Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google chce zainwestować w ekrany OLED LG

Google chce zainwestować w ekrany OLED LG

orson_dzi 11 Kwietnia 2017 12:34

3 1

lg oled

Google chce zainwestować 880 mln dolarów w produkcję ekranów OLED przez LG. Koreańczycy jeszcze nie podjęli decyzji.
W wyprodukowane przez LG panele OLED miałoby być wyposażone nadchodzące smartfony Google Pixel. Dzięki temu internetowy gigant miałby zabezpieczoną produkcję paneli i jego smartfony mogłyby pod tym względem konkurować z ekranami iPhone'a 8. W przyszłości Google chce użyć elastycznych paneli OLED do produkcji składanych smartfonów.

Google nie jest jedyną firmą zainteresowaną panelami OLED LG. Obok Samsunga, który ma w tym roku pełne ręce roboty przy produkcji ekranów dla Apple'a, druga z koreańskich firm jest najpoważniejszym graczem na rynku wyświetlaczy OLED. LG zamierza rozpocząć masową produkcję ekranów w tej technologii pod koniec 2017 roku.

Źródło tekstu: The Investor; wł     

Dodaj do:

Tagi: oled | google pixel | google | lg

w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2017-04-11 12:59:00  host: 168.235.197.52

    "na rynku wyświetlacz OLED" brak Y

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet