Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google dla telefonii komórkowej

Google dla telefonii komórkowej

Immortal 26 Lipca 2007 15:51

0 0
Google planuje udostępnić specjalną wyszukiwarkę dla telefonów komórkowych, a konkretniej jej dodatków takich, jak dzwonki, gry, aplikacje, itp.

Mobilna wersja wyszukiwarki Google jest dostępna już od dłuższego czasu, jednak jej nowa odmiana będzie znacznie bardziej ukierunkowana na komórkowe gadżety. Przy jej tworzeniu biorą udział praktycznie wszyscy producenci telefonów komórkowych w celu zmaksymalizowania jej efektywności. Planowana jest również integracja z Gmail. Data premiery nie została jeszcze ustalona.


Źródło tekstu: mobile-review, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Templariusz  2007-07-26 16:20:31  host: staticline23090.toya.net.pl

    Ale wypas :D

  • 0

    2. ~r  2007-07-26 16:22:47  host: chello084010106085.chello.pl

    jak to? A tapetek nie można będzie sobie wyszukać? Skandal! ;-)

  • 0

    3.  2007-07-26 16:24:03

    Eh "itp" przecież jest napisane :)

  • 0

    4. ~  2007-07-26 16:58:46  host: p04-02.opera-mini.net

    wy gamonie a moze wam ma wyszukac pampersy .....

  • 0

    5.  2007-07-26 17:24:06

    no no :) duzo teraz newsow, az nie nadazam z czytaniem :)

  • 0

    6. ~tof  2007-07-26 17:52:34  host: static-62-233-150-199.devs.futuro.pl

    Ej! "...telefoNII" ma być w tytule! Trzymajcie poziom i zaglądajcie do słownika.

  • 0

    7. ~tof  2007-07-26 17:55:54  host: static-62-233-150-199.devs.futuro.pl

    A żeby się już całkiem czepić, to dodam, że przed "itp." nie stawia się przecinka :D A "ukierunkowana" wymaga dookreślenia [+ na co]. Ale to już szczegóły.

  • 0

    8.  2007-07-26 18:28:02

    tof: zasady znamy, czasem to zwykłe przeoczenie... Fixed - dzięki! :)

  • 0

    9. ~  2007-07-26 18:35:34  host: p04-02.opera-mini.net

    tof... czy jak cie tam ch.....j zwal..... strzel se barana i idz do pana miodka

  • 0

    10. ~MADMAX  2007-07-26 18:48:27  host: etz254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Osobiście nie czuję potrzeby korzystania z przeglądarki w telefonie w celach poszukiwań tapet, dzwonków itd. ale z pewnością znajdą się amatorzy takiego sposobu zabawy komórką :)

  • 0

    11. ~tof  2007-07-26 19:15:13  host: static-62-233-150-199.devs.futuro.pl

    @9: Pozdrawiam równie gorąco! A nawet goręcej. (W moim pozdrowieniu oczywiście wykropkuj sobie wszystkie inwektywy, jakie Ci tylko do głowy przyjdą). A dla wyjaśnienia: "Telepolis" to niezwykle profesjonalny portal, a wiedza osób, które tworzą artykuły jest ogromna (Witek to już w ogóle moim zdaniem jest gigantem). Jestem z zawodu tłumaczem i korektorem, więc naturalne jest dla mnie to, że jeśli sam czerpię wiedzę, to mogę coś od siebie dorzucić, żeby jakość była lepsza. Bynajmniej nie patrzę z góry i się nie wymądrzam. Cieszę się, że nr 9 też się podzielił swoją cenną wiedzą. Pozdrowienia dla całej ekipy "Telepolis" :D

  • 0

    12. ~mirekb  2007-07-26 20:17:11  host: 212.2.101.27

    gogle w komorce..dobrze

  • 0

    13.  2007-07-26 21:54:56

    ~tof - takie uwagi są bardzo cenne, ale robią niepotrzebne zamieszanie na portalu. Poprzez wyszukiwarkę znajdziesz namiary na mnie, czy na Immortala - pisz proszę maile. Dopiero od poniedziałku piszemy newsy dla Telepolis.pl, a jak wiadomo początki są trudne i błędy się przytrafić mogą się nawet najlepszym... Będziemy pracować nad czystością języka - obiecujemy, ale o uwagi prosimy na maila. Czytającym łatwiej będzie skupić się wtedy na samym temacie newsa.

  • 0

    14. ~r  2007-07-26 22:03:47  host: chello084010106085.chello.pl

    #11: nie przejmuj się. Ten z nr 9 to odosobniony przypadek. Reszta osób na Telepolis aż tak nie błyska "wiedzą". Na szczęście :-)

  • 0

    15.  2007-07-26 22:27:39

    Dokładnie tak jak napisał LuiN, staramy się, nie zawsze wychodzi, ale pracujemy nad naszym stylem pisania i obiecujemy poprawę :) Niestety jak to Witek dobrze ujął - "otrzaskamy się", tylko trochę cierpliwości i zrozumienia.

  • 0

    16. ~tof  2007-07-26 22:41:25  host: r6.ists.pl

    @LuiN & Immortal: Wiem, że dopiero zaczynacie. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Trzymam kciuki!

  • 0

    17. ~tof  2007-07-26 23:03:49  host: r6.ists.pl

    Jeśli chodzi o sam news, to potwierdza on, że Google stale się rozwija i myśli przyszłościowo. A Europa niestety leży i kwiczy. Zamiast połączyć siły i stworzyć coś nowatorskiego europejscy spece wolą kopiować istniejące rozwiązania. Ostatnio Francuzi zaczęli prace nas swoim projektem nowej przeglądarki (Quaero), a Niemcy osobno nad swoim (Tezeusz). Już widzę ten spektakularny sukces ;)

  • 0

    18. ~tof  2007-07-26 23:08:55  host: r6.ists.pl

    @17: całodniowe zmęczenie daje o sobie znać - oczywiście miałem na myśli wyszukiwarki, a nie przeglądarki.

  • 0

    19.  2007-07-26 23:33:34

    sama korzystam na co dzień z Operki mini i googla do wyszukiwania różnych info z rozkładami na czele

  • 0

    20. ~Dina  2007-07-28 00:09:05  host: 85.195.119.14

    Do tapet polecam świetną wyszukiwarkę Abphone. Jej wyjątkowość polega na tym,że każdą tapetę można: 1)wykadrować; 2)dopasować do rozmiaru wyświetlacza. Niestety,adresu nie pamiętam,ale wystarczy zapytać Google. ;)

Dodaj swoją opinię