Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Google aktualizuje swoje aplikacje na Androida

Google aktualizuje swoje aplikacje na Androida

Q! 17 Listopada 2010 12:13

0 0
Google zaktualizowało swoje dwie aplikacje mobilne dla systemu Android - Google Maps oraz Google Shopping.

Google Maps otrzymał aktualizację do wersji 4.7. Nowością jest funkcja Hotpot, która pozwala na ocenianie miejsc w których się było oraz proponuje miejsca do odwiedzenia, bazując na ich ocenie przez naszych znajomych.

Google Shopper to aplikacja, która po zeskanowaniu kodu kreskowego lub okładki albumu muzycznego wskazuje gdzie i za ile można kupić taki produkt. Udostępniona wersja doczekała się nowych filtrów wyników wyszukiwania.

Obydwie aplikacje można pobrać ze sklepu Android Market.


Źródło tekstu: UnwiredView, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2010-11-17 12:13:32

    Mi już wczoraj Google Maps samo się zaktualizowało(mam automatyczne ustawione). Hotpot to pewnie odpowiedź na Places Facebook'a, walka gigantów trwa:)

  • 0

    2.  2010-11-17 12:30:13

    A mi zdechł android market kilka dni temu i nic nie chce pobierać...

  • 0

    3. ~  2010-11-17 12:58:13  host: z20-05.opera-mini.net

    ad 1. Nie radze automatycznie aktualizowac aplikacji z Marketu. Moze sie zdarzyc ze bedziesz w kosztownym roamingu i mozesz sie mocno zdziwic jak bardzo to kosztuje. Najlepiej robic to recznie bedac podlaczony pod wi-fi. rcicho

  • 0

    4. ~To  2010-11-17 13:26:13  host: z16-16.opera-mini.net

    No właśnie, mi się samo zaktualizowało mimo ze nie mam automatu. Dziwne.

  • 0

    5. ~  2010-11-17 13:46:49  host: adhr219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Samo się nie zaktualizuje, jeśli nie jest to nie zaznaczone.

  • -1

    6.  2010-11-17 13:54:46

    ad3 a kto bogatemu zabroni? :P

  • 1

    7.  2010-11-17 15:09:53

    Ad 6. Bogaci też potrafią i lubią oszczędzać.

  • 0

    8. ~Boncio  2010-11-17 15:20:26  host: eitcportal.corning.com

    Ad. 3 Nie wiem jak u Was, ale w SGS transmisje danych w roamingu można wyłączyć w menu telefonu.

  • 0

    9.  2010-11-17 15:53:25

    @3: bogatemu i pijanemu wszystko wolno

  • 0