Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Godło "Teraz Polska" dla Neostrady TP

Godło "Teraz Polska" dla Neostrady TP

sirmark 18 Maja 2004 15:41

0 0

Neostrada TP została nagrodzona w XIV edycji konkursu Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" w kategorii usług teleinformatycznych. Z tej oferowanej przez Telekomunikację Polską usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu korzysta już ponad 200 tys. Klientów, w ciągu roku liczba ta ma się podwoić.

Kapituła konkursu uznała, że Neostrada TP należy do elitarnej grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, są lub mogą stać się wzorem dla innych.
"Kierowana przeze mnie firma wciąż udoskonala swoje usługi, wprowadza nowoczesne rozwiązania, chcąc być wiodącym dostawcą Internetu w Polsce. Przyznanie nagrody "Teraz Polska" pozwala mi wierzyć, że TP przyczynia się do rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz do zwiększania konkurencyjności naszej gospodarki w Zjednoczonej Europie." - powiedział Prezes TP Marek Józefiak odbierając nagrodę.

Źródło tekstu: TP SA     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lew  2005-06-27 21:57:00  host: 80.51.240.178

    to chyba jakas kpina za co to godło???
    zeby otrzymać łacze szerokopasmowe trzeba miec telefon a on nie jest za darmo. internet nie powinien byc oferowany w takiej konfiguracji: telefon + łacze

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-87-62.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet