac kombinator znajdzie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    21. ~samozlo  2014-10-28 11:47:09  host: 91-25.tau.pl

    @syn siostry zakonnej, masz jakies kompleksy?
    Kazdy ma inne potrzeby. Moze komus wystarczy 1min polaczenie aby np. umowic sie na darmowy skype?
    2x dzienne, przez 30dni, 12miesiecy - to juz troche kosztuje.
    Sposob w jaki sie wyrazasz o innych swiadczy tylko o Twoim buractwie..

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    22.  2014-10-28 12:08:52

    Czy jak się ma na kocie google pieniądze z karty podarunkowej, to Hangouts przy połączeniach skorzysta z nich, czy trzeba doładować bezpośrednio samą usługę Hangouts?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    23. ~Pan to ja  2014-10-28 12:35:08  host: 65d84cbf88.rev.snt.net.pl

    Centertel również miał połączenia do 5 sekund za free...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    24. ~Anna  2014-10-28 12:35:51  host: 80.48.234.132

    @qcom tylko jakosc tych voipow jast powiedzmy srednia, ja mam takiego voip gdzie PL komorki kosztuja 2gr za min

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25. ~STER  2014-10-28 14:49:11  host: aenc151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NO KTORA OFERTA JEST NIBY TE 2GR NA KOMORKI? ;>

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26.  2014-10-28 15:15:55

    coś mu się pomyliło z ofertą na stacjonarne. Na komórki jest zazwyczaj około 7 gr/min

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27.  2014-10-28 15:45:51

    w kraju to niepotrzebne, za granicę polecam Betamax, np. freevoipdeal.com

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    28.  2014-10-28 17:03:04

    @Anna własnie jakość rozmowy w voipie jest taka sama jak normalnie, a dzownie z telefonu z programu CSipSimle.
    @18 @25 @26 NIc mi sie nie pomyliło, znam kilku operatorów voip gdzie rozmowy do PL są poniżej 3gr, jednym z nich jest stuntcalls.com, rozmowy na PL komórki jak i na stacjonarne są po 0.0245 zł :)
    2,5 gr za minute na komórki to chyba nie jest źle, co? :)