Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Godziny" – nowe taryfy w Plusie

"Godziny" – nowe taryfy w Plusie

WitekT 4 Maja 2006 20:03

0 0

Od 8. maja w ofercie Plusa pojawią się nowe plany taryfowe dla klientów indywidualnych pod nazwą Godziny.

Abonament 25 zł 40 zł 55 zł 75 zł 110 zł 180 zł
Liczba minut / Liczba SMS lub MMS 30 / 150 60 / 300 90 / 450 120 / 600 180 / 900 300 / 1500
Minuta poza abonam. 0,66 zł 0,60 zł
SMS poza abonam. 0,18 zł
MMS poza abonam. 0,40 zł


Jak widać w tabeli, minuty wymienialne są na SMS-y i MMS-y w stosunku 1:5.

Do abonamentu można zamówić 3 pakiety, każdy płatny jest 10 zł miesięcznie:
do Plusa – dodatkowy pakiet minut do wykorzystania na połączenia w sieci Plus o wielkości podstawowego pakietu minut,
wieczory i weekendy – dodatkowy pakiet minut do wykorzystania na połączenia w sieci Plus i stacjonarnych codziennie od 18 do 8 oraz cały weekend, 3x większy niż podstawowy pakiet minut,
nowe Swojaki, które funkcjonować będą obok dotychczasowych Swojaków – dodatkowy pakiet minut do wykorzystania na 3 zdefiniowane przez abonenta numery w sieci Plus, 5x większy niż podstawowy pakiet minut.




Dostępne będą na dotychczasowych zasadach Strefa Plus i Swojaki oraz nowa usługa – rabat 50% na połączenia na telefony stacjonarne i w sieci Plus (abonament – 5 zł).

Kolejność schodzenia pakietów: Swojaki za 10 zł, wieczory i weekendy, do Plusa, standardowe Swojaki, Strefa Plus, rabat 50%.

Transmisja danych: 12 gr za 100 kB liczone oddzielnie dla uploadu i downloadu.

Wszystkie ceny podano brutto (z VAT).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 206
  • 0

    187. ~wlo  2006-05-09 14:23:26  host: ape161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mateusz - nie wiem ;-) Mam MP!15 ale krótko i na dwa lata wziąłem -na wszelki wypadek ;-) Ale dowiem się możliwie szybko.

  • 0

    188. ~wacek  2006-05-09 17:31:31  host: dpc70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no teraz można śmiało stwierdzić, ze porażka. Sposób schodzenia nowych pakietów to cofnięcie się o całe lata

  • 0

    189. ~umc  2006-05-09 17:37:15  host: dpr115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Heh, już nowy plus był sensowniejszy jak dla mnie

  • 0

    190.  2006-05-09 18:14:17

    Skończyły się gdybania - jak mogą być dobre nowe taryfy Plusa. Są ZŁE !
    ZMIENIONO ŚWIAT NA MINUS !!!

  • 0

    191.  2006-05-09 23:23:03

    jakby jeszcze ktos nie zauwazyl to jest juz promocja godzin i sa ceny telefonow.

  • 0

    192. ~ooco  2006-05-10 14:39:46  host: 192.193.245.16

    A widział ktoś ceny telefonów do tych taryf

  • 0

    193. ~ben  2006-05-10 21:27:43  host: bcv108.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w erze za 40zł mas z 80min. i za wysłanie 4 sms to biora jedna minute era jest najlepsza i ma super zasieg i tanie tel.

  • 0

    194. ~filczyk  2006-05-11 14:27:02  host: adv10.internetdsl.tpnet.pl

    W Oranżu najlepiej ;) dostajesz 25zł i z tego sie odlicza ;) tak jak na karcie

  • 0

    195. ~miki  2006-05-11 15:52:19  host: wg.mi.gov.pl

    LUDZIE! SUPER INFO!!! MIŁA PANI Z BOKU-U PLUSA ZADZWONIŁA PRZED CHWILĄ DO MNIE Z INFORMACJĄ, ŻE JEST MOŻLIWOŚĆ DZWONIENIA ZE STREFY W TEN SPOSÓB, ŻE PRZY DEKLARACJI, ŻE MINUTY NIE SCHODZĄ Z ABO I LICZY KOSZT PO 24 GR ZA MIN. TO JEST MOŻLIWOŚĆ, ŻE NIE BĘDZIE NAM LICZYĆ PO TE 24 GROSZE DOPIERO PO WYCZERPANIU MINUT Z ABO POD WARUNKIEM, ŻE WYŚLEMY SMS O TREŚCI: "USTAWIENIA MNIE" POD NUMER: 8008. OZNACZA TO, ŻE MAM NIENARUSZANE MINUTY Z ABO JAK KORZYSTAM ZE STREFY I LICZY MI PO 24 GROSZE. NIE JEST TAK DOBRZE, JAK OBECNIE PRZY TARYFACH NOWY PLUS ALE I TAK LEPIEJ, NIŻ DO TEJ PORY SIĘ WYDAWAŁO. POZDRAWIAM!!! ACHA, ZMIANA ROZLICZANIA OBOWIĄZUJE OD NASTĘPNEGO DNIA PO WYSŁĄNIU SMS I W OKRESIE ROZLICZENIOWYM MOŻEMY TAK ZADYSPONOWAĆ DO 2 RAZY. POZDRAWIAM RAZ JESZCZE!!!

  • 0

    196. ~Krzysiek  2006-05-11 16:04:55  host: chello087207147190.chello.pl

    ***miki: A to co dopiero news!!! Brawo za refleks!!! Od dawna Strefę Plus można modyfikować czy ma pomniejszać, czy nie pakiet minut abonamentowych. Na przyszłość wyłączaj CapsLock.

  • 0

    197. ~m  2006-05-11 16:21:38  host: wg.mi.gov.pl

    ***krzysiek - nie zrozumieliśmy się, to co napisałeś, to żadna dla mnie informacja. Natomiast problem w tym, i BOK Plusa też tak twierdził, że w nowych taryfach jak chciałeś, żeby liczyło Ci SP po 24 grosze a nie ściągało z abo, to i tak te 24 gosze liczyłoby CI po wyczerpaniu minut z abo, czyli usługa mało opłacalna. Czyli nieważne, czy chciałbyś, żeby liczyło Ci z abo czy doliczało po 24 grosze za minutę. Stąd tyle utyskiwania na nowe taryfy, a dokładniej na zasady rozliczania strefy. A caps lock włączyłem celowo. POzdrawiam!

  • 0

    198.  2006-05-11 17:55:43

    Mateusz - co do oferty to kazdy punkt udzieli Ci informacji sprawdzajac Twoja oferte, wystarczy tylko sie przejsc

  • 0

    199. ~  2006-05-11 18:18:02  host: nat-mo1.aster.pl

    właśnie sobie zmieniłem taryfę na na godziny z nowy plus 25 ZA DARMO

  • 0

    200. ~iperyt  2006-05-11 18:49:42  host: 81.219.115.158

    W dniu wczorajszym z ogromna ciekawością i nadzieją zarazem zasiadłem do kompa w celu zapoznania się z nowymi taryfami plusa.Niestety spotkał mnie ogromny zawód i z całą stanowczoscia stwierdzam że jest to krok w tył.Plus proponuje nam znów 30sekundowe naliczanie co w dzisiejszych czasach jest skandalem.Niby za te sama kase jest wiecej minut ale to tylko pozory...po pierwsze gorsza taryfikacja a po drugie brak wszelkiego rodzaju usług zryczałtowanych typu darmowe rozmowy z choćby jednym numerem.Mamy jedynie marniutką namiastke za pięć złotych obniżającą koszty połączeń w sieci Plus i na stacjonarne.Jestem abonentem sieci od 98 roku ale chyba przyjdzie mi zmienić operatora bo to są kpiny:(:(:(

  • 0

    201. ~  2006-05-11 21:15:56  host: nat-mo1.aster.pl

    nalicznie jest sekundowe naliczanie 30 sekundowe jest w romingu

  • 0

    202. ~Krzysiek  2006-05-11 22:11:21  host: chello087207147190.chello.pl

    ***iperyt(200): To chyba nieźle musiałes wczoraj być zmęczony. Usiądź i jutro i poczytaj na spokojnie. Ta "namiastka" za 5 zł to wg mnie jedna z najmniej pomocnych usług. Konstrukcja taryf jest inna, trzeba poznac logikę, co przed czym schodzi z pakietów i dopasowac to wszystko do swojego profilu dzwonienia. Dla jednych te taryfy są gorsze, a innym przyniosą oszczędność. Trzeba tylko pomyśleć

  • 0

    203. ~khak  2006-05-11 22:51:28  host: apn-100-182.gprsbal.plusgsm.pl

    jednak mozna bylo to bardziej czytelnie pooglaszac. Powszechnie wiadomo ze OPY maja dochody z niedopasowanej oferty.

  • 0

    204. ~moczar  2006-05-12 16:23:54  host: dpa213.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słabizna niestety. Spodziewałem sie czegos więcej po nowych taryfach

  • 0

    205. ~matis  2006-05-12 21:34:36  host: czh98.internetdsl.tpnet.pl

    wiecie może coś o mixie, co nowego planują?

  • 0

    206.  2006-05-13 08:11:57

    Uważam, że słabością nowych taryf jest brak pakietow kwotowych. Powoduje to, że minuty do swojaków schodzą tak samo jak do innych. To niesprawiedliwe i Plus powinien to jakoś skorygować. A że nie skoryguje tylko walnie co kilka miesięcy mutację "dodawanie godzin", to już inna para kaloszy.

Dodaj swoją opinię