Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości GN Mobile otwiera nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe

GN Mobile otwiera nowe Centrum Badawczo-Rozwojowe

sirmark 9 Listopada 2005 15:00

0 0
GN Mobile, czołowy producent zestawów słuchawkowych dla użytkowników telefonów komórkowych, poinformował o utworzeniu nowego europejskiego centrum badawczo-rozwojowego, które będzie zlokalizowane w duńskim Aalborg.Pracownicy nowego centrum to głównie inżynierowie z doświadczeniem i specjalizacją w projektowaniu urządzeń elektronicznych, mechanice i akustyce. Centrum w Aalborg będzie działało wspólnie z podobnymi ośrodkami w Kopenhadze i w chińskim Xiamen.

Powołanie nowego centrum badawczo-rozwojowego zostało podyktowane wzrostem udziału GN Mobile w rynku słuchawek bluetooth. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat GN Mobile notował roczny wzrost o 100%, jeśli chodzi o dochód i ilość sprzedanych produktów. W roku finansowym 2005 prognozowany dochód GN Mobile wyniesie 2 miliardy koron duńskich. Jest to cztery racy więcej niż w roku 2003.

Konsekwencją inwestycji w rozwój technologii jest również powołanie do zarządu firmy Tomasza J. Goldmana na stanowisko Chief Technology Officer. Nowy CTO będzie odpowiedzialny za rozwój produktów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Źródło tekstu: GN Mobile     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-124-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet