Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google Earth 3D na tablety z Honeycomb

Google Earth 3D na tablety z Honeycomb

LuiN 6 Maja 2011 08:19

0 0
colosseummGoogle poinformował o dostępności nowej wersji aplikacji Google Earth dla tabletów internetowych z systemem Android 3.0 Honeycomb. Program oferuje widok trójwymiarowych map i obiektów.

Trójwymiarowe budynki, panoramiczne zdjęcia i opisy interesujących miejsc - Google Earth na tabletach z Honeycomb oferuje już większość widowiskowych funkcji dostępnych do tej pory jedynie na komputerach.

Trójwymiarowe budynki zyskały pełne teksturowanie co sprawia, że są znacznie bardziej realistyczne niż do tej pory.
Źródło tekstu: Google Blog, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2011-05-06 13:50:11

    Superowy pomysł, ale mam nadzieje, że nie tylko na tabletów będzie ten google earth 3D dostępny.. Albo już jest na Smartphone-ach?! Bo ja jeszcze w markecie nie widziałem taką aplikację.. Może jestem ślepy. No, ale i tak tylko kilka miast jest w tym aplikacji w 3D.. jeszcze trzeba troszeczkę poczekać, aby byli też wioski :D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy robisz zakupy na Allegro?

Poczta Polska: nowa oferta dla firm sprzedających na Allegro

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet