Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Godzina rozmowy w Heyah za 29 groszy

Godzina rozmowy w Heyah za 29 groszy

LuiN 28 Października 2009 14:32

0 0

W ramach promocji Grosze za Godzinę użytkownicy Taryfy Pakietowej za połączenia do Heyah i Heyah MIX zapłacą tyle samo bez względu na to czy będą trwały 2 minuty, 29 czy 60 minut. Opłata będzie naliczana za każdą rozpoczętą godzinę połączenia. Usługa jest dostępna od 28. października.

Usługę można aktywować na dwa sposoby: bezpłatnie w ciągu 7 dni po jednorazowym doładowaniu konta kwotą min 30 zł lub w ramach miesięcznej zryczałtowanej opłaty 5,90 zł. Usługa jest aktywna przez 30 dni od momentu potwierdzenia SMS-em jej uruchomienia na koncie użytkownika.

W przypadku bezpłatnej aktywacji usługi po doładowaniu konta kwota minimum 30 zł należy wprowadzić kod *112*6# i zatwierdzić go zieloną słuchawką. Aktywacja 30-dniowego, płatnego wariantu odbywa się przy pomocy kodu *113*6#.




Aktywacja usługi możliwa jest też przez szybkie menu *100#, automatyczne biuro obsługi klienta pod numerem *2222 oraz za pośrednictwem strony internetowej operatora.

Zobacz: regulamin promocji "Przebieraj. Wybieraj" (plik .pdf; 68 kB).

Źródło tekstu: Heyah, wł     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~lee  2009-10-28 20:28:05  host: tysiaclecia-z-bie34200223077.c200.msk.pl

    28: haha :) to nic innego tylko zabawić się w radio złote przeboje i smsy po 2.44 :D Pozdro

  • 0

    30. ~  2009-10-28 20:33:47  host: bcd247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe, a ja dzisiaj kupiłem 2x play 30zł za 26/sztuka. Wychodzi minuta 25groszy :D , 5gr w sieci/pstn - brak problemu skarbonki xD

  • 0

    31. ~cypek  2009-10-28 20:40:11  host: anonymisierungsdienst.foebud.org

    A wg mnie to dalej bardzo dobra oferta i zgadzam się z kwistasem że oferte teraz Heyah ma bardzo dobrą. Kto dzwoni często poza sieć wybierze taryfę z smsami gratis po sieci. Kto woli dzwonić zapoda sobie tą ofertę. Jest w czym wybierać i to się liczy.

  • 0

    32. ~  2009-10-28 20:58:23  host: chello087207224188.chello.pl

    Oferta ciekawa ale ograniczenie jej wyłącznie do taryfy pakietowej, gdzie cennik poza sieć to 68gr!! to wielkie nieporozumienie. Zdecydowanie lepszym posunięciem byłoby obniżenie w Nowej Heyah cen połączeń wewnątrz sieci do np. 10-15gr/min. i koniecznie wydłużenie ważności konta.

  • 0

    33. ~  2009-10-28 21:05:06  host: 188.33.28.67

    Lepiej dla Heyah wyszłaby jedna porządna taryfa niż dwie takie sobie. Połączyć darmowe smsy w sieci, godzinę za 29 groszy i net 2gr/100kB, a wtedy będzie najlepszą ofertą z W3 i przyzwoitą konkurencją dla Play Fresh. /Luks

  • 0

    34. ~zapa  2009-10-28 21:06:54  host: public-gprs92004.centertel.pl

    dobra opcja, nie ma co narzekać. 2 taryfy do wyboru, zależnie od profilu dzownienia - w sieci albo poza. do tego tani net. a jeśli chodzi o Mix, to nikt taniej nie ma

  • 0

    35. ~do 28  2009-10-28 21:41:48  host: aekp164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przecież W3 właśnie o to chodzi aby z telefonu zrobić skarbonkę i nie przenieść numeru do play :)

  • 0

    36. ~marcin  2009-10-28 22:05:29  host: 125-mo2-10.acn.waw.pl

    Nie ma co narzekać, pojawiła się jeszcze dodatkowa opcja i wg mnie bardzo dobrze to kolejna alternatywa dla kolejnego grona klientów. A im więcej jest do wyboru wariantów tym lepiej. Godziny za grosze to zawsze była i jest bardzo dobra oferta .

  • 0

    37.  2009-10-28 22:53:07

    Déjà vu?

  • 0

    38.  2009-10-29 12:36:56

    Era dała w Heyah Godziny za Grosze na nieco słabszych zasadach niż w TT, oplata za usługę jest wyższa. Za kilka dni kończy się promocyjny okres Godzin za Grosze w Nowym Tak-taku, ciekawe co w tym przypadku zaproponują.

  • 0

    39.  2009-10-29 19:43:56

    Gzg w Tak Taku wypadają znacznie lepiej- i cenowo, i jesli chodzi o zasięg usługi, bo w TT to sieć era+stacjo, a w Heyah tylko uzytkownicy Heyah. Ale oferta i tak, sama w sobie, jest świetna, więc posunięcie in plus.

  • 0

    40. ~nick  2009-10-29 20:26:29  host: acll139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29. ~lee - niezły dowcip, właśnie uzupełniałem konto żeby nie stracić tych 450 gdy przyszedł sms. Spodziewałem się spamu typu doładuj konto bo stracisz numer. Nic takiego, celowo nie przypominają bo zależy im żeby ukraść moje 450zł. Więc o czym był sms? Właściciel (mój numer) poszukiwany bo wygrał ileś tam milionów, jedyny warunek to wysłać teraz tylko jeden pusty sms za darmo na jakiś tam numer. Gdy nie chcą mnie okraść to usiłują wyłudzić kasę bo już uwierzę że za darmo. ŻENADA!!!

  • 0

    41. ~nick  2009-10-29 20:32:17  host: acll139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~do 35 - 100% racji, nigdy nie doczekałbym się gdybym miał przenieść numer więc korzystam z nowego fresza a czerwone gówno leży w szufladzie i pęcznieje w oczekiwaniu gdy Streżyńska skończy się ciupciać z Wituckim i zabierze do roboty polegającej na wymuszeniu na operatorach zwrotu zagrabionej kasy gdy numer straci ważność.

  • 0

    42.  2009-10-29 23:14:28

    Super oferta, 29 groszy za godzinę to prawie jak za darmo. Promocja co prawda podobna do TT, ale tam od listopada wraca stawka 99 groszy za min.

  • 0

    43. ~  2009-10-30 10:08:07  host: dfq113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    haha! no to teraz jestem już w siódmym niebie! :D nie dość że międzynarodowe za grosze to jeszcze w heyah 29 gr za godzinę :D no tego mi było trzeba! :D

  • 0

    44.  2009-10-31 21:42:40

    @43, GZG są w heyah w taryfie pakietowej, więc w tej, w której nie ma tanich międzynarodowych. Gzg w Heyah tanio wychodzi tylko po doładowaniu za min. 30 zł. 6 zł za usługę, której aktywacja w TT to 2zł a opłata miesięczna 1 zł, to dużo.

  • 0

    45. ~ Stanowcze NIE taktakowi  2009-11-01 17:16:29  host: 103.bajtbusko.com.pl

    Pablo zes.... sie z tym tak-takiem zachwalasz jk by to twoja własnosc byla przejdz chłopie do fresh bo od obliczania w jakim pakiecie taniej w glowe ci sie co zrobi

  • 0

    46. ~mcluki  2009-11-02 13:42:44  host: bel110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A tak tak juz po 99gr. Heyah po doladowaniu wypada o wiele lepiej.

  • 0

    47.  2009-11-02 20:25:40

    Od jutra gzg w TT rzeczywiście wracają do stawki 99gr, ale i tak mi się opłaca. Większość częstych kontaktów w Erze. @45, gdybym chciał płaską stawkę do wszystkich, to wolałbym TTHot czy NH, niż PF, choćby ze względu na podwójne czy potrójne doładowania.

  • 0

    48. ~Krzychu  2009-11-04 14:55:06  host: 95.155.120.61

    #41 Nikuś... :/ Przecież nie masz numeru w heyah :/ i teraz głupoty wypisujesz o heyah :/ Normalnie zal mi takich ludzi jak ty... :/ Cały rok "jeździ" po heyah i wypisuje że wydaje tylko 20zł rocznie na połączenia i tylko odbiera rozmowy, a teraz pisze, że ma prawie 500zł :/ Oby jak najmniej takich osób jak ty na forum.... :/

Dodaj swoją opinię